Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 27.09.2008, 08:55

Ilość armii - starożytność

Nie wiem czy to bug czy tak ma być ale w mojej stolicy moge mieć tylko 1 armie, mam tam pałac na 9lvl. To dziwne bo na wiosce mogę mieć 3 armie.
epoka starozytnosc..

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Saturday, 27.09.2008, 09:19

Id wioski, id gracza, który poziom wioski masz wpisany w panelu wiosek po prawej?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Saturday, 27.09.2008, 09:31

id gracza to chyba 6038 a jak sprawdzic id wioski??. Poziom wioski to 2 ale w starozytnosci, w drugiej wiosce moge miec bez problemu 3 armie

4

Saturday, 27.09.2008, 09:36

przytrzymaj poprosty chwilke wskaznik nad ikonka wioski w centrum dowodzeniai pokaze sie napisik z jakims tam vid

5

Saturday, 27.09.2008, 09:38

jak jestes na ekranie wioski, na ktorym widzisz palac to w linku masz podany id wioski
Każdy powinien coś sądzić - ja sądzę, że wypiję jeszcze jednego drinka.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Saturday, 27.09.2008, 10:22

Podsumujmy - masz dwie wioski na 2 poziomie, w jednej możesz mieć 2 armie a w drugiej 3?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

7

Saturday, 27.09.2008, 10:27

Podsumujmy - masz dwie wioski na 2 poziomie, w jednej możesz mieć 2 armie a w drugiej 3?

cos sie sypie... o 8 rano bylo tak: stolica - jedna armia, wocha 3; 9rano: stolica 2, wiocha 3; a teraz stolica 2, wiocha 2

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Saturday, 27.09.2008, 10:33

Ja widzę 2 armie w stolicy i jedną w drugiej wiosce.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

9

Saturday, 27.09.2008, 11:46

i dobrze widzisz... chodzi mi o to co sie dzialo...
tzn
8 rano - stolica: moglem miec TYLKO jedna armie (jak chcialem druga to wyswietlalo ze mam za niski poziom palacu), wioska: moglem miec 3 armie.
9 rano - stolica: moglem miec dwie armie, wioska: moglem miec 3 armie
a teraz - stolica: moge miec 2 armie, wioska moge miec 2 armie.
wiec chyba cos nie tak bo od chyba ponad 3 dni nie ruszalem budowy palacu..

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Tuesday, 30.09.2008, 11:23

Cytat

8 rano - stolica: moglem miec TYLKO jedna armie (jak chcialem druga to wyswietlalo ze mam za niski poziom palacu), wioska: moglem miec 3 armie.

Pewnie miałeś po 2 na wioskę, tylko jedna z nich stacjonowała w innej wiosce.

Cytat

9 rano - stolica: moglem miec dwie armie, wioska: moglem miec 3 armie

A skąd wziąłeś tę trzecią? Utworzyłeś poprzez opcję 'Dodaj armię'?
Gdybyś miał jeszcze kiedyś taką sytuację to napisz i nie usuwaj żadnej z nich.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker