Nie jesteś zalogowany.

[rozwiązany] Wczorajszy down

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 14.09.2008, 07:37

Wczorajszy down

Wczoraj około godziny 22 gra wogóle nie chciała się włączyć przez długi czas przez co zrezygnowałem z włączenia urlopu. Skończyło się to atakiem przez nolifa i zezłomowaniem moich 2 armii. Co się wczoraj dział ? I czy ten problem miałem tylko ja ?
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

2

Sunday, 14.09.2008, 07:53

nie tylko Ty miałeś ten problem, to widocznie była powtórka awarii . Ja poprzednim razem pobudowałem nie to co chciałem:( . Tym razem udało mi się nic nie stracić.:)

3

Sunday, 14.09.2008, 07:57

Szkoda że o 23:35 server był znowu up co pozwoliło na ataki na mnie. Jakoś to przeżyje ale to i tak tragiczne
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

4

Sunday, 14.09.2008, 10:31

NIestety, nasza administracja nie miała wpływu na pad serwerów ;)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


5

Sunday, 14.09.2008, 11:16

Mam nadzieje że w ciągu najbiższych 50 minut nie będzie downa bo chce urlop włączyć jak mi się wybudują budynki.
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Monday, 15.09.2008, 09:52

Jak widać nie było i mam nadzieję że się udało.
Pady serwerów były od nas niezależne, po prostu serwerownia miała problemy techniczne, które mamy nadzieję został już rozwiązane.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker