You are not logged in.

[prawdopodobnie rozwiązany] Armie wspomagajace obleg

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, September 21st 2008, 8:48pm

Armie wspomagajace obleg

NIe wiem czy to jest bug czy nie, z mojej wioski otchłań(125;116)wysłałem armię na obleg mający na celu zamianę wiosek i chciałem wspomóc armię moją drugą armią ze stolicy i w każdej wiosce mam Misję dyplomatyczną poz1 i nie mogę wspomóc oblegajacych z mojego klanu też nikt nie może się przyłącyć ?( moj Bohater ma na imie Duma
DUMA- anioł śmiertelnej ciszy

This post has been edited 1 times, last edit by "Kazik" (Sep 21st 2008, 9:46pm)

2

Monday, September 22nd 2008, 8:35am

Armia wspomagająca musi mieć bohatera w składzie
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Monday, September 22nd 2008, 9:15am

Mam bohatera w armi i misję dyplomatczną w każdej wsi na poz1 to powinno wystarczyć na 1dodatkową armię w trakcie oblegu a za nic nie mogę dołączyć ani nikt z klanu i w której to wiosce powinno być wybudowane

4

Monday, September 22nd 2008, 9:29am

I o co chodzi z tym ujemym czasem obleg powinien się skończyć 10min temu a tu mi się wyświetla -1140sekund

Konrad

Administrator

• Send private message

5

Monday, September 22nd 2008, 1:13pm

Misja dyplomatyczna musi być wybudowana w wiosce, z której wysłane zostało oblężenie. Z tym że musi być ona wybudowana już w momencie wysyłania armii, a nie później po wysłaniu.
Co do ujemnego czasu, to podaj id wioski (nawet jeśli się zakończyło).
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

6

Monday, September 22nd 2008, 5:47pm

Acha takie buty no cóż moje zakręcenie :( a to moje ID 4423 wielkie dzięki za radę

7

Monday, September 22nd 2008, 7:43pm

coś podobnego.....

coś podobnego miałem przed chwilą-----także czas ujemny i do oblegu nie mógł dołączyć klanowicz , choć miał szałasy zmysłów a ja dla pewności poziom trzeci----dobrze , że sobie poradziłem--http://t1.czaswojny.pl/showmsg.php?mid=1…c5---------moje id to 430........................
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - bo czasami pykam w szachy na kurniku ...........

This post has been edited 1 times, last edit by "wASabi" (Sep 22nd 2008, 8:00pm)

8

Sunday, September 28th 2008, 4:23pm

I znów to samo obleg na tą samą wioskę i tym razem obleg skończył się na jakieś -1100 sek i dodatkowo bug w postaci nie przejścia bohatera z odwodów na front
http://t1.czaswojny.pl/showmsg.php?mid=1…&key=cfe0864c8a

9

Sunday, September 28th 2008, 4:54pm

na froncie znajdowala sie jeszcze jedna jednostka (bohater), wiec nikt z odwodow nie mogl wyjsc na front i nie jest to bug
Każdy powinien coś sądzić - ja sądzę, że wypiję jeszcze jednego drinka.

10

Sunday, September 28th 2008, 5:12pm

tylko że w jednej armi może być tylko jeden heros więc bohater Anioł musiałbyć w innej armi ;]

11

Sunday, September 28th 2008, 6:11pm

a co to zmienia? w przypadku kilku armii fronty kazdej z nich lacza sie tak samo jak odwody i nie ma znaczenia czy to pionki czy bohaterowie i jest to chyba logiczne... nie wiem czy zwrociles uwage, ale ten bohater z odwodow leczyl nawet tego na froncie choc nie byli teoretycznie w jednej armii^^
Każdy powinien coś sądzić - ja sądzę, że wypiję jeszcze jednego drinka.

12

Sunday, September 28th 2008, 7:25pm

no chyba że to tak wygląda. ot myślałem tak jak SoundkaiL

Konrad

Administrator

• Send private message

13

Tuesday, September 30th 2008, 3:26pm

W oblężeniu front traktowany jest globalnie, więc to jest ok.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.