Nie jesteś zalogowany.

[rozwiązany] Obleżenie 2x pod rząd

cerberis

Intermediate

  • "cerberis" started this thread

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Saturday, 27.09.2008, 11:00

Obleżenie 2x pod rząd

Sytuacja następująca

Obleg byl na mnie, obronilem sie, następnie sojusznik atakera zaatakowal zaraz po tym jak zszedl ze mnie obleg i w sekunde po tym gracz, ktory mnie oblegal i niezdobyl mojej wioski, zalozyl zaraz nowy obleg - notabene tym samym bohaterem z tej samej wiochy. Czyli poszedl na mnie atak innego gracza z sojuszu oraz jednoczesnie bylem drugi raz pod rząd pod oblezeniem...

Doczytane w tutku:

Ochrona przed oblężeniami

Na wioskę nie można założyć oblężenia:
-kiedy wioska jest główną wioską gracza - stolicą.
-kiedy przeciwko posiadającemu ją graczowi toczy się już jakieś oblężenie,
-przez 48 godzin od czasu jej założenia,
-przez 6 x poziom Ołtarza godzin po przejściu do nowej epoki,
-jeśli oblężenie zostało wygrane przez oblegającego i nastąpiła wymiana lub przejęcie wioski - wioski chronione są przed oblężeniami przez 24 godziny od czasu rozegrania oblężenia,
-jeśli oblężenie zostało zremisowane lub wygrane przez obleganego - wioska, która była broniona, chroniona jest przed oblężeniami przez 24 godziny od czasu rozegrania oblężenia.

i to ja juz nic niewiem o co kaman ?????? Pomijajac juz fakt jednoczesnego zaistnienia ataku na surowce i obleznienia....

i sie tylko zastanawiam jak moderzy niezdaza zareagowac, to co... moge stracic wioche i uslyszec poniewczasie "moze" slowa przepraszam bug naprawiony, ale wiochy nieodzyskasz.... hehe

Jestem bardzo ciekawy jak to sie rozwiaze...

Pozdrawiam

EDIT
Wlasnie doczytalem, ze gracz Durati zglosil ten sam problem wczoraj, jak widze bez odzewu ze strony moderow...Widze, ze tutek jest tylko zbiorem regulek nijak majacych sie do rzeczywistosci (tiaaa jak to w Polszcze), jezeli sie to nierozwiaze pomyslnie, to ja podziekuje za taka gre.
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "cerberis" (27.09.2008, 11:07)


2

Saturday, 27.09.2008, 11:05

nie dubluj tematów : Brak czasu ochrony po oblegu!!

cerberis

Intermediate

  • "cerberis" started this thread

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Saturday, 27.09.2008, 11:12

Spoko Durati jakem sprostowal doczytalem cos naskrobal, tylko wiesz mnie zostalo do konca oblegu kilka godzin i raczej nieobronie sie teraz, wiec mnie to bardzo martwi i niemysle logicznie i sensownie :)
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

4

Monday, 29.09.2008, 08:43

Administracja nie pracuje 24/7, czasami mają wolny weekend ;)
Bug - jak wszystkie inne zresztą - zostanie usunięty najszybciej, jak się da.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

5

Monday, 29.09.2008, 09:45

I powiedzcie mi teraz ze to jest nieswiadome wykozystywanie buga jesli temat walkowany od piatku
"Rozpoczęto oblężenie wioski (zostało 20 godz. 41 min. 38 sek. ) - 2008-09-29 09:07:42"
"Zakończyło się oblężenie na wioskę - 2008-09-29 09:07:01"
Goderian - i tak wybije te twoje psy jeden za drugim :)

cerberis

Intermediate

  • "cerberis" started this thread

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Monday, 29.09.2008, 17:53

Thorga - bardzom rad temu, ze w koncu bugi zostana zwalczone, ale tutaj wioski przechodza z rak do rak, inne zamieniaja sie w sterty gruzu i dzielo kilkudniowych staran nad rozwojem idzie w pizdzi... idzie sobie precz. Liczy sie kazda minuta niemalze :D

Durati - SA bardzo swiadomie wykozystala ten bug, z wyliczeniem co do sekundy, zgranie rewelacyjne. Wiec niewiem jak to jest, znalezc buga i wykozystac go dla wlasnych kozysci - uzyskujac przewage nad innymi graczami nieobeznanymi w takim obejsciu systemu - bez powiadamiania moderow o jego wystapieniu...

Ale jak to w Polsce, trza walczyc z systemem i probowac go obejsc ze wszelkich sil :)
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

cerberis

Intermediate

  • "cerberis" started this thread

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Tuesday, 30.09.2008, 03:32

oki widze ze juz cos sie dzieje ku dobremu? gandalf zablokowany zostal...

odnosnie jeszcze rozpoczetego przezemnie watku na potwierdzenie moich slow linki z oblegow

http://t1.czaswojny.pl/showmsg.php?mid=1…&key=1eb430fd84

przeciwnik chcial sie wycwanic i by chronic wojsko przed rozgromieniem przesunal niektore armie na obwody na froncie stawiajac leszcza na mieso armatnie, ale ja przechytrzylem go i w ogole nieaatakowalem :)

http://t1.czaswojny.pl/showmsg.php?mid=1…&key=6a8eb24bf9

przeciwnik jednak obszedl system i obleg zalozyl natychmiast po przegranym poprzednim, niemialem zbytnio szans tym razem, z uwagi tez na niewykozystanie wszystkich mozliwosci ataku na oblegajacych ;/

Tutaj moja propozycja odnosnie tej sytuacji...
primo - oddac mi moja wioche z powrotem, za duzo dla jej rozwoju poswiecilem czasu :D
drugie primo - naprawic bug
trzecie primo - niekarac gandalfa w inny sposob niz zabranie mu mojej wiochy ;) - dzieki niemu wykryto bug, a ukaraniem to my sie juz w klanie tym zajmiemy... jezeli wiekszosci klanowiczow SA dobrze w 1 epoce, to proponuje im nieprzechodzic do epoki wyzej dopoki my tam jestesmy, bo to bedzie naprawde droga przez meke, uwierzcie nam :) No chyba ze ambicja wami bedzie powodowala i chec podjecia rekawicy w tym boju, ale na rownych warunkach w tej samej epoce :)

EDIT
a nie odblokowany zostal gandalf... niewiem, niewiem, nierozumiem nic... ?(
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "cerberis" (30.09.2008, 07:26)


8

Tuesday, 30.09.2008, 11:24

Są dwie możliwości - albo źle popatrzyłes, albo Gandalf dostał AntyBota ;) (takie zabezpiecznie przed przeciążeniem serwera, która blokuje gracza na 1h gdy zbyt często wysyła dane, parę razy na sekundę, np odświeżając stronę, bądź klikając na jakiś przycisk w przypadku lagu)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


cerberis

Intermediate

  • "cerberis" started this thread

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Tuesday, 30.09.2008, 11:29

pierwsza mozliwosc odpada, mimo ze noc to jednak dobrze popatrzylem, chociaz moglem screena walnac jednak, zeby niebylo nieporozumien...

a jak antyboota dostal...no to wszystko tlumaczy w jaki sposob on gra, ze antyboot sie musi wtracac...
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Tuesday, 30.09.2008, 14:55

Błąd zostanie naprawiony w 0.7.4.1.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

11

Tuesday, 30.09.2008, 19:52

Najczęściej antybota dostaje sie gdy złapie "laga", mając słabego neta (np obciążonego nad wyraz ;P), a nie jest się wystarczająco cierpliwym ;P
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


cerberis

Intermediate

  • "cerberis" started this thread

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Tuesday, 30.09.2008, 20:19

no chyba, ze tak...

dobra bug bedzie naprawiony, wioche mam odbic wlasnymi silami, wiecej juz mi sie niechce pisac w tym temacie...bo sie pozygam :P

do zamkniecia, chyba ze ktos cos tworczego ma zamiar wniesc do tego...
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Wednesday, 01.10.2008, 14:33

Naprawione.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

14

Friday, 03.10.2008, 07:09

W dalszym ciagu wystepuje ten bug w przypadku posiadania 2 wiosek .
Rozpoczęto oblężenie wioski - 2008-10-02 19:57:32
Zakończyło się oblężenie na wioskę - 2008-10-02 19:07:01
vid = 7929

15

Friday, 03.10.2008, 08:58

Durati, jaki bug? Za mało informacji podałeś. Który timer dotyczy, której wioski itd.

Każda wioska ma oddzielną ochronę, więc jeżeli ochronę ma wioska A to wioska B może być oblegana.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

16

Friday, 03.10.2008, 09:32

Zakończyło się oblężenie na wioskę - 2008-10-01 20:07:01 vid= 5241 - wioska ta zawlaszczyla ochrone wioski
vid=7929 i to tak ze czas ochrony zaczal jej tyczyc od czasu zakonczenia oblega wioski vid= 7929 , a powinna byc dostepna po 24h , natomiast jak podalem, oba czasy dotycza wioski vid= 7929.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Saturday, 04.10.2008, 09:01

Przyczyna wyeliminowana.
Obecnie ochrona dotyczy wszystkich wiosek chronionych graczy, ale nie jest w 100% pewne że tak zostanie ;)
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

cerberis

Intermediate

  • "cerberis" started this thread

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Sunday, 05.10.2008, 19:43

Konrad no ja mysle, ze niezostanie, bo mnie juz krew zalewa jak niemoge sobie odbic wlasnej wiochy, bo sobie gracz zalatwia ochronke na inna wioske, a z mojej bylej wioski sle na mnie ataki spokojnie...bezsens po prostu :)
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!