Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

41

Wednesday, 28.05.2008, 23:17

a liczebność armii i jakieś dane o ew. bohaterze, który jest z armia? też będą te informacje dostępne? ;)

Więcej pytań nie mam, dzięki za odpowiedź :)

Archios

Początkujący

Postów: 41

Skąd: 4:2 ;p

  • Wyślij prywatną wiadomość

42

Wednesday, 28.05.2008, 23:20

Nie będzie podanego tego, jaka armia na Ciebie idzie. Natomiast jeśli w Twojej wiosce nie będzie obrony, a przeciwnik wpadnie z armią, dostaniesz raport z informacją, co miał w armii:)

adas

Nierejestrowany

43

Thursday, 29.05.2008, 00:00

Jak dodac do bohatera jakas jednostke jesli mam wytrenowana i mam dowodzenie wiecej niz 1 ?

44

Thursday, 29.05.2008, 00:03

Klikasz na nie a następnie na puste miejsce obok bohatera.

45

Thursday, 29.05.2008, 00:04

http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=6c5d671394

Ja przynajmiej wszystkie rundy wytrzymałem. Jak widać niedźwiedź i tygrys najłatwiejsze potworki.

46

Thursday, 29.05.2008, 00:06

http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=1ee3fadfbf
Za jakiś czas kolejne podejście... Tym razem z obstawą...

Archios

Początkujący

Postów: 41

Skąd: 4:2 ;p

  • Wyślij prywatną wiadomość

47

Thursday, 29.05.2008, 00:09



Ja przynajmiej wszystkie rundy wytrzymałem.


Rund w lokacji specjalnej jest 10 :)

Nadszyszkownik

Początkujący

Postów: 42

Skąd: Suwalki City

  • Wyślij prywatną wiadomość

48

Thursday, 29.05.2008, 00:11

Hellouł Wszyscy tak na początek ;p
Próbowałem z obstawą czterech klientów
masakra, dwóch poległo w pierwszej rundzie, szkoda, że nie mam linka :(
zastanawiam się jakie są w ogóle szanse i czy nie dać sobie spokoju ;)
edit
szpiegowanie wygląda nieźle, licząc, że nikt mnie nie spałował na miejscu ;)

Wioska szpiegowana: XXX, koordynaty: (x=, y=), właściciel: XXX.


Szansa sukcesu szpiegowania wynosiła 100%.
Wioska, którą chciałeś szpiegować, była w zasięgu którejś Twojej wioski.

Budynki w szpiegowanej wiosce:


Totem [poziom: 1]


Kopalnie w szpiegowanej wiosce:


Jaskinia [poziom: 1]
Strumień [poziom: 1]


Surowce:

xxx xx

Łączna liczba jednostek w szpiegowanej wiosce:



ładne, ładne :thumbsup:

edit 2
dobra, zero wypraw do odwołania 8)
a żeby nie spamować, GRATULUJĘ Wam tutaj
naprawdę mi się podoba :thumbup:
"...przyczajony Mastodont ostrożnie wychylił łepek zza porośniętego skąpym listowiem drzewka.
Yes! Yes! Yes! - zakrzyczał w duchu... Szansa sukcesu szpiegowania wynosiła 100%"

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Nadszyszkownik" (29.05.2008, 01:46)


49

Thursday, 29.05.2008, 00:30

A tutaj coś ode mnie z tego co widziałem to chyba najwięcej ubiłem na razie


http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=4968d85010


a swoją drogą jak można jakiś przedmiot zdobyć ??

Westside15

Początkujący

  • "Westside15" started this thread

Postów: 19

Skąd: Gryfino :)

  • Wyślij prywatną wiadomość

50

Thursday, 29.05.2008, 07:32

Można zdobywać przedmioty, i runy :D

Ciekawie jak to będzie działać :)

Archios

Początkujący

Postów: 41

Skąd: 4:2 ;p

  • Wyślij prywatną wiadomość

51

Thursday, 29.05.2008, 07:36

Przedmioty zdobywamy, gdy pokonamy wszystkich strażników lokacji oraz mamy trochę szczęścia :) Runy na podobnej zasadzie, lecz w lokacji musi być boss :) (np. jeden z tych do pokonania, by awansować do następnej epoki :) )

52

Thursday, 29.05.2008, 09:31

pytanko, Gracze którzy remisowali lub wygrywali w starciach z mobami, jakimi rasami bohaterów się posługiwali? ja mam anioła... poprzednio miałem człowieka ale mi polegl... aniołkiem boje się nawet zerknąć w stronę wieży... ;) :cursing: ;(
KLAN GLOBALLY TERRORISTS tylko najlepsi 8o


ID - 96
:thumbsup:
GRAM Z PREMIUM... A CO !!!

53

Thursday, 29.05.2008, 10:10

Nieumarły poległ okrutnie ! : )
http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=8404f3dc77

Tak jak ktoś już wspomniał, chyba trzeba poczekać na lepsze wsparcie z koszar.

Edit: @Sushi~ jeśli tak to wydaje sie to dość łatwe, znaczy, że jeśli mam umiejętność latania, a mob nie, nie jest w stanie mnie nawet trafić ?

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Avey" (29.05.2008, 10:34)


54

Thursday, 29.05.2008, 10:30

Trzeba użyć symulatora i chodzić tam gdzie mobbki nie mają ataku p.lot.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

55

Thursday, 29.05.2008, 10:44

acha, czlowiek mi padl, nie wiem czy wskrzeszac, czy nowego powolac.
Niestety musisz wskrzesić, nie można powołać drugiego bohatera w tej samej wiosce.

56

Thursday, 29.05.2008, 11:00

Ludzie, spokojnie - to sam początek gry :) tutaj lokacje nie są tym samym co wyprawy czy ataki w BW - jak wam przepadną teraz, to nic sie nie stanie :) Na moby wybierać się skutecznie można dopiero po rozwinięciu wioski i dojściu do wilczych jeźdżców. Wcześniej łatwiej i mniej kosztownie expa zbiera sie z farmienia wojsk innych graczy. Ale na razie wszyscy mają czas ochronny po rejestracji - więc trzeba poczekać.

Oczywiście można jeszcze przed WJ próbować expić z lokacji - ale wtedy trzeba być świadomym, że poniesie sie starty - czasami dość znaczne...polecam korzystanie z symulatora - tam możecie sobie sami przetestować jak to będzie wyglądac w praktyce :)

Latanie kosztuje 400prów i znacznie przedłuża żywotność herosa - idealny skill na początek.

I przypominam - dowodzenie określa TYLKO ilość jednostek jakie może mieć ze sobą bohater idąc do Lokacji (na poczatku warto go rozwinać na 2-3 lvl) - do samej walki bohater może kontrolować tyle wojska na ile tylko pozwala wam wydobycie :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (29.05.2008, 12:03)


57

Thursday, 29.05.2008, 11:19

z expedycjami jest lipa, to napisał operator:

"Lokacje domyślnie są przeznaczone dla tych lepszych jednostek - jak Dziecię Mastodonta, Wilczy Jeździec czy Władca Tygrysów :)

Pierwsze wojo jest tu bardziej mięsem armatnim do walk pomiędzy graczami."

zanim dojdziemy do lepszych jednostek mina wieki :) trzeba cos zmienić jak gra ma polegac na wchodzeniu do CW na 1 min zeby kliknac kolejny budynek to za długo tu nie pogram...

58

Thursday, 29.05.2008, 11:30

..wszystko byście od razu chcieli :P

Pozwólcie grze się rozwinąć - to dopiero sam początek :)

Potem dojdą walki (po minięciu okresu ochronnego), oblężenia klanowe, trudniejsi bossowie, możliwość przejścia do starożytności, i jeszcze dalej (chodź na to sie nie napalajcie ;P) etc...nudno nie będzie.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


59

Thursday, 29.05.2008, 11:32

(BW-R3) Azaziel
(TE-alfa) Azaziel2

60

Thursday, 29.05.2008, 11:36

czy dotarcie do kazdej lokacji (expedycji) trwa tyle samo czasu bo w mojej okolicy niema jaskini, jest 5 ekranow dalej.
i czy można wyłączyć latanie bohatera?