Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

341

Friday, 18.07.2008, 16:29

nic nie popsules ogien sie przyda predzej czy pozniej o ile mnie pamiec nie mtli zeby miec te 50 krzemienia trza bylo miec kopalnie krzemienia na 10 9 i 2x8 poziomie ;),, nie boj zaby ogien dobra rzecz ^^

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

342

Friday, 18.07.2008, 16:32

Nikt nie mówił że będzie łatwo 2 wiochę założyć :)
Ale pocieszę cię że w późniejszej epoce jest łatwiej :)
Dokładnie to musisz mieć kopalnie krzemienia tak na 10lvl każdą albo 11 nie pamiętam dokładnie
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

DotA-owned

Początkujący

Postów: 39

Skąd: Warszawa - Marki

  • Wyślij prywatną wiadomość

343

Friday, 18.07.2008, 16:33

heh no ale budujac ogien stracilem tyle mozliwosci ... i wogole szybciej bym zarobil robiac to co byloby bardziej oplacalne... a na ogien uzbieralem 4 atakami ... w nocy 1300 krzemu/1000kamienia/1000kamienia
farm ju nie mam zadnych bo gora daja 40 kamienia i to w szczytowej formie dnia... na dodatek przed chwila stracilem 5 wilczkow odbudowalem ju 2 no ale... kurde ... :<<<<
CYTAT(ProRocK @ Jun 16 2008, 00:25)
Prosimy wiec aby nie zgałaszali sie do nas "ProPlayersi" którzy potrafia grac... ale tacy umieja grac bo potrafić to może każdy
ale umieć to już niektórym chyba nie wychodzi...





Nie wiem co bierzesz, ale daj namiary na dilera! Inni tez chcieliby miec takie jazdy...

DotA-owned

Początkujący

Postów: 39

Skąd: Warszawa - Marki

  • Wyślij prywatną wiadomość

344

Friday, 18.07.2008, 16:36

AŁA... staaaary ja mam kopalnie na takim lvlu O 4 krzemiania i reszta na 1... zanim ja uzbieram to przeciez ludzie beda juz roboty mieli
CYTAT(ProRocK @ Jun 16 2008, 00:25)
Prosimy wiec aby nie zgałaszali sie do nas "ProPlayersi" którzy potrafia grac... ale tacy umieja grac bo potrafić to może każdy
ale umieć to już niektórym chyba nie wychodzi...





Nie wiem co bierzesz, ale daj namiary na dilera! Inni tez chcieliby miec takie jazdy...

345

Friday, 18.07.2008, 17:52

edytujemy posty edytujemny post :P, no mogles mogles... mowi sie trudno life is pain ;D

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

347

Saturday, 19.07.2008, 10:36

loollllllllll skad tyle expa?


z punktów życia, poczytaj tutek
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

348

Saturday, 19.07.2008, 11:16

DotA-owned
bylo przegladac forum i poczytac. tam pisze jak zakladac druga wioske. Fakt dales ciala i tyle. Mogles ulepszyc wilki albo mamuty.
Ale masz wilki to spokojnie mozesz grac. Tylko farmuj dalej od swojej wiochy. A nie farmisz wkolko trzy wioski. Albo zabij all swoje jednostki i jedz z produkcji wlasnej rozbudowujac kopalnie. W jeden dzien z obecna produkcja dociagniesz kopalnie na lev 4. A reszta to twoja sprawa. Kazdy ma dosc ciezko. ja wilki dzis dopiero dam rade zbudowac.
A jutro rano pierwszy wynalazek.

Wlasnie kto zrobil juz jakies upki?

349

Saturday, 19.07.2008, 11:51

Czytanie śladów, wywar z ziół, utwardzona włócznia i znajomość terenu,czyli na razie tylko te mam które pomagają walczyć moim wilkom. Reszta towaru na razie jest wrzucana w kopalnie.

350

Saturday, 19.07.2008, 12:37

Ja jak narazie wywar z ziół + utwardzana włócznia w drodze....w najbliższych planach znajomość terenu
Skończyłem zabawę w Time Edge
Zamknij oczy, jestem tu
Czujesz jak oddycham
Ciało przy ciele, dłonie splecione
Nasza intymność to cisza
Jestes przy mnie i ja przy Tobie
Tak jest mi dobrze, tak sie unosze
Płone przy Tobie, spalam sie w Tobie...
jak ogien w kominku dogasam....

351

Saturday, 19.07.2008, 14:14

O.o
no to ladnie.

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

352

Saturday, 19.07.2008, 14:19

kuźwa a ja jak narazie żadnej technologi nie mam zbieram na wywar i uzbierać niemogę farmy wyschły i po 200 krzemienia średnio wchodzi na cały dzień !!!! kuźwa dobrze że wilki mam bo takto byłaby masakra :(
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

353

Saturday, 19.07.2008, 15:30

heh ja tez nie rozwinolem jeszcze zadnej techonologi... bo za co ? nawet 8smego poziomu totemu ni ma nie wposminajac juz o namiotach... cos te okoliczne farmy sie wyfcanily i bunkruja surke albo sepy z daleka napadaja moja okolice :s wrrr :|zebym mogl juz robic tych WT i tepic wilki na specjalnej... ;< ehh.a darmowe premium ucieka i po kiego grzyba mi ono jak i tak nie mam sie jak wybrac do specjalnej.. ;<;<;<

354

Saturday, 19.07.2008, 15:54

http://193.200.241.137/tepl_t1/showmsg.p…&key=db131baf1f

Solidnie mi pieski wyorało...ale exp ładnie wpadło...no i drop :)
Skończyłem zabawę w Time Edge
Zamknij oczy, jestem tu
Czujesz jak oddycham
Ciało przy ciele, dłonie splecione
Nasza intymność to cisza
Jestes przy mnie i ja przy Tobie
Tak jest mi dobrze, tak sie unosze
Płone przy Tobie, spalam sie w Tobie...
jak ogien w kominku dogasam....

355

Saturday, 19.07.2008, 16:08

Ja miałem ostatnio pecha w jaskini.
2 razy mi się udało mi sie bez żadnych strat, ale za 3 masakra totalna :( :cursing: .

http://193.200.241.137/tepl_t1/showmsg.p…&key=f08203f6b6

356

Saturday, 19.07.2008, 16:09

jak dajesz link to nie podawaj adresu z przegladarki tylko ten z dolu wiadomosci ;p thx

edit: no dymaja wam wilki bo sie z nimi nie pcha do jaskini tylko ze sloniami xD bo gwardzista x2 w duzych ilosciach = pozamiatane wojo

357

Saturday, 19.07.2008, 16:39

jak dajesz link to nie podawaj adresu z przegladarki tylko ten z dolu wiadomosci ;p thx

edit: no dymaja wam wilki bo sie z nimi nie pcha do jaskini tylko ze sloniami xD bo gwardzista x2 w duzych ilosciach = pozamiatane wojo


Według mnie nie warto teraz robić słoni...później aby zaliczyć bosa będzie trzeba złomować stawiać wilki, a po bosie znów słonie...zbyt duże straty. Trochę pocierpie, wyrobie dowodzenie, skończe bosa w portalu i przerzucę się na słonie....tak jest mi wygodniej.
Skończyłem zabawę w Time Edge
Zamknij oczy, jestem tu
Czujesz jak oddycham
Ciało przy ciele, dłonie splecione
Nasza intymność to cisza
Jestes przy mnie i ja przy Tobie
Tak jest mi dobrze, tak sie unosze
Płone przy Tobie, spalam sie w Tobie...
jak ogien w kominku dogasam....

358

Saturday, 19.07.2008, 16:55

Ok. Dzięki za rady. Czy uważacie, że mam szanse wygrać w 1 poziomie jaskini walcząc bohaterem i 2 władcami tygrysów??
Co jest lepsze na jaskinie wilczy jeździec czy władca tygrysów??

359

Saturday, 19.07.2008, 17:00

Na jaskinie najlepsze wilczki;p Władców tygrysów to sie na mamuty używa;) A na pierwszy poziom to tak 4, na drugi juz tak 8, ale lepiej 10 bo tam mozna miec pecha i trafic na tygrysy z duza inicjatywa;p

360

Saturday, 19.07.2008, 17:01

5 wladcow i bohater nie dali rady na 1 poziomie jaskini wiec 2 napewno nie da :D