Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 30.08.2008, 11:28

mały problem z połonczeniem dwóch armi ....

Wytworzyłem 2 armie po 10 dzikich. Wysłałem je do innej wioski, przeszpiegowałem wokoło rywali i stwierdzam, że 1 sobie nie poradzi w walce, więc chce je połączyć, ale sie nie da, musze cofnąć obie do wioski w której stworzyłem te amie połączyć i dopiero wysłać do tej z której było by mi bliżej atakować. BARDZO UCIĄŻLIWE.

Bo na niektórych wystarczy 4 dzikich bo są bez obrony i mają mało surki, a na innych trzeba 25 bo mają coś obronki albo sporo kasy.

Niechciałem połączyć armii wytworzonych w różnych wioskach, pochodziły z tej samej wioski.




Edit: Literówki(Trzeba sie przyzwyczaić u mnie błędy to norma) :evil: i staram się je poprawiać :D :sleeping:

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Thorga" (01.09.2008, 09:38)


Phr3aker

Początkujący

Postów: 16

Skąd: Pasłęk

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Saturday, 30.08.2008, 11:31

No niestety nie można rozdzielać czy łączyć armii w innych wioskach niż, z których one same pochodzą jest to w pewnym stopniu utrudnienie.

3

Saturday, 30.08.2008, 11:34

BW Team specjalnie tak zrobili więc nie jest to bug.

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Saturday, 30.08.2008, 11:34

Pierwsza rada: jeżeli masz FF to włącz opcję autokorekty błędów ortograficznych. Jeśli nie masz FF to albo go ściągnij albo pisz w Wordzie i później wklejaj tekst (z poprawionymi błędami) tu.

Masz rację, jest to kwestia uciążliwa, lekko irytująca, ale jeżeli skorzystał byś z funkcji 'szukaj' (link masz między innymi w moim podpisie) to dowiedział byś się, że ten problem był już kilkukrotnie poruszany i nie zostanie to zmienione.
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

5

Saturday, 30.08.2008, 12:56

Oto mozliwości opcji szukaj

There are no results for your search " Połączenie armii".
There are no results for your search “ Połączenie dwóch amii”



I jak tu się niedenerwować. X(



Połączenie armii
Szkoda, że nikt się tym nie zajmie, bo naprawdę można by zrobić. Dodatkową opcje łączenia armii pochodzących z tej samej wioski w innej wiosce. Np. Obok opcji usunięcia postaci.






Poruszę jeszcze jedno dodatkowe zagadnienie, będzie dotyczyło armii ale usunięcia pustej bez żołnierzy, nie da się czegoś takiego wykonać, jedyną opcją jest atak i stracenie wojska z tej armii wtedy ona znika. Czy z tym też nie da się nic zrobić ?





Do kolegi niżej czytałem juz ten temat 2 min temu ale chodziło mi oto że wyszukiwarka jest mało dokładna.




SPOKO NIE ZAŚMIECAJMY BO BEDĄ WARNY KONIEC TEMATU (mimo iż jestem niezadowolony z rezultatów bo to można zrobić)


Ten post był edytowany 4 razy, ostatnio edytowany przez "kuczek" (30.08.2008, 13:16)


Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Saturday, 30.08.2008, 13:08

Cytat


Search results

Search results 1-20 of 25 for "łącz* armi*"
These search terms are highlighted: łącz* armi*


A oto link do drugiego wątku z kolei (w wyszukanych):
Łączenia Armi z wioski 1 w wiosce 2
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."