Nie jesteś zalogowany.

[analizowany] Problem z Oblezeniem

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Urban

Nierejestrowany

1

Sunday, 14.09.2008, 23:34

Problem z Oblezeniem

Mam problem z oblezniem i czy mogl bym mi ktos pomoc?? Jest taka sytuacja ze taki koles zrobim na moja wioske oblezenie i czas juz dawno minal. Teraz mam klopot bo mam duzo surowcow i nie moge ich wydac poniewaz jest napisane "Wioska znajduje się pod okupacją wroga!" A przed koncem tego czasu to najlepsze ten koles skasowal swoje konto i teraz nic nie moge zrobic. Z gory podziekuje jak ktos mi pomoze z tym problemem.

pozdro xD

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 16.09.2008, 09:35

Jeśli twój nick w grze to Urban, to nie mam w bazie żadnego oblężenia na żadną z twoich wiosek.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Tuesday, 16.09.2008, 15:31

Ale coś było nie tak bo jak próbowałem go w nocy zaatakować to pisało, że atak niemożliwy bo wioska jest pod okupacją.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Tuesday, 16.09.2008, 15:40

Prawdopodobnie nie wyczyściło cache-u z niewiadomych przyczyn. Przyjrzę się temu jeszcze. Autor tematu może napisać w jaki sposób przebiegało i zakończyło się oblężenie.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Wednesday, 17.09.2008, 09:23

Konrad - gość pisze że oblegu nie było - ten co na niego założył zlikwidował konto.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Wednesday, 17.09.2008, 09:39

Generalnie w trakcie trwania oblężenia lub dowolnej akcji armii nie ma możliwości usunięcia konta, więc myślę że on usunął to konto po tym jak się zakończyło, ale najlepiej gdyby wypowiedział się autor tematu.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Urban

Początkujący

Postów: 1

Skąd: Bytom

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Sunday, 21.09.2008, 12:59

Wiesz Cie teraz juz mam to naprawione ale mialem z tym problem i to dosyc troche czasu.