Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 27.09.2008, 10:15

Wojsko po oblegu nie wraca do domu

Mój pierwszy post na tym forum i odrazu tutaj ląduje...
Ale zajmijmy sie problemem. Dziś odbył sie obleg założony przez klanowicza i po tym oblegu moje wojsko wraca już...

"Armia wspomaga oblegających wioskę Aydindril. Czas do końca: -13279 s"

...13k sekund,to już ponad 3 i pól godziny, a ta liczba wciąż rośnie. Powie mi ktoś kiedy to wojsko wróci?

Jakie informacje mam podać by jakoś przywrócić moje wojo do domu?

2

Saturday, 27.09.2008, 10:17

zapewne twoj id i id wioski, z ktorej armia pochodzi
i w jakiej odleglosci lezy ta wioska, ktora oblegaliscie moze byc pomocne
Każdy powinien coś sądzić - ja sądzę, że wypiję jeszcze jednego drinka.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Saturday, 27.09.2008, 10:21

Samo oblężenie już się zakończyło wcześniej? Otrzymaliście jakiekolwiek raporty z tego oblężenia?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

4

Saturday, 27.09.2008, 10:23

to dotyczy tego oblezenia z tego tematu: [analizowany] oblezenie- 2 armie jedna wioska

5

Saturday, 27.09.2008, 10:26

Jakimś dziwnym trafem moje wojsko dopiero powróciło, lecz nie dostałem raportu z oblężenia...