Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

PuniYa

Nierejestrowany

102

Thursday, 29.05.2008, 18:15

cierpliwość cierpliwość cierpliwość cierpliwość cierpliwość cierpliwość
Czekam na naprawę tego "BUGA". .. zazdroszczę wycieczek do jaskini:(
cierpliwość cierpliwość
cierpliwość cierpliwość cierpliwość cierpliwość

dmn

Początkujący

Postów: 49

Skąd: Wawa Ursus, Piastów, Brwinów, Pruszków

  • Wyślij prywatną wiadomość

103

Thursday, 29.05.2008, 18:20

a pzry szpiegowaniu? narazie robimy to bohatrerami, jest szansa, ze go wykryja?? i jesli tak, czy on pzrezyje?:D

104

Thursday, 29.05.2008, 18:24

cierpliwość cierpliwość cierpliwość cierpliwość cierpliwość cierpliwość
Czekam na naprawę tego "BUGA". .. zazdroszczę wycieczek do jaskini:(
cierpliwość cierpliwość
cierpliwość cierpliwość cierpliwość cierpliwość
Exp, stworz nowa postac, nic nie stoi na przeszkodzie.

dmn

Początkujący

Postów: 49

Skąd: Wawa Ursus, Piastów, Brwinów, Pruszków

  • Wyślij prywatną wiadomość

105

Thursday, 29.05.2008, 18:29

ja tam narazie nei chodze na expy, nie mam latajacego, zrobilem pare symulacji z wojskiem, ktore prawdopodobnie bede mial, zginei tylko 2 jaskinowcow, wiec nei bede plakal:D



a latanie sie uzupelni po drodze, choc na poczatek latanie jest bardzo dobre to wydaje mi sie, ze pozniej juz takie dobre nie bedzie. Poniewaz latajac oslabiasz swojego bohatera. takie moje zdanie...

106

Thursday, 29.05.2008, 18:32

Zobaczymy jak to w praktyce wyjdzie :)

107

Thursday, 29.05.2008, 18:38



cierpliwość cierpliwość cierpliwość cierpliwość cierpliwość cierpliwość
Czekam na naprawę tego "BUGA". .. zazdroszczę wycieczek do jaskini:(
cierpliwość cierpliwość
cierpliwość cierpliwość cierpliwość cierpliwość
Exp, stworz nowa postac, nic nie stoi na przeszkodzie.
Stoi na przeszkodzie bo siedziałem i mam wybudowane wszystko na +3 i nie zamierzam tego stracic:/ 9 kopali 3poziom i ołtarz i nie zamierzam robić pustego konta żeby zalegało na mapie:/

108

Thursday, 29.05.2008, 19:36

To co może najbardziej zaszkodzić tej świetnie zapowiadającej się grze, to czas trwania wypraw. Mamy obecnie taką sytuację, że gra absorbuje niemal przez cały dzień. To będzie nie do przyjęcia przez wielu graczy. Załóżmy, że jest np. jaskinia o dwa kwadraty dalej, czyli niedaleko. Czas wyprawy w jedną stronę to dokładnie 33 min. Czyli razem 1 godz. 6 min. ( ! ) O wiele za długo. Doskonały system wypraw mamy w BW. "Szast prast i gitara" :)
To właśnie tempo jest jedną z największych zalet Bloodwarsa. Dlatego wydaje się koniecznością uczynić podobnie i tutaj. Przyspieszyć to z pięć razy, z premium dodatkowo trzy razy lub coś w tym stylu. Właśnie tempo w obecnym kształcie może najbardziej zaszkodzić miodności.
Nie da się niczego zyskać nieuczciwością. Wynika to z pewnego prawa równowagi. Zaciągamy wysoko oprocentowany kredyt jedynie, który przyjdzie nam spłacać cierpieniem. Nie dziw się więc, że masz pecha lub gdy nie układa ci się w życiu, bo spłacasz tylko swoje długi.
I to wiedz ziemski wędrowcze, że twoje złe czyny są złe nie tylko dlatego, że szkodzą innym ludziom, ale są złe przede wszystkim dlatego, że najbardziej szkodzą tobie.

109

Thursday, 29.05.2008, 19:40

Zgadzam się z przedmówcą, u mnie wyprawa w jedną stronę trwa 11minut, współczuję tym, którzy mają znacznie dalej...

Zgadzam się też z EXP'em ;) Potrzebna jest opcja resetu bohatera ;) i to szybko :P

dmn

Początkujący

Postów: 49

Skąd: Wawa Ursus, Piastów, Brwinów, Pruszków

  • Wyślij prywatną wiadomość

110

Thursday, 29.05.2008, 19:40

z tak szybkimi atakami, gra w sumie szybko by sie skonczyla:D

za szybki byl by rozwuj, w 2 dni mialbys juz wszystkie budynki gotowe do pzrejscia do drugiej epoki.



moim zdaniem brakuje CI hmmm... jak to mowi expPL cierpliowsci : D

111

Thursday, 29.05.2008, 19:47

A co za problem podpakowac u bohatera szybkosc marszu ? Taka opcja tez istnieje.

112

Thursday, 29.05.2008, 19:53

Link
No nieno, jaskinia jest easy XD Prawdopodobnie biorąc dwóch dzikich ludzi dałbym radę przejść poziom 1 :) Dobrze, że to wskrzeszenie jest za free :)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "pawelotti" (29.05.2008, 20:10)


113

Thursday, 29.05.2008, 19:54

wybaczcie, ale nie widzę związku pomiędzy ekspedycjami a rozwojem :P no może nie aż tak duży ;)

Idę na ekspedycję, zabijam moby, zdobywam doświadczenie, ew. przedmioty, przedmioty sprzedaję i dostaję trochę surowców. Zależy ile surowców za to dostanę, ale nie sądzę, żeby tylko dzięki temu można było w 2 dni przejść do następnej epoki ;)

I nie chodzi o ataki na graczy ;) to już zupełnie inna kwestia ;)

Modlitwa osoby niecierpliwej:
"Boże daj mi cierpliwość, teraz!"
^^

115

Thursday, 29.05.2008, 20:19

akurat co do plądrowania "piramid" to jest ok raz sie długo chodzi a w innej epoce króciutko.. jest ok.. no i można potem itemki czy runy sprzedać za surowce... ale pytanie brzmi ile takie coś kosztuje.. jakie są rozsądne ceny?

116

Thursday, 29.05.2008, 21:04

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "SunShine" (29.05.2008, 22:15)


117

Thursday, 29.05.2008, 21:19

z tak szybkimi atakami, gra w sumie szybko by sie skonczyla:D
anfortunetaly: boolshit!

Na BW jest wszystko BARDZO szybko i rozwój jest bardzo dobry.
Po roku grania na Morii ludzie nie są w stanie zasiedlić 2giej strefy, a wszystko jest błyskawiczne (zwłaszcza jak ma się premium ^^" )
Koszty kopalni i budynków, oraz wysokie wymagania jednostek i ich kosz utrzymania jest taki, że nawet zwiększenie szybkości wypraw etc. nie wpłynęło by znacznie na czas gry, a ten w moim odczuciu będzie spory.
Dlaczego?
Otóż przejście do epoki wymaga wybudowania 20lvl ołtarza i odkrycia wszystkich technologi.
Jasne, możesz nic nie robić, tylko zbierać hajs i wydawać tylko na to. Powodzenia, jeśli nie staniesz się farmą.
IMHO nawet przy sporym zwiększeniu prędkości i ilości wydobywanych surowców w kopalniach, to z pierwszej epoki nie wyleziemy przez kilka miesięcy.

Zresztą... mam kilka ale. Jednak na razie poczekajmy. BW team dał już raz pokaz tego, co potriafią. Dajmy się im wykazać ponownie.
Fajne....! -> Oblukajcie :]
Cały czas czekamy na:
+dodanie w panelu armii sumacyjnej pojemności
+usuwanie jednostek
+ranking
+panel usera -szukaj
+czas wiadomości -żeby pojawiały się szybko
+przerzucanie do wiadomości po wykonanej akcji
+raporty. Nazwa przeciwnika linkiem do kwadratu lub profilu
+licznik graczy/graczy online (tak jak w BW)

118

Thursday, 29.05.2008, 22:04

OOjj, na pewno ktos w miesiac wyjdzie z 1 epoki, ktoś kto przykampi trochę ze spichlerzem albo znajdzie parę farm ^^
[edit]
a twoj angielski wola o pomste do niebios... pisze sie "unfortunately bullshit", a nie to cos dziwnego, co napisales.

120

Friday, 30.05.2008, 04:43

tragedia z tym dojsciem na miejsce ekspedycji! :cursing: Ide 39 minut w jedna strone... :sleeping: na ten moment nie oplaca mi sie brac premium, bo faktycznie wykorzystam okolo 6 ekspedycji na dobe... a to mam bez premium... 8|

zmienilem aniola na diabla i latam... :thumbsup: no teraz to inna gra!
KLAN GLOBALLY TERRORISTS tylko najlepsi 8o


ID - 96
:thumbsup:
GRAM Z PREMIUM... A CO !!!