Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 31.05.2008, 18:04

Propozycja - powiadomienie o ataku/szpiegowaniu etc.

Gdy w garnizonie pokazuje się info o tym że atak/wyprawa/szpiegowanie etc. zostały zakończone pojawia się odnośnik "Zakończono". Mam wrażenie że miał on automatycznie wyświetlać informacje o zdarzeniu ale tego nie robi tylko wyświetla się "xxx wraca do wioski, etc". Może niech kliknięcie tego linku otwiera wiadomość z informacją o zdarzeniu - tak jak w BW.


edit: oo jak było to sorry ;) przyznaję się - wszystkich wątków w bugach jeszcze nie przejrzałem.

2

Saturday, 31.05.2008, 18:04

Było... do kosza...

dmn

Początkujący

Postów: 49

Skąd: Wawa Ursus, Piastów, Brwinów, Pruszków

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Saturday, 31.05.2008, 19:05

Vince zmaiast w kazdym watku pisac "bylo, bylo, bylo, do kosza" to skoro siedzisz tyle na tym forum to daj linki do tych wiadomosci, an ie spamujesz i sobei nabijasz posty :F

4

Saturday, 31.05.2008, 19:06

jak temat poleci do kosza to nie będę miał z niego postów, proste prawda ? Sam proponuję wyrzucać te tematy, na postach mi nie zależy... Może ludzie nauczą się w końcu czytać forum i tutoriale

5

Saturday, 31.05.2008, 19:12

Dmn ma rację - jeśli chcesz, to pomagaj, ale nie zniechęcaj ;]
Zamykam.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0