You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, August 30th 2008, 11:28am

mały problem z połonczeniem dwóch armi ....

Wytworzyłem 2 armie po 10 dzikich. Wysłałem je do innej wioski, przeszpiegowałem wokoło rywali i stwierdzam, że 1 sobie nie poradzi w walce, więc chce je połączyć, ale sie nie da, musze cofnąć obie do wioski w której stworzyłem te amie połączyć i dopiero wysłać do tej z której było by mi bliżej atakować. BARDZO UCIĄŻLIWE.

Bo na niektórych wystarczy 4 dzikich bo są bez obrony i mają mało surki, a na innych trzeba 25 bo mają coś obronki albo sporo kasy.

Niechciałem połączyć armii wytworzonych w różnych wioskach, pochodziły z tej samej wioski.

Edit: Literówki(Trzeba sie przyzwyczaić u mnie błędy to norma) :evil: i staram się je poprawiać :D :sleeping:

This post has been edited 2 times, last edit by "Thorga" (Sep 1st 2008, 9:38am)

Phr3aker

Beginner

• Send private message

2

Saturday, August 30th 2008, 11:31am

No niestety nie można rozdzielać czy łączyć armii w innych wioskach niż, z których one same pochodzą jest to w pewnym stopniu utrudnienie.

3

Saturday, August 30th 2008, 11:34am

BW Team specjalnie tak zrobili więc nie jest to bug.

Raziel

Intermediate

• Send private message

4

Saturday, August 30th 2008, 11:34am

Pierwsza rada: jeżeli masz FF to włącz opcję autokorekty błędów ortograficznych. Jeśli nie masz FF to albo go ściągnij albo pisz w Wordzie i później wklejaj tekst (z poprawionymi błędami) tu.

Masz rację, jest to kwestia uciążliwa, lekko irytująca, ale jeżeli skorzystał byś z funkcji 'szukaj' (link masz między innymi w moim podpisie) to dowiedział byś się, że ten problem był już kilkukrotnie poruszany i nie zostanie to zmienione.
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

5

Saturday, August 30th 2008, 12:56pm

Oto mozliwości opcji szukaj

There are no results for your search " Połączenie armii".
There are no results for your search “ Połączenie dwóch amii”

I jak tu się niedenerwować. X(

Połączenie armii
Szkoda, że nikt się tym nie zajmie, bo naprawdę można by zrobić. Dodatkową opcje łączenia armii pochodzących z tej samej wioski w innej wiosce. Np. Obok opcji usunięcia postaci.

Poruszę jeszcze jedno dodatkowe zagadnienie, będzie dotyczyło armii ale usunięcia pustej bez żołnierzy, nie da się czegoś takiego wykonać, jedyną opcją jest atak i stracenie wojska z tej armii wtedy ona znika. Czy z tym też nie da się nic zrobić ?

Do kolegi niżej czytałem juz ten temat 2 min temu ale chodziło mi oto że wyszukiwarka jest mało dokładna.

SPOKO NIE ZAŚMIECAJMY BO BEDĄ WARNY KONIEC TEMATU (mimo iż jestem niezadowolony z rezultatów bo to można zrobić)

This post has been edited 4 times, last edit by "kuczek" (Aug 30th 2008, 1:16pm)

Raziel

Intermediate

• Send private message

6

Saturday, August 30th 2008, 1:08pm

Quoted

Search results

Search results 1-20 of 25 for "łącz* armi*"
These search terms are highlighted: łącz* armi*

A oto link do drugiego wątku z kolei (w wyszukanych):
Łączenia Armi z wioski 1 w wiosce 2
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."