Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

61

Thursday, 29.05.2008, 11:44

nie trwa tyle samo - zależy tylko od odległości do danej lokacji na mapie. Co prawda masz daleko do Jaskini - ale pewnie bliżej do pozostałych.
Pamiętajcie, że tutaj o sile decyduję rozwój naszej wioski - expienie bohatera nie jest tak istotne :) Sam bohater nic nie zdziała...
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


62

Thursday, 29.05.2008, 12:13

a co do latania mozna to wylaczyc? na poczatek sie przydaje do jaskini ale potem moze byc problem jest - do obrony

63

Thursday, 29.05.2008, 12:18

nie mozna - jest minus do obrony, ale atakować takiego hero mogą tylko jednostki z AA - a epoce kamienia nie ma takowych, więc hero mozna stracić tylko na lokacjach bądź gdy któryś z graczy zainwestuje w atak przeciwlotniczy dla swojego bohatera :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


64

Thursday, 29.05.2008, 12:19

ja jaskiń nie mogę wcale znaleźć a szukałem z 30min
a heros przechodzi do następnej epoki czy zostaje zmiażdżony przez mamuty hehhe?


pozdro 8|

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "ExpPL" (29.05.2008, 12:25)


65

Thursday, 29.05.2008, 12:19

a co do latania mozna to wylaczyc? na poczatek sie przydaje do jaskini ale potem moze byc problem jest - do obrony
Nie można. Trzeba się zdecydować, albo rybki albo ...
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Nadszyszkownik

Początkujący

Postów: 42

Skąd: Suwalki City

  • Wyślij prywatną wiadomość

66

Thursday, 29.05.2008, 12:44

...pipki :D
hmmmm... nie można by zrobić jakiegoś poziomu tych lokacji specjalnych dla noobów?

kurcze, nawet pałka i dwa kilo krzemienia by mnie usatysfakcjonowały teraz, plus jakieś 20 expa ;(
budować nie wiadomo co, bo +1 materiału na następnym poziomie to jakoś nie satysfakcjonuje

ataki dopiero za jakiś czas.... a początkowy wybór będzie miał bardzo długi wpływ na rozwój postaci ?(
"...przyczajony Mastodont ostrożnie wychylił łepek zza porośniętego skąpym listowiem drzewka.
Yes! Yes! Yes! - zakrzyczał w duchu... Szansa sukcesu szpiegowania wynosiła 100%"

67

Thursday, 29.05.2008, 12:49

brud, nędza i ubóstwo nas dopędza do realiów tamtej epoki..:) nie mieli łatwo hahaha
też mnie to nie bawi^^

Pozdro poprzednika

68

Thursday, 29.05.2008, 13:11

czym sie roznia ranne jednostki od nierannych? czy "rannosc" wplywa na jakosc walki?
dziki czlowiek nie jest troche przekoksowany? czy miotacz kamieni moze sie w ogole do czegos przydac? bo drozszy jest od dzikusa a nie widze kombinacji w ktorej moglby byc uzyteczny.

69

Thursday, 29.05.2008, 13:25

Ranność nie przekłada się na zmiane statystyk - to tylko informacja w jakim stanie są jednostki :)

Co do DC - na początku jest to podstawowa jednostka, najbardziej uniwersalna. A miotaczami kamieni na przykład łatwiej jest czyścić jaskinie - sprawdź sobie w symulatorze 15 miotaczy a 15 dzikich :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Nadszyszkownik

Początkujący

Postów: 42

Skąd: Suwalki City

  • Wyślij prywatną wiadomość

70

Thursday, 29.05.2008, 13:29

może kolega by przy okazji przytoczył koszt Expa za dowodzenie 15-stoma jednostkami..... 8)
"...przyczajony Mastodont ostrożnie wychylił łepek zza porośniętego skąpym listowiem drzewka.
Yes! Yes! Yes! - zakrzyczał w duchu... Szansa sukcesu szpiegowania wynosiła 100%"

72

Thursday, 29.05.2008, 13:33

dlatego pisałem już wcześniej, że lokacje są głównie dla tych lepszych jednostek ;P
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


73

Thursday, 29.05.2008, 13:37

Witam,
W sprawie eksp.. hmm wiem iz rozwuj wiosek jest i wazniejszy ale cos co mnie np pociaga w tej grze bardziej niz w travianie w ktorego gram od lat, to .. fakt lepszego rozwoju bohatera i "questow" (ekspedycji) dla niego.
Taki pomysl na poczatek.. moznaby bohaterowi gdy startuje dac jakis 1 item, najlepiej wybierany przez gracza na poczatku gry..
TEORETYZUJAC jesli bysmy podzielili przedmioty wedle jakosci od 1 do 10 (10 najlepszy) to taka zbroja/tarcza/bron jakosciowo na poziomie 2-3
zawsze cos, zawsze przyjemniej, zawsze juz wczesniej mozna kombinowac bohaterem ustawiac go w jakis sposob na obrone/atak konkretna bron itp (oczywiscie tylko sprzet z 1 epoki by to mogl byc i jak zaznaczylem 1).
Niemoc bohaterow jesli sie ich odpowiednio nieustawi na poczatku jest tragiczna a nie oszukujmy sie prawie kazdy bedzie zerkac co chwilke na rozwoj herosa.

Druga sprawa to .. no wlasnie, poruszona juz odleglosc do jaskin.
jest to pierwsza dostepna lokacja ekspedycyjna.. i masakra, jak niektorzy znajomi maja cos ok 7min ja mam prawie 50..
Cy TYLKO DO TEJ JEDNEJ JEDYNEJ PIERWSZEJ lokacji, nie daloby sie zrobic aby MAXYMALNY czas dojscia wynosil 30min?
o ile dobrze rozumiem majac premium mam 12 wypraw, co 2h mi wyprawka dochodzi.
Czyli majac 50min w jedna strone mam srednio 12x20min czasu na nie wysylanie herosa na ekspe aby nie marnowac wyprawek.
To troszke przesada bo moga sie znalezc ludzie teoretycznie majacy powyzej 1h w jedna strone.. i ci nie beda w stanie wykorzystac konta premium!!!
Do tego.. niektorzy by pare godzin pospali a wyglada ze ja prawie nie moge aby "wyprawki" natrzaskac podczas gdy inni moga je zaliczyc w kilka godzin wszystkie.
Sadze iz moze najlepszym rozwiazaniem bylyby jakies konkretne czasy dojscia do lokacji ekspedycyjnych ROWNE dla wszystkich.
15min przykladowo? W koncu niektorzy bohaterowie lataja.. moga na skroty niby itp itd.. Wiem ze jakies realia chcemy zachowac lecz NISZCZY to totalnie balans juz na samym poczatku, przez losowe ustawianie na mapie..
Przemyslcie to prosze.

Pozdro,

Lukasz

74

Thursday, 29.05.2008, 13:54

Co do lokacji - na samym początku i tak nikt ich nie wykorzysta (jedyny plus - od czasu do czasu mozna zdobyć małą ilości expa), a potem nic nie stoi na przeszkodzie, by drugą wioskę załozyć w poblizu konkretnej lokacji :) Wtedy całe wojsko wraz z herosem przezuca sie właśnie do niej.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


75

Thursday, 29.05.2008, 14:34

jeden z moderatorw pisal ze oplaca sie brac latanie bo mozna dosw, zdobyc i gdzie to doswiadczenie?
http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=e6b1b359ce

ja ide do jaskini 2h czyli fakt jak mowi kolega wyzej premium odpada, na bw mam premium tu jest nieopłacalne bo nie wykorzystam go

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

76

Thursday, 29.05.2008, 14:39

Po pierwsze musisz kogoś zabić, żeby zyskać doświadczenie. W zależności od statystyk bohatera i wylosowanych statystyk przeciwników, jest to wykonalne bądź nie.
Poszukaj jaskini bliżej swojej wioski, z pewnością jest jakaś do której idzie się krócej.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

77

Thursday, 29.05.2008, 14:40

zależy jak trafisz.

http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=3b556c3310

to niestety dopiero mój pierwszy kill ;(
Wprowadźcie reset bohatera na lvl 1 ;P

78

Thursday, 29.05.2008, 14:42

ile idziesz do jaskini ja 2h a juz mam 3x kasowalem postac ;/

79

Thursday, 29.05.2008, 14:45

jeden z moderatorw pisal ze oplaca sie brac latanie bo mozna dosw, zdobyc i gdzie to doswiadczenie?

Na pewno żaden TAK nie napisał :]
Latanie opłaca sie wziąść, bo dzięki temu trudniej ubić naszego hero - a na początku jest prkatycznie nienaruszalny (prócz lokacji z AA). I nabić expa mozna w ten sposób, ze nie zgninie nam samotny hero gdy puscimy go do jaskini (bez latania zginie szybko) - ale szansa na doświadczenie jest dość mala, bo trezba coś tam zabić :)

widac róźnicę? :P
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (29.05.2008, 14:52)


80

Thursday, 29.05.2008, 14:50

ile idziesz do jaskini ja 2h a juz mam 3x kasowalem postac ;/
Trafiłem tak lokalizację kwadratu (?), że mam dokładnie 11 minut do lokacji ;)
Tyle tylko, że źle rozlokowałem punkty, poszedłem w zdrowie, gdybym wiedział to bym rozdał je inaczej ;)

Podobne wątki