Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 30.05.2008, 21:44

Ataki

Czy nie byłoby lepiej, żeby w momencie gdy pójdziemy gdzieś armią nie trzeba było za każdym razem wracać do wioski ? ^^ Jak chcę zaatakować kilka osób obok siebie pod rząd, nie specjalnie przejmując się surowcami albo gdy nie zdobywam surowców? Bo to trochę dziwnie wygląda, że wracam do swojej wioski tylko po to żeby pójść do tej, która była obok tej poprzedniej

2

Friday, 30.05.2008, 21:46

Ludzie muszą odpocząć....

3

Friday, 30.05.2008, 21:46

Najlepiej się odpoczywa nabijając bezsensownie kilometry xd
Jak będzie taka opcja, to ludzie nie będą kampić tylko się tłuc, a w końcu ta gra się nazywa czas wojny ^^
[edit]
Chociaż jak to przemyślałem, to doszedłem do wniosku, że i tak będą kampić, ale będzie większa sieczka ^^

4

Friday, 30.05.2008, 21:51

zgadzam się to by było dobre tylko jak będziesz miał max surki to do swojej wiochy wracasz i znowu :D np. bieżesz wioska x: 19 y: 19 a potem x: 20 y: 19 itp.

5

Friday, 30.05.2008, 21:51

Kampić? Lol idzesz ekipom... zdobywasz surowce, kolejkujesz budowę idziesz dalej... I tak w koło macieju....

6

Friday, 30.05.2008, 21:52

No, niekoniecznie wracasz, możesz po prostu tłuc kolejnych kolesi xd

[ edit ]
W końcu przecież nie będziesz tłukł każdego, bo ktoś w końcu stawi opór i stracisz armię ;o
[ edit 2 ]
Chociaż może racja, mimo że głupio tak ciągle wracać do wioski to jednak za szybko można byłoby wtedy zdobyć surowce i expa...

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio edytowany przez "Vince" (30.05.2008, 22:10)


7

Friday, 30.05.2008, 22:02

hmm... ja myślałem troszeczkę o czymś innym jeszcze. Skoro mamy taką ładną mapę, to dlaczego nie możemy po niej normalnie chodzić?
Normalnie wysyłać ludka od kwadratu do kwadratu?
(chociaż z drugiej znów strony system idź-wróć jest łatwiejszy)
Można by jednak robić sekwencję zdarzeń. Np. 3 zdażenia.

1.Zaatakuj pole x:y
2.Idź do lokacji specjalnej na piętro x
Wróć.

Vince...
chcesz mi powiedzieć, że z tego ataku nie dostałeś kompletnie nic poza kilkoma expa?

EDIT:
swoją drogą, po przeprowadzeniu kilku symulacji wyszło mi, że KOMPLETNIE nie opłaca się wysyłać do jaskini bohatera wraz z armią.
Więcej się straci niż zyska. Lepiej iść samym bohaterem :/
Totalny bezsens...
Fajne....! -> Oblukajcie :]
Cały czas czekamy na:
+dodanie w panelu armii sumacyjnej pojemności
+usuwanie jednostek
+ranking
+panel usera -szukaj
+czas wiadomości -żeby pojawiały się szybko
+przerzucanie do wiadomości po wykonanej akcji
+raporty. Nazwa przeciwnika linkiem do kwadratu lub profilu
+licznik graczy/graczy online (tak jak w BW)

8

Friday, 30.05.2008, 22:06

Niczego nie chcę ci pokazać, chciałem powiedzieć, że niektórzy nie robią armii tylko stukają budynki i chowają resztę do spichlerza ^^ linki już wywaliłem, po co się chwalić takimi pierdołami... a do jaskini wysyła się bohatera tak jak napisałeś - z ARMIĄ, a nie z mięsem ARMATNIM xd

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Vince" (30.05.2008, 22:11)


9

Friday, 30.05.2008, 22:15

Dokładnie tak - lokacje są domyślnie stworzone pod te lepsze jednostki, takie jak Wilczy Jeżdźcy, Dziecię Mastodonta, czy Władca Tygrysów :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


10

Friday, 30.05.2008, 22:15

Racja, tworzysz wilczego jeźdźca x2 i Jaskinia Twoja =)

ps: Armia wraca do wioski xxx (:P)
Transportowane surowce: 211637 8)

11

Friday, 30.05.2008, 22:27

hmm? Zaczęło się, zostałem nawet zaatakowany i poprowadziłem zwycięską kontrę :P

a to z nieaktywnego gracza bez totemu x]
Zyskane surowce 442658

12

Friday, 30.05.2008, 22:30

Zamykam, bo zaraz znów sie tutaj spamowisko kolejne zrobi ;p
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0