Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 04.09.2008, 08:44

Wspólne akcje klanowe !

Mam lekkie pretensje odnośnie zespołowego grania, tzn. nie ma możliwości wspólnych wypraw czy zadań.

Na myśl mi przyszło:
Lokacje gdzie można by było chodzić w 2,3,4,5 bohaterów czy to samych czy z armią do jakiegoś tam limitu, na jakiegoś herosa.

Niby są oblężenia ale jak dotąd żadnego nie widziałem i pewnie długo nie zobaczę.

2

Thursday, 04.09.2008, 11:41

Już kiedyś o tym pisałem ale pozostało bez echa :(, a bardzo by to urozmaiciło grę.

3

Thursday, 04.09.2008, 12:01

diablo domyslam sie ze zrobia cos takiego w pozniejszym czasie.
tak samo na BW nie odrazu byly ekspedycje.

4

Thursday, 04.09.2008, 12:30

Mogliby chociaż napisać czy mają w ogóle coś takiego w planach :).

tristan

Początkujący

Postów: 42

Skąd: Trójmiasto

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Friday, 05.09.2008, 18:26

Fakt, mogliby. A ja popieram pomysł, byłaby większa motywacja do współdziałania klanowego. Ale jeśli nawet, to pewnie taka rzecz nie zostałaby wprowadzona wcześniej niż na pełnoprawnym serwerze. Na becie nie mamy co marzyć.
Szukanie nie boli, a tutorial nie gryzie.