Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 01.09.2008, 21:02

pytanie do administracji w sprawie III ery?????

czy to co napise tutaj jest prawdziwe?
Sredniowiecze

bo albo sobie wtedy osoba zrobila jaja albo ktos cos pozmienial
tu np to co powyzej.
to wiecie tylko wicinek techonlogi ktore nie sa te same co powyzej.

wiecei tak zadaje pytanie bo z tego co slyszalem to alfa byla tym samym co obecnie beta a wszystkie zmiany byly zapisane w wersjach.
jezeli to swiadome to porsze o potwierdzenie tych kosztow, chodzby tej lunety co wkleilem
krowa załączył następujący obrazek:
  • IIIera.JPG

2

Monday, 01.09.2008, 21:45

Z tego co pamietam Shusi pisal ze sredniowiecze sie zdecydowanie zmieni w becie.

3

Monday, 01.09.2008, 22:27

no wlasnie niewyczytalem tego i troche zaluje.

eidt: bo ktos juz mi pisalam o tym przez PM w grze.

4

Tuesday, 02.09.2008, 09:16

Było jasno powiedziane, że średniowiecze będzie jeszcze na bieżąco zmieniane.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Tuesday, 02.09.2008, 09:36

Było jasno powiedziane, że średniowiecze będzie jeszcze na bieżąco zmieniane.
a czy te bieżące zmiany znajdują swoje odzwierciedlenie w ilości bazowych surowców, i na jakim poziomie obecnie sugerowane są ołtarze przy zmianie epoki ??
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

6

Tuesday, 02.09.2008, 10:13

ja przeszedlem na 2 x 12
i na dosc malo to starczylo w porownaniu do tych techow co wtedy wkleila DrWho to dosc znacznie zmienily sie ceny niestety bojowe to 10 x to co bylo na na linkach.
ciezko korupcje zlikwidowac bo np zamek na 2 lvl :
Następny poziom:
Koszt: 260600230386
Czas: 9 min. 40 sek.

to takie koszty gdzei jak ktos ma wioche z 0 oltarzem i techy zrobione ( i bosow) to moze zobaczyc ze bazowe na start sa jako okolo 200 zlota i reszta....

wiec reasumujac zeby zrobic 1 korupcje trzeba miec 8 lvl zamku (koszty technologie male przy sumie surowcow na wymagania).
wiec liczmy ze to oklo 1200% bazowych surowcow co daje nam oltarz na 12 lvl. patrzac na przyrosty % dla lvl to na 13 lvl jest 1227 %. wiec robiac 0 kopalnie w wiosce na 13 lvl idzie odrazu sciagnac korupcje. (ale co z tego jak trzeba wybudowac 16 kopalni w stolicy) ;)
wiec mi wystarczyl 12 lvl na to zeby postawic all kopalni na 1 lvl w stolicy. czyli kolejne +1200% trzeba zeby pozbyc sie korupcji 1 (2 to juz tylko +1 zamek ). ((o 3 tech nie pytajcie bo zalamka ;) )

ale te surwoce nie sa tutaj najgorsze, najgorszy jest brak drewna (bo nie mozna farmic nieaktywnych w I erze) i trzeba ciagnac z wydobycia.

no nic pozyjemy zobaczymy mam nadzieje ze zaczne dropic jakas bizu i skusza sie jakies potencjalne farmy przejsc bo simcity uprawiac to jakos mi niena reke ;)

7

Wednesday, 03.09.2008, 08:51

1. Od dawna było pisane, że lev min ołtarza to lev który nie gwarantuje easy game.

Ja osobiście bym min. +4 dodał do lev min, żeby potem nie mieć zdziwionej miny.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

8

Wednesday, 03.09.2008, 11:07

nie no spoko jakos idzie jutro sciegne 1 korupcje pojutrze 2. i bedzie mozna juz kopalnie upowac.