Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Saturday, 13.09.2008, 08:04

teraz dlaczego sórowce a nie surowce poto aby każdy na to zwrócił uwage bo o nie to czy sie wojna

22

Saturday, 13.09.2008, 08:44

Rozumiem ze mowicie o zamiane surowcow jak w "Tra...nie" (masz duzo drewna i malo krysztalow - pare klikniec myszki i juz krysztalow nam nie brak)

No coz, miedzy innymi dlatego bylem w top3 bo co chwile wymienialem surowce, kosztowalo mnie to punkty premium ale tych mi nie brakowalo i dlatego uwazam ze nie jest to za dobry pomysl, bo ludzie ktorzy wydawali pieniadze na premium mieli za duze korzysci w stosunku do tych ktorzy grali za darmo.

Wedlug mnie powinno sie odrobine wzmocnic opcje handlu tak, aby wystawienie 300-500 surowca nie bylo tak wielkim problemem jak obecnie 200. Na ten przyklad kolejne poziomy targu powinienny zwiekszac mozliwosc handlu o 80, 120, 150 a nie 38, 31, ........

Druga sprawa - Ranking, szanuje ze niektorzy graja dla rankingu - w 99% grach wlasnie o to chodzi, ale ta gra przyciagla mnie wlasnie dlatego bo tu chodzi o cos wiecej.To wiecej to chec do przechodzenia i ekspolrowania kolejnych epok, nowe surowce, jednostki, bosowie, technologie, przedmioty - to jest wedlug mnie wazniejsze od bycia No 1 w drabince. Jak wiec zachecic tych ktorzy graja dla punkcikow i zostaja w kamieniu, no coz, jesli lubia i maja z tego frajde to moze wogole nie trzeba nic robic. Z tym, ze ze wczesniejszych wypowiedzi Lidera wynika ze przeszedlby on do drugiej ery gdyby bardziej mu sie oplacalo. Hmm, moze wiec tworcy gry powinni pomyslec odrobinke o zboostowaniu punktow rankingowych starozytnosci o powiedzmy 150%.

Duzo bylo mowy w tym temacie o rankingu, rankingach, (polaczenie obu rankingow to chyba w innym dziale, nie wazne) Moja propozycja zboostowac punkty rankiongowe Starozytnosci o 150% przeliczyc je dla kazdego gracza i zrobic NOWY ranking, .... lepszy.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Gruzin" (13.09.2008, 08:52)


23

Saturday, 13.09.2008, 08:55

Moim zdaniem wystarczy zmienić system punktowania budowli w danych epokach pałac poziom 1 powinien być więcej wart w punktach niż totem 20, ponieważ jest z wyższej epoki. zmniejszyć punkty za budynki w 1 epoce a zwiększyć za budynki w wyższych epokach i tym sposobem rozwiąże się cały problem. Bo jeśli gracz będzie chciał być numerem 1 będzie zmuszony przechodzić z epoki do epoki.

24

Saturday, 13.09.2008, 09:00

No to ja wlasnie o tym mowie, z tym ze jesli Palac lev 1 mialby byc wyzej punktowany niz totem lev 20 to to jest mowa o wartosciach rzedu 1500-2000%

Moim zdaniem boost 200% powinien w zupelnosci wystarczyc - podwoic wszystko, poprosze :D

25

Saturday, 13.09.2008, 09:06

Hmmm ranking budowniczych jest jak najbardziej zawodny i nie ma co na niego patrzeć. Ja założyłem, że nie będe budował 2 wioski w kamieniu tylko ją zdobęde. I jaki miało to wpływ na ranking. Nie miałem pkt za budowe 2 wioski ( bo to nie ja ja stawiałem). I teraz co mieli temu gościowi co stracił wioske zabrac pkt za to , że stracił?? Jedynie ranking Herosów jako tako oddaje siłe danego gracza.

26

Saturday, 13.09.2008, 09:10

Zwiększenie punktów epokach 2+ spowoduje kosmiczne wartości rankingowe. W epoce 3 lub 4 mogą wystąpić w milionach. Moim zdaniem trzeba je zmniejszyć w 1 epoce i odpowiednio poustawiać w wyższych epokach. Tak żeby w poszczególnych epokach były one odpowiednio zwiększ
na przykład:

Załóżmy że maks lvl to 20 budynku głównego
Totem lvl 20 = 100 pk
Pałac lvl 1 =110
budynek z 3 epoki będzie równy punkty za maks pałac + 10 i tak dalej.

27

Saturday, 13.09.2008, 09:16

NIe chodzi o to aby wewnętrznie w wioskach zamieniac surowce tylko aby po wyprawie na niższą epokę np. krzemień i kamienie były procentowo zamieniane na surowce przydatne w tej epoce w której jesteś.

28

Saturday, 13.09.2008, 09:26

To nie jest tylko ranking budowniczych za walki z przeciwnikami albo w lokacjach też dostajesz exp. A nikt nikomu niebroni budowc samemu wioski nikt Ci nie kazał Khainn zabierać komuś wioski to był Twój wybór.

29

Saturday, 13.09.2008, 09:55

W drugiej epoce jak na razie nie ma handlu :). 50 ofert na sprzedaż koni (których chyba nikt nie potrzebuje bo i tak nie ma co z nimi robić) ciężko nazwać handlem :).

30

Saturday, 13.09.2008, 15:14

W drugiej epoce jak na razie nie ma handlu :). 50 ofert na sprzedaż koni (których chyba nikt nie potrzebuje bo i tak nie ma co z nimi robić) ciężko nazwać handlem :).
zapominasz, ze ludzie jeszcze wystawiaja drewno;D
a ja widzialem nawet raz oferte, w ktorej ktos dawal kamyczki za braz! (grubo ponad 2tyg temu;D)
Każdy powinien coś sądzić - ja sądzę, że wypiję jeszcze jednego drinka.

31

Saturday, 20.09.2008, 04:43

Tyle potrzeb ilu ludzi, dla mnie ten ranking ma charakter czysto informacyjny. I dobrze ze za straty nie ma ujemnych punktow tak jak w Zero-gejmie.
Jedno co pewne to ze predzej czy pozniej bedzie musiala nastapic jakas denominacja, chociaz przyjemnie to wyglada jak po duzych budowlach wpada wiecej punktow.
-

Konstantynopolityczykowianeczka

-

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

32

Monday, 22.09.2008, 12:10

Ja założyłem, że nie będe budował 2 wioski w kamieniu tylko ją zdobęde. I jaki miało to wpływ na ranking. Nie miałem pkt za budowe 2 wioski ( bo to nie ja ja stawiałem). I teraz co mieli temu gościowi co stracił wioske zabrac pkt za to , że stracił?? Jedynie ranking Herosów jako tako oddaje siłe danego gracza.
A jak miałeś dostać te punkty? przecież jej nie zbudowałeś! Czyli nie wydałeś na nią surowców - czyli wszystko się zgadza. Ranking odzwierciedla tylko to ile kto surowców poświęcił na wybudowanie jednostek/budynków i techy, a nie ogólną twoją siłę ;)