Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 28.08.2008, 11:30

Problem z czasem trwania oblężenia

Coś mi się nie zgadza z czasem trwania oblegu , mianowicie : czas dojścia wyświetlało 36 min , zakończenie oblegu natomiast 26h i czas dojścia - skąd te 26 godzin?? , jednocześnie w innym oblegu z pola nieopodal mojego ale z czasem dojscia dłuższym od mojego wyswietla 22 godziny i około 40 min. ?
vid 142

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 28.08.2008, 13:41

Wklej:
a) szybkość (i skład) twojej armii
b) współrzędne obu wiosek
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Thursday, 28.08.2008, 15:12

a) najwolniejsza jednostka 113
b) 19/23 do 12/38

4

Thursday, 28.08.2008, 19:30

To ja, tem drugi gracz z tym problemem. A u mnie z 20:23 do 48:7, czas dojścia ok 22 h i 50 min. Najwolniejsza jednostka (i jedyna) procarz plus heros (podany czas marszu armii to 85 w końcowym efekcie).

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Thursday, 04.09.2008, 14:30

[rozwiązany] Obleg - znowu :(
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker