Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 13.09.2008, 21:05

pytanie do administracji w sprawie III ery?

rozumie ze alfa jest prowadzona na wyzszym poziomnie niz beta i tam juz stabilnie osoby graja na III erze tak?
i te 80 zlota/h zeby utrzymac 10 znaczoacych kompanow na ekspy nie jest problemem?

ja rozumie ktos powie ze mozna dobrac 7 i np 3 szmaciazy ale zeby ekspic bez strat trzeba miec 10 jednostek na dana lokacje.

bo patrzac na to idea jest to zeby naprawde robic max lvl hero na dana ere.


to tylko takie pytanie bo obecnie ekspie oklo 500 exp na dzien (a w II erze to bylo 1,2k) i nawet przy ukladzie 65% z II ery wychodzi to lepiej.

wiem ze pojdzie tekst trza bylo siedziec w II i ekspic (cos za cos ekps hero czy do przodu byc w postepie cywilizacyjnym)

ale do rzeczy.
10 lvl kopalni zlota daje 12/h x 4 = 48 + 5 (bazowe) = 53 (brak jeszcze 27) (to dla tych co siedza jeszcze w II erze moze mi ktos podac kiedy dana kopalnai kamieni szlachetnych daje 19/h ?) tak wiec naprawde zeby utrzymac 10 rycerzy/samurajow (nie wspone o krzyzowcach 12/h zlota od sztuki) trzeba ladnie wypasac stolice.
a taki samuraj czy krzyzowiec nie jest tak duzo lepszy od takiego legionisty. (ma +50 hp a -20 dff i +30 ini samuraj<->legionista)


wiec tylko pytanie czy tak ma byc i jest to 100% pewne (bo na poprzednim moim watku wsprawie III epoki bylo powiedziane ze bedzie jeszce modyfikowana).

JA rozumie jest to wypowidz dopiero 1 osoby ktora siedzi w III epoce.
krowa załączył następujący obrazek:
  • samuraj.JPG

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Saturday, 13.09.2008, 21:26

wiem że pójdzie tekst trza było siedzieć w II i ekspic (coś za coś ekps hero czy do przodu być w postępie cywilizacyjnym)
raczej stwierdzę, że podziwiam odwagę, ale szkoda iść nieprzygotowanym


(to dla tych co siedzą jeszcze w II erze może mi ktoś podać kiedy dana kopalni kamieni szlachetnych daje 19/h ?)
tak jak krzemień 19h/ daje 15 poziom, chociaż kopalnie bez bonusu mam na 11, więc tak samo jest na 100% do 12 poziomu

JA rozumie jest to wypowiedz dopiero 1 osoby która siedzi w III epoce.
żeby się SethDrackon nie obraził
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

3

Saturday, 13.09.2008, 21:31

SethDrackon przeszedl niedawno i to na rownie niskich poziomach oltarza co ja (ale tutaj poziom oltarza nie jest tak bardzo odczuwalny po tym czasie co jestem).

no czyli musze podniesc 3 x 15 lvl kopalni zlota i 1 x 14 lvl zeby utrzymac 10 samu/rycerzy. no niezle (mam 3 x 6 i 1 x 10 hehe )

4

Monday, 15.09.2008, 09:20

Przecież nie możecie lecieć przez epoki jak burza ;).
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

5

Monday, 15.09.2008, 09:28

no to zrozumiale dlatego pytalem czy jest to juz dobrze przetestowane na alfie.

6

Tuesday, 16.09.2008, 09:38

Tak, na alfie mam 10 krzyżowców
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

7

Tuesday, 16.09.2008, 10:17

ok wiec temat do zamkniecia.