Nie jesteś zalogowany.

[prawdopodobnie rozwiązany] dwie jednostki przeszły przez ere

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 21.09.2008, 21:28

dwie jednostki przeszły przez ere

Kiedy zmieniałem ere miałem w garnizonie 2 dzikich ludzi i sporo innych jednostek ale w armiach. Po zmienie ery miałem 2 jednostki których nie mogłem mieć ze względu na warunki budynków, mianowicie 2 dzikich przeszło w dwóch mieczników;p No i sie zdziwiłem, wysłałem atak dla sprawdzenia czy są, zebrali jakieś groszowe surowce normalnie. Poczekałem żeby sprawić czy to zniknie czy nie, ale było nadal, ba nawet nie pobierało surowców jak sprawdziłem. Jednak gdzieś po godzinie spojrzałem znowu i już zabierało surowce, (prawdopodobnie wtedy kiedy spełniłem warunki) no i potem skasowałem jednostki. I wszystko jest już normalnie, tylko zastanawia mnie co by było jakbym włożył 15 mamutów, czy wilków czy władców. U każdego tak jest czy tylko u mnie było? Czy może jest jakaś szansa na dostanie jednostek na początek ery?

2

Sunday, 21.09.2008, 21:44

u mnie tez było dostałem gratis 20 taranów :)

3

Sunday, 21.09.2008, 21:52

No to fajnie ujawniłem buga;) Ciekawe ile ludzi o tym wiedziało i ładowało mase jednostek żeby mieć super start...

4

Sunday, 21.09.2008, 22:08

Było to już kilka razy chyba, no nie wiem czy taki super start jak masz dochód w wiosce na minusie a zagrabić w 2 epoce nie tak łatwo.

Wiec masz armie ale stoisz z rozbudową i techami.

5

Sunday, 21.09.2008, 22:29

Tak ale ujemny przyrost był dopiero po spełnieniu warunków utraymania jednostek (czyli dajmy na to chata drwala) Ja bym chciał mieć na start do obrony kilkadziesiąt jednostek potem bym je kasował albo złomował w lokacjach
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

6

Sunday, 21.09.2008, 22:31

dla przykładu 20 legionistów na start to nie dość że na lokacje na dzień dobry to jeszcze można napadać spokojnie graczy, a jak ma sie niezniszczalnego bohatera to już w ogóle, jednostki dużo udźwigną i można jechać każdego

7

Monday, 22.09.2008, 10:02

Właśnie coś mnie tkneło.

Uważam że to nie jest bug a nawet jeśli to powinien on zostać. Daje to pewną ochronę na dobry początek po przejściu do kolejnej epoki kiedy to zaraz po zakończeniu ochrony okazuje się że każdy chce naszych surowców.

Jednoski ze względu na własny rozwój powoli by się usuwało ze względu na wydobycie i budowanie wymaganych budynków.
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

8

Monday, 22.09.2008, 10:15

No tak ale jeden ma armie w garnizonie a drugi w armii i jeden ma coś a drugi nic. No i ten pierwszy nie przewidzi co dostanie, na co mu 20 taranów?

9

Monday, 22.09.2008, 12:35

Jest ryzyko jest zabawa
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Monday, 22.09.2008, 13:34

Gdyby komuś od teraz przeszły jakieś jednostki przy zmianie epoki niech da znać.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

11

Monday, 22.09.2008, 16:10

Taaa wszyscy się zlecą żeby powiedzieć i stracić;) Heh gdybym tego nie zgłosił to ciekawe kiedy ktoś by to "zauważył";) Przydały by się jakieś premium nagrody za walkę z czitowaniem;)

12

Tuesday, 23.09.2008, 13:24

Za walkę z czitowaniem nagród nie ma*, ale za korzystanie z bugów jest w regulaminie przewidziany ban ;)

*) oprócz uścisku ręki prezesa
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

13

Tuesday, 23.09.2008, 20:18

Mi tam nawet ręki nie podali;p :( <smutny> ;)

14

Wednesday, 24.09.2008, 09:09

*podaje rękę*
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker