Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

viceroy

Intermediate

  • "viceroy" started this thread

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Thursday, 11.09.2008, 17:19

bohater w wiosce - warto?

mam pytanie czy jest sens powoływania bohatera w wiosce. a jesli juz jest to proszę opisać jakie są bonusy z tego tytułu.

dzięki za pomoc
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 11.09.2008, 18:01

warto, hero daje bonus do jednostek, nawet jeżeli nie expisz go tak jak głównego to i tak coś zawsze złapie, to jest istotne w przypadku gry pvp
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

3

Thursday, 11.09.2008, 19:30

Warto, jak chcesz, to wszystkie pkt właduj mu w mobilność i czas marszu, to wszystkie jednostki będą się szybciej poruszać.

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Thursday, 11.09.2008, 23:32

Myślę sobie, że nawet więcej niż warto.

Począwszy od starożytności w stolicy nie powołasz wielu jednostek = większe problemy z pvp, gorsza obrona itd. W wiosce z odpowiednimi polami jesteś w stanie powołać znacznie większą i lepszą armię - armię której potrzeba wyszkolonego hero, aby uzyskać wymierne korzyści.

Dochodząc do średnio zaawansowanej starożytności (na alfie) stwierdziłem, że szkoda wyprawek na głównego hero, którego armia tak mało znaczy i lepiej zainwestować w pozostałych dwóch, aby byli w stanie wzajemnie się wspomagać i odpierać ataki.

Sam się przekonasz, że główny hero po kamieniu nadaje się najlepiej na wysyłanie na wyprawki lub dodatek socjalny do obrony innej wioski :rotfl:
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

5

Friday, 12.09.2008, 17:29

oczywiscie ze warto:
1. nie grajac non stop ciezko jest wykorzystac wsystkie wyprawy dziennie, z 2-3 herosami mozesz biegac rownoczesnie na 2 wyprawki (np w kamieniu jeden na t rexa, drugi na goliata po runy)
2. do obrony - ktos cie farmi? przerzucasz 2-3 hero z armia i surowcami do jednej wioski i o wiele latwiej bedziesz mogl sie obronic
3. rozne rasy herosow - mozesz miec aniola i nieumarlaka, kazdy ma inne bonusy, czasem warto miec wybor przy trudniejszych wyprawach + inny krag czarow/bronie
4. rozny config hero - jeden moze latac, drugi nie, jeden moze byc ofensywny inny moze siedziec w odwodach

wg mnie warto, sam mam na razie 2 hero aniol i demon 6 lvl