You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, September 27th 2008, 10:15am

Wojsko po oblegu nie wraca do domu

Mój pierwszy post na tym forum i odrazu tutaj ląduje...
Ale zajmijmy sie problemem. Dziś odbył sie obleg założony przez klanowicza i po tym oblegu moje wojsko wraca już...

"Armia wspomaga oblegających wioskę Aydindril. Czas do końca: -13279 s"

...13k sekund,to już ponad 3 i pól godziny, a ta liczba wciąż rośnie. Powie mi ktoś kiedy to wojsko wróci?

Jakie informacje mam podać by jakoś przywrócić moje wojo do domu?

2

Saturday, September 27th 2008, 10:17am

zapewne twoj id i id wioski, z ktorej armia pochodzi
i w jakiej odleglosci lezy ta wioska, ktora oblegaliscie moze byc pomocne
Każdy powinien coś sądzić - ja sądzę, że wypiję jeszcze jednego drinka.

Konrad

Administrator

• Send private message

3

Saturday, September 27th 2008, 10:21am

Samo oblężenie już się zakończyło wcześniej? Otrzymaliście jakiekolwiek raporty z tego oblężenia?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

4

Saturday, September 27th 2008, 10:23am

to dotyczy tego oblezenia z tego tematu: [analizowany] oblezenie- 2 armie jedna wioska

5

Saturday, September 27th 2008, 10:26am

Jakimś dziwnym trafem moje wojsko dopiero powróciło, lecz nie dostałem raportu z oblężenia...