Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 31.08.2008, 13:27

Przywolanie Wilczycy

dropnal mi zwoik o takiej wlasnie nazwie, jego dzialanie polega na przywolaniu Wilczej Samicy

pewnie zanim drpne amu lub ring z dwoma miejscami na runy minie kolejny miesiac albo i wiecej, zeby sprawdzic jego dzialanie i tu rodzi sie moje pytanie: Jak ten w sumie dodatkowy "wojak" po naszej stronie ma sie do umiejetnosci dowodzenia, czy na lokacji bedziemy mieli do dyspozycji jedenstego wojownika (razem z bohaterem dwunastego), bardzo by to ulatwilo posiadaczom takich zwoi wyprawki na lokacje specjalne.

o odpowiedz prosze ktoregos z tworcow gry bo pewnie nikt inny nie zna odpowiedzi ;]

2

Sunday, 31.08.2008, 14:35

prawdopodobnie ma sie nijak do dowodzenia (czyli niezaleznie od niego sie przywoluje)

ale to tylko domysły... :)

3

Sunday, 31.08.2008, 15:09

Ja znalazłem Przywołanie Harpii :) i nie powiem też mnie ciekawi jak to będzie wyglądać :). pozostaje czekać na biżu ze slotami :).

4

Monday, 01.09.2008, 07:03

A ja mam przywołani upadłego i też bym chciał to wypróbować.

5

Monday, 01.09.2008, 08:53

Pozostawimy to do odkrycia graczom ;)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

6

Monday, 01.09.2008, 09:32

pokazcie jak pisze dokladnie na tym zwoju?

bo czy jest on przywolywany na cala walke ? czy tylko na 1 runde itd.

7

Monday, 01.09.2008, 09:40

Dziala cala walke. Ja dropnalem takie dwa i dalem info do watku w dziale pomocy.

8

Wednesday, 24.09.2008, 11:43

Wygląda to tak że trzeba będzie mieć 8 krąg żeby w ogóle móc przywołać, i będzie wtedy przez 4 rundy, żeby mieć przez wszystkie rundy trzebaby mieć krąg na 20;p No ale można mieć dwa takie pierścienie i amulet czyli w sumie 13 jednostek;) No i tamte dwie w domyśle co walkę się odradzają czyli takie gratisy;p

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Wednesday, 24.09.2008, 12:31

LIBERUM VETO !!!!!!!!!!!!!!!!

dlaczego czary z przywołaniem chowańców zostały zmienione ?????????????
jeszcze nie dawno były na całą walkę !!!!!!!!
Spis słów runicznych


btw. jest chowaniec dla człowieka (magia żywiołów) ??????
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

10

Wednesday, 24.09.2008, 14:19

Zostały zmienione, ponieważ balans lokacji specjalnych jest przewidziany na bohatera i 10 jednostek - więc takie czary byłyby zbyt silne (zwłaszcza jak na czar wypadający zaledwie w 2 epoce...)
Nadal jest to jeden z bardziej przydatnych czarów.

Co do pytania powyżej, żadna rasa w czarach nie jest poszkodowana, więc sobie odpowiedz ;)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Wednesday, 24.09.2008, 15:18

Co do pytania powyżej, żadna rasa w czarach nie jest poszkodowana, więc sobie odpowiedz ;)
biorąc pod uwagę, że wszędzie latają wilczyce, harpie i nieumarli, a dla człowieka nikt się nie chwalił, że zdropił to nawet jak jest człowiek już jest pokrzywdzony
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

12

Wednesday, 24.09.2008, 15:25

Poprosiłam Konrada, aby sprawdził w bazie - wszystko jest w porządku :)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

13

Wednesday, 24.09.2008, 15:59

Gdzieś na forum widziałem, ze magia żywiołów ma przywołanie wilczego gwardzisty...

14

Thursday, 25.09.2008, 07:57

http://t1.czaswojny.pl/?a=auction&do=clo…0&prefix=99&p=8

Tutaj gdzieś w środku jest. Anioły przywołują wilczycę, a ludzie przywołują wilka. ;) Wszystko jest uczciwie;)