Nie jesteś zalogowany.

[prawdopodobnie rozwiązany] Armie wspomagajace obleg

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 21.09.2008, 20:48

Armie wspomagajace obleg

NIe wiem czy to jest bug czy nie, z mojej wioski otchłań(125;116)wysłałem armię na obleg mający na celu zamianę wiosek i chciałem wspomóc armię moją drugą armią ze stolicy i w każdej wiosce mam Misję dyplomatyczną poz1 i nie mogę wspomóc oblegajacych z mojego klanu też nikt nie może się przyłącyć ?( moj Bohater ma na imie Duma
DUMA- anioł śmiertelnej ciszy

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Kazik" (21.09.2008, 21:46)


2

Monday, 22.09.2008, 08:35

Armia wspomagająca musi mieć bohatera w składzie
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Monday, 22.09.2008, 09:15

Mam bohatera w armi i misję dyplomatczną w każdej wsi na poz1 to powinno wystarczyć na 1dodatkową armię w trakcie oblegu a za nic nie mogę dołączyć ani nikt z klanu i w której to wiosce powinno być wybudowane
DUMA- anioł śmiertelnej ciszy

4

Monday, 22.09.2008, 09:29

I o co chodzi z tym ujemym czasem obleg powinien się skończyć 10min temu a tu mi się wyświetla -1140sekund
DUMA- anioł śmiertelnej ciszy

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Monday, 22.09.2008, 13:13

Misja dyplomatyczna musi być wybudowana w wiosce, z której wysłane zostało oblężenie. Z tym że musi być ona wybudowana już w momencie wysyłania armii, a nie później po wysłaniu.
Co do ujemnego czasu, to podaj id wioski (nawet jeśli się zakończyło).
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

6

Monday, 22.09.2008, 17:47

Acha takie buty no cóż moje zakręcenie :( a to moje ID 4423 wielkie dzięki za radę
DUMA- anioł śmiertelnej ciszy

7

Monday, 22.09.2008, 19:43

coś podobnego.....

coś podobnego miałem przed chwilą-----także czas ujemny i do oblegu nie mógł dołączyć klanowicz , choć miał szałasy zmysłów a ja dla pewności poziom trzeci----dobrze , że sobie poradziłem--http://t1.czaswojny.pl/showmsg.php?mid=1…c5---------moje id to 430........................
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - bo czasami pykam w szachy na kurniku ...........

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "wASabi" (22.09.2008, 20:00)


8

Sunday, 28.09.2008, 16:23

I znów to samo obleg na tą samą wioskę i tym razem obleg skończył się na jakieś -1100 sek i dodatkowo bug w postaci nie przejścia bohatera z odwodów na front
http://t1.czaswojny.pl/showmsg.php?mid=1…&key=cfe0864c8a
DUMA- anioł śmiertelnej ciszy

9

Sunday, 28.09.2008, 16:54

na froncie znajdowala sie jeszcze jedna jednostka (bohater), wiec nikt z odwodow nie mogl wyjsc na front i nie jest to bug
Każdy powinien coś sądzić - ja sądzę, że wypiję jeszcze jednego drinka.

10

Sunday, 28.09.2008, 17:12

tylko że w jednej armi może być tylko jeden heros więc bohater Anioł musiałbyć w innej armi ;]

11

Sunday, 28.09.2008, 18:11

a co to zmienia? w przypadku kilku armii fronty kazdej z nich lacza sie tak samo jak odwody i nie ma znaczenia czy to pionki czy bohaterowie i jest to chyba logiczne... nie wiem czy zwrociles uwage, ale ten bohater z odwodow leczyl nawet tego na froncie choc nie byli teoretycznie w jednej armii^^
Każdy powinien coś sądzić - ja sądzę, że wypiję jeszcze jednego drinka.

12

Sunday, 28.09.2008, 19:25

no chyba że to tak wygląda. ot myślałem tak jak SoundkaiL
DUMA- anioł śmiertelnej ciszy

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Tuesday, 30.09.2008, 15:26

W oblężeniu front traktowany jest globalnie, więc to jest ok.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker