Nie jesteś zalogowany.

[prawdopodobnie rozwiązany] oblezenie- 2 armie jedna wioska

21

Saturday, 27.09.2008, 14:05

to ze armie nie przeszly z odwodow na front jest wina bohatera z jednej z armii, ktory jako latak nie chcial zginac i blokowal mozliwosc przesuniecia sie pozostalych armii
byla juz o tym mowa przy okazji atakow i dziala to tak jak chcieli tworcy
Każdy powinien coś sądzić - ja sądzę, że wypiję jeszcze jednego drinka.

22

Saturday, 27.09.2008, 14:24

Również się z Wami zgadzam iz bezsensem jest brak możliwości oblegania graczy z pierwszej epoki przez osoby będące w drugiej. Nie ma w tym kszty logiki a o sprawiedliwości i równych szansach tez trudno w tym przypadku mówic.

23

Saturday, 27.09.2008, 14:32

Panowie to nie ten temat, nie spamujcie, piszczie w systemie gry a nie tutaj.

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

24

Saturday, 27.09.2008, 14:47

dla mnie niemoznosc oblegania wioski z epoki 1 przez epoke z 2 jest bugiem, commander juz pisal ze niespieszno mu przejsc do epoki 2 tylko i wylacznie dlatego chyba, ze niemozna go oblegac, a sam moze bezkarnie lupic 2 epoke pomagajac zdobywac przez koalicjantow wiosek z epoki 2.... (chociaz ujal to innymi slowy, ale sens jest ten sam, ze w epoce 1 jest niepokonany, w 2 juz musialby sie nauczyc pokory...)

Durati, czekam na jakakolwiek reakcje moderow, naruszajac oftopowo regulamin forum pragne zmobilizowac ich do jakiejs reakcji, bo narazie cicho i glucho z ich strony :) A jak mnie ukarza, to znaczy ze przeczytali moje wypociny i mam nadzieje, ze rozwiaza problem z obleganiem bez 24h przerwy po nim....
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

25

Saturday, 27.09.2008, 15:29

ja to jestem zdziwiony tym, ze jest sobota a administratorzy sie z rana wypowiadali jeszcze, normalnie to w weekendy sa niedostepni w ogole i trzeba na odpowiedzi czekac do poniedzialku;>
Każdy powinien coś sądzić - ja sądzę, że wypiję jeszcze jednego drinka.

26

Saturday, 27.09.2008, 22:57

2 armie

Sytuacja sie wyjaśniła tzn dzisiaj okupacja znikła. Jedna stolica istniała a dwie armie tez, nie wiem jakim cudem druga armia nie znikła. Tylko dziwna sytuacja była ze dokonałem ataku na oblegającego po - 5k czasu powrociła moja cała armia bez raportu, poźniej był juz tylko komunikat ze wioska jest pod okupacja nie wiadomo czyją, po czym po 4 godzinach ktoś się dołaczył do ataku. Jak wrociłem wieczorem okupacja znikła.

27

Sunday, 28.09.2008, 11:55

Osobiście czekałem na rozwnięcie tematu ;)
Ale że się "trochę" główny wątek rozmył, proszę o zaprzestanie offtopa i czekanie cierpliwie na info od Adminów.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

28

Tuesday, 30.09.2008, 13:52

A jak wy chcecie przejąć wioskę z pierwszej epoki samemu będąc w drugiej? Gra kompletnie nie przewiduje czegoś takiego jak posiadanie wiosek z różnych epok. I niby jak by się je awansowało?

Bug z założeniem oblężenia przez obleganą wioskę naprawiony zostanie w 0.7.4.1.
Bug z dołączeniem do klanu w trakcie wykonywania oblężenia naprawiony zostanie w 0.7.4.1.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

29

Wednesday, 01.10.2008, 14:36

Cytat

Bug z założeniem oblężenia przez obleganą wioskę naprawiony zostanie w 0.7.4.1.
Bug z dołączeniem do klanu w trakcie wykonywania oblężenia naprawiony zostanie w 0.7.4.1.

Jw. patch wprowadzony. Gdyby komuś nadal się coś takiego zdarzyło niech pisze w tym temacie.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker