You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, May 31st 2008, 1:16pm

SYNDROM OGAME ?

Niepokoi mnie, że nie widzę w naszej grze limitu ataków na dobę. Brak takiego limitu oznacza, że najlepszy będzie ten gracz, który poświęci grze więcej czasu. To dlatego bardziej inteligentni gracze zostawili takie młócarnie :) jak Ogame i ogamopodobne, i przenieśli się m.in. na znakomity Bloodwars. Czy Time Edge mamy zaliczyć do kategorii gier ogamopodobnych? Jeśli tak to lipa. A szkoda bo wiele rzeczy mamy tu świetnych.
----------
zedytowano: m.in. Time Age poprawiono na Time Edge.
Nie da się niczego zyskać nieuczciwością. Wynika to z pewnego prawa równowagi. Zaciągamy wysoko oprocentowany kredyt jedynie, który przyjdzie nam spłacać cierpieniem. Nie dziw się więc, że masz pecha lub gdy nie układa ci się w życiu, bo spłacasz tylko swoje długi.
I to wiedz ziemski wędrowcze, że twoje złe czyny są złe nie tylko dlatego, że szkodzą innym ludziom, ale są złe przede wszystkim dlatego, że najbardziej szkodzą tobie.

This post has been edited 1 times, last edit by "commander1" (May 31st 2008, 2:18pm)

2

Saturday, May 31st 2008, 1:18pm

w sumie przydałyby się... hm... 10/16 na dobe i 2h odnawia 1 atak?

3

Saturday, May 31st 2008, 1:29pm

Ja tez jestem za ograniczeniem atakow. :thumbsup:

4

Saturday, May 31st 2008, 1:30pm

też myślę, że by się przydało ^^ Limit nie na wioskę czy armię, ale na gracza oczywiście.

PS. Ta gra nazywa się Time Edge.

5

Saturday, May 31st 2008, 1:33pm

Vince, na gracza już jest (2 razy na dobę), co nie wyklucza, żeby się przydało ogólne ograniczenie

6

Saturday, May 31st 2008, 1:35pm

Nie o to mi chodzilo :) Jeden gracz moze miec XX armii, ale bedzie mogl wykonac tylko okreslona ilosc atakow obojetnie ktorej armii by nie uzywal, tak jak z ekspedycjami

7

Saturday, May 31st 2008, 1:48pm

Ale z ekspedycjami jest tak, że masz limit globalny, tzn masz 12 wypraw do lokacji dla WSZYSTKICH herosów łącznie.
Myśle, że jeśli limi ma być - to na podobnej zasadzie :)

Chodzi o to, żeby nie trzeba było poświęcić na same ataki i lokacje więcej niz 2-3h/dobę (jak w BW).
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

8

Saturday, May 31st 2008, 2:09pm

dojscie do najblizszej lokacji specjalnej zajmuje mi 30 minut w jedna strone, a dodalem juz sobie 2 do speeda bohatera ^^ (nie licze tego co dodalem do speeda armii przez błąd ;p )

9

Saturday, May 31st 2008, 2:22pm

Czas poruszania się po mapie na pewno będzie przyspieszony. Ponieważ nie ma innej możliwości w kontekście perspektyw, że się tak wyrażę dla sukcesu Time Edge.
Nie da się niczego zyskać nieuczciwością. Wynika to z pewnego prawa równowagi. Zaciągamy wysoko oprocentowany kredyt jedynie, który przyjdzie nam spłacać cierpieniem. Nie dziw się więc, że masz pecha lub gdy nie układa ci się w życiu, bo spłacasz tylko swoje długi.
I to wiedz ziemski wędrowcze, że twoje złe czyny są złe nie tylko dlatego, że szkodzą innym ludziom, ale są złe przede wszystkim dlatego, że najbardziej szkodzą tobie.

This post has been edited 1 times, last edit by "commander1" (May 31st 2008, 2:31pm)

10

Saturday, May 31st 2008, 2:46pm

Chodzi o to, żeby nie trzeba było poświęcić na same ataki i lokacje więcej niz 2-3h/dobę (jak w BW).
Jak ci wyszła ta piękna liczba?:D Ja do najbliższej jaskini mam 23 minuty w jedną stronę czyli razem 46 minut. Jako że wypraw do takiego miejsca jest 12 daję mi to 552 minuty,czyli 9,2 godziny(sic!) na same wyprawy.:P

Edit: Mój błąd,nie zauważyłem tego z liczbą herosów:P Ale i tak w tej epoce można mieć 2 herosów czyli to i tak jest 4,6h. A nie którzy mają pewnie o wiele dalej do jaskiń.:P Moim zdaniem czas na wyprawę do lokacji powinien być zostać ustalony odgórnie,żeby wszyscy mieli tak samo. I dodać opcję w menu idź do lokacji i tam by się wybierało do jakiej chcę się iść.

This post has been edited 1 times, last edit by "Vern" (May 31st 2008, 2:51pm)

11

Saturday, May 31st 2008, 2:56pm

Na pewno masz jakieś bliższe lokacje ;)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

12

Saturday, May 31st 2008, 3:30pm

A mam - Bagno Utopców - 3 epoka;Fontanna Młodości - 4 epoka;Miasto potępionych - 4 epoka:P Na szczęście blisko jaskini jest siedlisko wilkołaków i portal mocy. Ale i tak postuluję żeby lokację specjalne miały taki sam czas dla każdego!

Ayron

Beginner

• Send private message

13

Saturday, May 31st 2008, 3:40pm

Tak jest dobrze, ja mam blisko :D
Poza tym nikt Ci nie broni założyć drugiej wioski koło jaskini etc.
koniec gry

14

Saturday, May 31st 2008, 3:44pm

Oczywiście, że tak zrobimy... ale trzeba mieć dochód 50 krzemienia / h...

15

Saturday, May 31st 2008, 3:57pm

Ja siedze dzis caly dzien i klikam, coz, sobota jest, moge sobie pozwolic. Ale zacznie sie normalny dzien pracy i juz nie ma takiej mozliwosci. Wtedy z automatu zaczne robic sie coraz slabszy w stosunku do osob, ktore maja czas na to zeby robic atak za atakiem. W jakis sposob nalezalo by to ograniczyc. Ograniczenie na przyklad do 8-10 atakow dziennie bylo by wskazane. Teoretycznie to moze byc rowniez i 16 atakow, jak w BW, ale pod warunkiem ze armie podrozowaly by sporo szybciej.

16

Saturday, May 31st 2008, 3:59pm

Oczywiście, że tak zrobimy... ale trzeba mieć dochód 50 krzemienia / h...
Tiaaa. Raczej szczęście bycia w miejscu w którym nikt nie gra i mieć dużo farm pod nosem.:/ Ale kto wie,kto wie. Jeśli nikt mnie nie zaatakuje to może uda mi się dzisiaj jeszcze zrobić ogień.:D

Ayron

Beginner

• Send private message

17

Saturday, May 31st 2008, 4:03pm

ogien to maly problem, ciezej postawic wszystkie jaskinie na 10 poziom :P
koniec gry

18

Saturday, May 31st 2008, 4:06pm

Ogień mam od dawna, i co z tego ?... nadal mam dochód 37 krzemienia /h i 32 minuty w jedną stronę do najbliższej lokacji 1 ery

19

Saturday, May 31st 2008, 4:07pm

ogien to maly problem, ciezej postawic wszystkie jaskinie na 10 poziom :P
A do czego to wymagane?O_O

Ayron

Beginner

• Send private message

20

Saturday, May 31st 2008, 4:08pm

musisz miec 50 krzemienia na godzine :D
koniec gry