You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, September 27th 2008, 8:55am

Ilość armii - starożytność

Nie wiem czy to bug czy tak ma być ale w mojej stolicy moge mieć tylko 1 armie, mam tam pałac na 9lvl. To dziwne bo na wiosce mogę mieć 3 armie.
epoka starozytnosc..

Konrad

Administrator

• Send private message

2

Saturday, September 27th 2008, 9:19am

Id wioski, id gracza, który poziom wioski masz wpisany w panelu wiosek po prawej?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Saturday, September 27th 2008, 9:31am

id gracza to chyba 6038 a jak sprawdzic id wioski??. Poziom wioski to 2 ale w starozytnosci, w drugiej wiosce moge miec bez problemu 3 armie

4

Saturday, September 27th 2008, 9:36am

przytrzymaj poprosty chwilke wskaznik nad ikonka wioski w centrum dowodzeniai pokaze sie napisik z jakims tam vid

5

Saturday, September 27th 2008, 9:38am

jak jestes na ekranie wioski, na ktorym widzisz palac to w linku masz podany id wioski
Każdy powinien coś sądzić - ja sądzę, że wypiję jeszcze jednego drinka.

Konrad

Administrator

• Send private message

6

Saturday, September 27th 2008, 10:22am

Podsumujmy - masz dwie wioski na 2 poziomie, w jednej możesz mieć 2 armie a w drugiej 3?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

7

Saturday, September 27th 2008, 10:27am

Podsumujmy - masz dwie wioski na 2 poziomie, w jednej możesz mieć 2 armie a w drugiej 3?

cos sie sypie... o 8 rano bylo tak: stolica - jedna armia, wocha 3; 9rano: stolica 2, wiocha 3; a teraz stolica 2, wiocha 2

Konrad

Administrator

• Send private message

8

Saturday, September 27th 2008, 10:33am

Ja widzę 2 armie w stolicy i jedną w drugiej wiosce.

9

Saturday, September 27th 2008, 11:46am

i dobrze widzisz... chodzi mi o to co sie dzialo...
tzn
8 rano - stolica: moglem miec TYLKO jedna armie (jak chcialem druga to wyswietlalo ze mam za niski poziom palacu), wioska: moglem miec 3 armie.
9 rano - stolica: moglem miec dwie armie, wioska: moglem miec 3 armie
a teraz - stolica: moge miec 2 armie, wioska moge miec 2 armie.
wiec chyba cos nie tak bo od chyba ponad 3 dni nie ruszalem budowy palacu..

Konrad

Administrator

• Send private message

10

Tuesday, September 30th 2008, 11:23am

Quoted

8 rano - stolica: moglem miec TYLKO jedna armie (jak chcialem druga to wyswietlalo ze mam za niski poziom palacu), wioska: moglem miec 3 armie.

Pewnie miałeś po 2 na wioskę, tylko jedna z nich stacjonowała w innej wiosce.

Quoted

9 rano - stolica: moglem miec dwie armie, wioska: moglem miec 3 armie

A skąd wziąłeś tę trzecią? Utworzyłeś poprzez opcję 'Dodaj armię'?
Gdybyś miał jeszcze kiedyś taką sytuację to napisz i nie usuwaj żadnej z nich.