Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 27.09.2008, 08:04

nie można założyć wioski

Chciałem założyć nową wioskę, i nie można. Technologie są, osadnik stoi i czeka. Dodam, że jest to miejsce na wioskę nie znajdujące się w zasięgu stolicy. Ale miałem tam wioskę wczesniej i została zniszczona, chcę postawić ją zatem ponownie i nie mam jak :(

2

Saturday, 27.09.2008, 08:08

Hmmm, przepraszam załączę sprostowanie. Nigdzie nie mogę założyć wioski, w żadnym miejscu z kilkunastu sprawdzonych....

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Saturday, 27.09.2008, 09:14

Podaj swoje id w grze i napisz co robisz i co się dzieje. "Nie mogę założyć wioski" naprawdę niewiele mi mówi.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

4

Saturday, 27.09.2008, 11:06

Już minęło. A "nie można założyć wioski" oznacza niemożność zbudowania nowej wioski.

Podobne wątki