You are not logged in.

[prawdopodobnie rozwiązany] Darmowa armia.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, August 21st 2008, 4:20pm

Darmowa armia.

Nie wiem czy to bug czy zamysł twórców ale pojawiło mi się po przejściu do 2 ery 10 mieczników. Są zupełnie darmowi ( zero utrzymania). Zgłaszam to jako bug bo znajomy który wcześniej przechodził nie otrzymał takiego prezentu a w nowościach nie widzę żadnego info o tego typu zmianie.

2

Thursday, August 21st 2008, 8:08pm

Ej ja też chce :P

A tak na poważnie racja to musi być bug i muszę przyznać też że bardzo się chwali to że zgłosiłeś to a nie zachowałeś dla siebie
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

3

Friday, August 22nd 2008, 12:12pm

Jakbyś mógł podać jeszcze swoje ID w grze byłoby extra :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


LaCroix

Intermediate

Posts: 403

Location: sarkofag

  • Send private message

4

Friday, August 22nd 2008, 12:44pm

dyvida nie trudno znaleźć, jest na 20 miejscu więc nie tak daleko
http://t1.czaswojny.pl/showmsg.php?a=profile&uid=222
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

5

Friday, August 22nd 2008, 1:41pm

dyvida nie trudno znaleźć, jest na 20 miejscu więc nie tak daleko
http://t1.czaswojny.pl/showmsg.php?a=profile&uid=222
Jak LaCroix napisał, to mój profil a w nim wszystko jest. :D

A tak na marginesie to nie byl by to taki głupi pomysł z taką darmową armią na początku kazdej ery. Jak wiadomo po przejsciu dużo się transportuje surowców miedzy wioskami i to by troszkę ułatwiło sprawe. Szczególnie w 3 erze i pewnie następnych gdzie osad będzie więcej a i koszt utrzymania jednostek znacznie większy.

Konrad

Administrator

Posts: 1,259

Location: Dark Portal

  • Send private message

6

Saturday, August 23rd 2008, 10:39am

Póki co zsynchronizowałem upkeep na serwerze. Możesz opisać jakie miałeś armie przed przejściem do 2 epoki (jednostki, liczebność)?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

7

Saturday, August 23rd 2008, 10:43am

Kurcze nie pamiętam dokładnie. Na stolicy miałem na pewno 10 mamutów i chyba 5 dzikich. Na osadzie ok 10-15 dzikich, 5 wilków, 5 mastodontów i 10 tygrysów. Jakoś tak miałem.
Po tej zmianie mam teraz ujemny przyrost brązu, ciekawe czy będzie odejmować od moich zasobów czy tylko będzie ujemny :D .

Konrad

Administrator

Posts: 1,259

Location: Dark Portal

  • Send private message

8

Saturday, August 23rd 2008, 10:47am

Będzie odejmować. W razie czego usuń te jednostki, powinno wtedy wrócić do normy.
Miałeś jedną armię w której miałeś tylko 10 jednostek i nic więcej? Bo prawdopodobnie w jakiś sposób nie została usunięta przy zmianie epoki.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

9

Saturday, August 23rd 2008, 11:28am

Na pewno nie miałem tak żebym miał na osadzie tylko 10 jednostek jednego rodzaju. Ale teraz sobie przypominam ze miałem 10 dzikich i 8 mastodontów podczas przechodzenia. To może Ci dzicy się zamienili bo to by pasowało.
I ujmuje zasoby przy minusowym utrzymaniu :P

10

Tuesday, September 9th 2008, 11:38am

Odnośnie tego Buga tęż mam podobną sytuacje.

Dostałem gratis 12 Taranów, 3 Rydwany, 7 Kapłanów

Miałem wcześniej chyba 12 Szamanów, 7 Wilczych Jeźdźców, 8 Tygrysów, 5 Mamutów

Surowce z początku się nie odejmowały teraz się odejmują z drugiej wiochy, można normalnie skasować.

My ID

http://t1.czaswojny.pl/showmsg.php?a=profile&uid=4104

Konrad

Administrator

Posts: 1,259

Location: Dark Portal

  • Send private message

11

Tuesday, September 9th 2008, 11:56am

Upkeep przeliczony + błąd prawdopodobnie rozwiązany.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker