You are not logged in.

[nie bug] Blad wyswietlania

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, May 30th 2008, 1:21am

Blad wyswietlania

W Operze prawy panel zachodzi na glowne okno:



Co powoduje, ze kozystanie z karty bohatera, jest przaktycznie niemozliwe - tak jak widac.

2

Friday, May 30th 2008, 1:59am

ja mam operę i wszystko jest ok... Może to coś z rozdielczością Twojego monitora... (ja mam 1280/1024 :P )

3

Friday, May 30th 2008, 9:50am

A updatowałeś operę?
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

4

Friday, May 30th 2008, 12:27pm

A updatowałeś operę?


No wiedzialem, ze zaraz ktos o to zapyta. Fakt - mam Opere 8.54.

A co jesli nie moge (lub nie chce) zrobic updatu?
Czy to znaczy, ze zadnych optymalizacji nie bedzie, bo i tak "kazdy powinien posiadac najnowsza wersje przegladarki" ? ?(

5

Friday, May 30th 2008, 3:16pm


A updatowałeś operę?


No wiedzialem, ze zaraz ktos o to zapyta. Fakt - mam Opere 8.54.

A co jesli nie moge (lub nie chce) zrobic updatu?
Czy to znaczy, ze zadnych optymalizacji nie bedzie, bo i tak "kazdy powinien posiadac najnowsza wersje przegladarki" ? ?(
Jasne że nie będzie, a może myślisz że bedziemy optymalizować kod pod wszystkie zbugowane wersje opery?
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

6

Friday, May 30th 2008, 8:38pm

problem

mam problemy z rozbudowa wioski nic nie moge rozbudowac i nic zbudowa

7

Friday, May 30th 2008, 8:46pm

sprawdź czy masz wystarczającą ilość surowców. Potem wyczyść pamięc podręczną i ciasteczka w przeglądarce. naciśnij ctrl+f5.
Jak dalej nie działa - spróbój pod inną przeglądarką.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


8

Saturday, May 31st 2008, 12:34am




A updatowałeś operę?


No wiedzialem, ze zaraz ktos o to zapyta. Fakt - mam Opere 8.54.

A co jesli nie moge (lub nie chce) zrobic updatu?
Czy to znaczy, ze zadnych optymalizacji nie bedzie, bo i tak "kazdy powinien posiadac najnowsza wersje przegladarki" ? ?(
Jasne że nie będzie, a może myślisz że bedziemy optymalizować kod pod wszystkie zbugowane wersje opery?


Jesli starsze wersje przegladarek uwazacie za zbugowane tylko dlatego, ze jakies ramki sie zle wyswietlaja, to trudno - nic na to nie poradze.
Tymczasowym rozwiazaniem jest uzycie Firefoxa. I zeby nie bylo - nie jest to jakas najnoowsza wersja (2.0) tylko ktoras z serii 1.5-ilestam.
I wszystko pokazuje dobrze.

Ale pamietam, ze na BW byl podobny problem (chyba gdy zaczeto wprowadzac obrazki, ale glowy nie dam) i jedyna odpowiedzia administracji bylo to zeby zupdatowac przegladarki.
Tylko ze zaraz potem dali znac grajacy przez komorki, ze u nich tez wystepuje taki problem, co wogole uniemozliwialo gre (bo na kompach poprostu brzydko wygladalo).
Wtedy okazalo sie wystarczyla drobna zmiana w ukladzie ramek na stronie zeby problem znikal (bo Opera MIni z czyms tam sobie nie radzila).

I zaloze sie, ze tym razem bedzie podobnie: zaczniecie glebiej analizowac przoblem gdy ktos uzywajacy komorki zglosi ten sam blad. :P
Wy to poprawicie, a wtedy okaze sie, ze starsze wersje Opery zaczna wyswietlac wszystko prawidlowo. :D

No dobra - jak dla mnie to temat mozna zamknac.