Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 06.09.2008, 23:11

Lokacje specjalne z czym to jesc ? W SKRÓCIE

Czytając ten obszerny temat doszedłem do wniosku iż trzeba go maksymalnie streścić. (ORYGINALNY TEMAT OBECNIE ZOSTAŁ UZUPEŁNIONY, STRESZCZONY, UPORZĄDKOWANY I PODZIELONY NA SEKCJE - zawiera więcej dokładniejszych informacji wraz z Listą lokacji - przyp. VeiN.)
To znaczy do jakich lokalizacji iśc jakim wojskiem więc proszę o wpisywanie bez zbędnych komentarzy (lokacje każdej epoki) przejrzyj drugi post oryginalnego tematu (dokładniejsze uporządkowane informacje)

Orginalny temat znajduje się w tym dziale i jest przyklejony! => Lokacje specjalne z czym to jesc ? [TUTORIAL]

Portal mocy - wilki lub legioniści z techami
Jaskinia - mamuty, hoplici z techami
Siedlisko Wilkołaków - Władcy Tygrysów
Grota T-Rexa - Władcy Tygrysów


Zachariasz- hopki
Wielki Niedźwiedź- hopki z techami
Naja - rydwany z techami
t rex, sukkub, Ginewra, arminius,
Setech- legio
Minotaur - hopki z techami

ps. Wszytkie odpowiedzi będę tu wklejał no i ponawiam prośbę o nie zbaczanie z tematu i zbytnie nierozpisywanie się (chodzi o dyskusje). Oraz ostrzegam ZAMIESZCZONE PROPOZYCJĘ DALI GRACZE JA SAM JESZCZE NIE SPRAWDZIŁEM ICH W PRAKTYCE

Ten post był edytowany 10 razy, ostatnio edytowany przez "VeiN" (21.10.2008, 14:46)


ptz

Trainee

Postów: 91

Skąd: Białystok

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Sunday, 07.09.2008, 19:17

a wie ktoś z jaką kompanią wypada odwiedzić piramidę?

3

Friday, 26.09.2008, 16:05

nalezy jeszcze dodac Minotaura do listy poniewaz w patchu 0.7.4.0 mimo braku takiej adnotacji pojawil sie on w zakladce technologii
Każdy powinien coś sądzić - ja sądzę, że wypiję jeszcze jednego drinka.

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Saturday, 27.09.2008, 00:47

Temat został przeczyszczony, trochę dorzucono, pozostawiłem posty na które nie było odpowiedzi. Niech ktoś napisze posta co nie zostało dorzucone i jest obecnie wiadome, ja to wrzucę do pierwszego postu (interesują mnie tylko typy jednostek na daną lokację/bohatera). Jeżeli ktoś chciałby się pobawić w uaktualnianie tego tematu to zapraszam :) Za prawdziwość informacji nie odpowiadam, gdyż obecnie szerzej nie gram ;)

Dodatkowo w moim odczuciu sam temat lokacji specjalnych jest taką czarną dziurą i nie da się tego usystematyzować. Sam typ jednostek to często za mało na powodzenie w lokacji - wpływ mają np. umiejętności bohatera czy technologie. Problem rozwiążę jak będe miał conieco czasu ;)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Saturday, 27.09.2008, 02:00

Naja& Setech- rydwany z techami
Naja tak, Seteh nie na niego tylko legio
Siedlisko Wilkołaków - Władcy Tygrysów
w epoce hopki, do jaskini też (ale tu w zasadzie z techami 3lvl - hero na front i 10 hopków na expienie)
a wie ktoś z jaką kompanią wypada odwiedzić piramidę?
nalezy jeszcze dodac Minotaura do listy poniewaz w patchu 0.7.4.0 mimo braku takiej adnotacji pojawil sie on w zakladce technologii
4 lvl piramidy z Minotaurem to hopki z techami
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "LaCroix" (28.09.2008, 18:21)


6

Sunday, 28.09.2008, 17:06

odnośnie hopków do jaskini lvl3 można chodzić ale ja się dwa razy przejechałem i raz wróciłem sam ( ale bez techów byłem) to zależy od szczęścia bo częściej wracałem bez lub z minimalnymi stratam. Czy a jaszczurki legio muszą mieć coś więcej niż tech sandały???
DUMA- anioł śmiertelnej ciszy

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Sunday, 28.09.2008, 18:24

odnośnie hopków do jaskini lvl3 można chodzić ale ja się dwa razy przejechałem i raz wróciłem sam ( ale bez techów byłem) to zależy od szczęścia bo częściej wracałem bez lub z minimalnymi stratam.
to nie szczęście, jak chodziłem expić z głównym hero, to czasem się zdarzało, że jeden czy dwa padły, ale hero robił za 5 hopków, jak zacząłem expić drugiego to na 4 próby zawsze wracał sam hero
Czy a jaszczurki legio muszą mieć coś więcej niż tech sandały???
chyba zleży od rasy, bo człowiek może obejść się bez sandałów, ale bez falangi się nie da, a u nieumarłego pewnie odwrotnie
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

8

Sunday, 28.09.2008, 19:18

ja gram akurat aniołem mój drugi boh to człek. więc pewnie jako anioł potrzebuję i sandałów i falangi :( a propos jaskini to mój główny bohater raz wrócił sam mimo iż miał 120 ataku :S
DUMA- anioł śmiertelnej ciszy

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Sunday, 28.09.2008, 19:54

ja gram akurat aniołem mój drugi boh to człek. więc pewnie jako anioł potrzebuję i sandałów i falangi
inicjatywa i atak
a propos jaskini to mój główny bohater raz wrócił sam mimo iż miał 120 ataku
mój 280 inicjatywy i 170 ataku
http://t1.czaswojny.pl/showmsg.php?mid=1…&key=9bf4256cdd
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

Zarstal

Początkujący

Postów: 2

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Thursday, 09.10.2008, 12:38

Mam problem z Nają. wysłałem na nią 10 Legionistów i polegli, wysłałem 8 rydwanów + 2 oszczepników i też polegli.
Piszecie, że na Naję rydwany+techy. Co to są te techy? bo ta nazwa nie pasuje mi do żadnej jednostki.

Pozdrawiam
Zarstal

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Thursday, 09.10.2008, 12:52

techy
technologie
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

reck

Początkujący

Postów: 9

Skąd: Wawa

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Thursday, 09.10.2008, 12:54

jezeli chodzi o Naje to polecam najpierw podpakowac bohatera do wysokiego lvl a potem to uda sie z czymkolwiek:P
http://t1.czaswojny.pl/showmsg.php?mid=1…&key=ea4d0b2f48
bo to jest SilverShadows kochanie:P

13

Saturday, 11.10.2008, 17:50

na kogo z bossów można iść z 10 nomadami?? bo takowa ilośc posiadam
czy bohater na leceniu -opłaca się dawac wiecej niż 160?? bo miedzy 150-160 nie widze rużnicy odwiedzając w siedlisko wilków lvl4

14

Saturday, 11.10.2008, 18:23

z 10 Nomadami mozna chyba odwiedzac Grote Zła, ale nie wiem czy jakiegos bossa tym powalisz

leczenie 160 to o wiele za duzo, po kazdej rundzie leczysz tylko jedna zraniona jednostke, wiec jesli na przyklad jednostka ma max hp 150, jest zraniona i zostalo jej 20 hp, to i tak podleczysz ja o 130, strata PD na leczenie ponad 120 IMO

co do Naji:
1 proba (zapomnialem dodac 2 rydwanow do armii):
http://t1.czaswojny.pl/showmsg.php?mid=2…&key=ca79c553cb
2 proba:
http://t1.czaswojny.pl/showmsg.php?mid=2…&key=a3d8c69b05
3 proba:
http://t1.czaswojny.pl/showmsg.php?mid=2…&key=26afbe0917
i kolejna:
http://t1.czaswojny.pl/showmsg.php?mid=2…&key=2aef8e72bc

to wszystko z drugim bohaterem (low lvl)
nie tak trudno z ta Naja ;p

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "DrGreen" (11.10.2008, 20:15)


15

Friday, 17.10.2008, 11:45

Z czym na Arminiusa??
DUMA- anioł śmiertelnej ciszy

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Saturday, 18.10.2008, 08:07

10 legio bez techow spokojnie przejedziesz
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

17

Saturday, 18.10.2008, 08:54

10 legio niekoniecznie chyba z techami i wypas herosem ;]
heros na odwody aby leczyl bo czasem mozna wtopic kilka sztuk

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Saturday, 18.10.2008, 11:34

W związku z uporządkowaniem oryginalnego tematu, w całości zawierającym informacje z tego tematu - temat zamykam, żeby nie dublowały się pytania. Dla tych, którzy jeszcze nie zauważyli: w oryginalnym temacie drugi post zawiera listę lokacji specjalnych wraz z danymi.

Orginalny temat: Lokacje specjalne z czym to jesc ? [TUTORIAL]
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "VeiN" (21.10.2008, 14:46)


Podobne wątki