Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 30.08.2008, 15:35

czas ochrony a atam na wioske ????



coś mi tu jakoś nie odpowiada możne to ktoś wytłumaczyć skoro za 40 min możne dopiero atak wysłać a on nawet jeśli by wysłał wcześniej to zakatuje jeszcze wtedy kiedy ochrona będzie jeszcze 2 min trwać

2

Saturday, 30.08.2008, 16:35

Znając życie gość ma do ciebie 58 minut drogi i wysyłając atak masz właśnie takie informacje. Wszystko jest OK.

3

Saturday, 30.08.2008, 17:20

no naprawdę geniusz jest to skreen zrobiony zaraz po tym jak zobaczyłem atak . on ma do mnie 40 min i coś a ja ochrony miałem 42 min nawet jeśli by wysłał atak to jakim kurde cudem skoro trzeba czekać do ostatniej sekundy ochrony

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Saturday, 30.08.2008, 17:33

Po pierwsze nie ma żadnego screena/linku. Po drugie czy jest to czas ochrony po założeniu nowej wioski/przejściu do następnej epoki czy ochronka po ataku? Po trzecie czy patrząc na czas dojścia (ty do niego) wziąłeś pod uwagę czas marszu najwolniejszej jednostki obu stron (czy nie patrzyłeś np ze swojej strony wilczy jeźdźcy a z jego mamuty)?

EDIT: Wybacz, screen pojawił mi się ze znacznym opóźnieniem.
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

5

Saturday, 30.08.2008, 18:09

nie nie nie patrzyłem na czas jaki do mnie szedł bo dalej mam raporty szkoda ze nie zrobiłem screen a ale straciłem drewno i konie jeszcze wtedy kiedy miałem chyba 3 min okresu ochronnego niby nic ale trzeba dopracować



kolejny atak i to wysłany 56 min przed okresem ochronnym jak to możliwe jakby co mogę dać wam jeszcze raport a walki w czasie kiedy posiadam jeszcze okres ochronny


nie wiem moglem czegoś nie zauważyć bo zdarzyły mi się nie dopatrzenia ale tego nie kapuje

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "krzytron" (30.08.2008, 19:01)


Romanos

Początkujący

Postów: 49

Skąd: OPOLSKIE

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Saturday, 30.08.2008, 20:40

no trochu dziwne bo jak kidys atakowalem wioski co im sie czas ochronny poczatkujacego konczyl to musialem czekac do ostatniej sekundy choc droga do nich byla nawet 1h
GRAM DLA ZABAWY ALE TAK ZEBY NIE BYC FARMA
NARAZIE TOP 20 JEST
:)

7

Saturday, 30.08.2008, 20:59

Nigdy nie moglem nikogo zaatakowac zanim sie skonczyl okres ochronny, ale nie w tym rzecz.

Mam pewna koncepcje odnosnie twojego "problemu"

Odnosnie pierwszego screena jak juz ktos obliczyl koles ma zapewne dokladnie 58 minut drogi do Ciebie.

Jak wiadomo w trakcie rozpoczecia ataku wlacza sie "godzinny okres ochronny", czy nie dzieje sie zatem tak, ze po zaatakowaniu i wlaczeniu tego okresu ty patrzysz i widzisz ze okres jest wlaczony i idzie atak. Jesli jest inaczej to sorki, ale jesli jest tak jak pisze to wielkie GZ.

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Saturday, 30.08.2008, 21:07

tu nie ma żadnego buga
licznik czasu ochronnego (to co z boku idzie od 1h do zera) zaczyna odliczanie w chwili kiedy zaczyna się atak na wioskę, i ten atak powoduje, że masz ten okres ochronny, który oznacza, że w czasie okresu ochronnego nikt nie może rozpocząć ataku na Ciebie

Jeżeli idzie mniej niż godzinę to dojdzie w czasie okresu ochronnego i atak zakończy się w czasie okresu ochronnego, jeżeli idzie ponad godzinę to dojdzie po okresie ochronnym

tak więc rozegranie ataku zazwyczaj następuje w czasie okresu ochronnego
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "LaCroix" (30.08.2008, 21:55)


9

Saturday, 30.08.2008, 21:28

LaCroix ma w 100% racje, Jeżeli ktoś nie wierzy to niech zaatakuje wioske która znajduje się w jego sąsiedztwie. Ja przed chwila jak zawsze wysłałem atak na wioski obok po drewo. Przy wysłaniu ataku i przejściu do widoku mapy można zobaczyć, że sekunde po jego rozpoczęciu włączony zostaje okres ochronny na godzine. Ja mam do tych wiosek po 6 minut więc u każdego atak dochodzi w "czasie ochronnym"
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki