You are not logged in.

[prawdopodobnie rozwiązany] naliczanie surowców!!! za co?!

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

xpmx

Beginner

• "xpmx" started this thread

• Send private message

1

Sunday, September 28th 2008, 11:43pm

naliczanie surowców!!! za co?!

Witam!

W mojej wiosce, w której nie posiadam żadnej armii nalicza mi koszta nie wiadomo czego!
Moje całkowite wydobycie krzemienia to 80/h, koszt utrzymania rzekomej armii 45
Moje całkowite wydobycie kamienia to 280/h, koszt utrzymania rzekomej armii 75

Kiedy się zaczęło? [wioska nr1 - moja stolica, wioska nr2 - moja druga wioska, wioska nr3 - wioska zaatakowanego gracza]
Niedawno przeprowadziłem obleg z wioski nr1 na xxx ze zamianą wioski pochodzenia armii z wioską okupowaną. Wojsko, którym atakowałem, pochodziło z wioski nr2. W całej mej mądrości nie przeprowadziłem akcji szpiegowskiej i wioska nr3, którą przejąłem okazała się dziurą w ziemi! Dogadałem się więc z graczem xxx, który automatycznie stał się właścicielem mojej wioski nr2, żeby zrobił kontrę z wioski nr2 na wioskę nr3 (jakbyśmy się nie dogadali to i tak zrobiłbym jeszcze raz obleg na moją wioskę nr2 ale chcę być szczegółowy...). Ja zlikwidowałem wojsko, które zostało mi po oblegu, a on stworzył chyba 4 wilczki i 2 mamuty, żeby mieć czym atakować. Obleg zakończył się i odzyskałem moją wioskę nr2. No i wszystko byłoby ok, gdyby nie wyżej wspomniany problem!!!

Ok, pomyślałem trochę i stwierdziłem, że muszę wybić armię, którą xxx stworzył w wiosce nr2, a która przebywa w wiosce nr3 żeby pozbyć się tych niesłusznych kosztów utrzymania ale to nie zadziałało! Wyciąłem jego armię w pień (tę samą, którą stworzył w wiosce nr2), a koszta nadal są naliczane! ;/

Może mi ktoś wyjaśnić, o co kurde biega?!
Co godzinę tracę 45/75 surki!!!

EDIT: spacje mi nie powskakiwały na miejca ;)

xpmx

Beginner

• "xpmx" started this thread

• Send private message

2

Monday, September 29th 2008, 6:08am

czary-mary? Upkeep wrócił do normy...

3

Monday, September 29th 2008, 6:58am

Prawdopodobnie wszystko wróciło do normy o 1 w nocy bo wtedy jest jakby to nazwać restart servera.
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki