Nie jesteś zalogowany.

[prawdopodobnie rozwiązany] naliczanie surowców!!! za co?!

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

xpmx

Początkujący

  • "xpmx" started this thread

Postów: 23

Skąd: Śląsk

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Sunday, 28.09.2008, 23:43

naliczanie surowców!!! za co?!

Witam!

W mojej wiosce, w której nie posiadam żadnej armii nalicza mi koszta nie wiadomo czego!
Moje całkowite wydobycie krzemienia to 80/h, koszt utrzymania rzekomej armii 45
Moje całkowite wydobycie kamienia to 280/h, koszt utrzymania rzekomej armii 75

Kiedy się zaczęło? [wioska nr1 - moja stolica, wioska nr2 - moja druga wioska, wioska nr3 - wioska zaatakowanego gracza]
Niedawno przeprowadziłem obleg z wioski nr1 na xxx ze zamianą wioski pochodzenia armii z wioską okupowaną. Wojsko, którym atakowałem, pochodziło z wioski nr2. W całej mej mądrości nie przeprowadziłem akcji szpiegowskiej i wioska nr3, którą przejąłem okazała się dziurą w ziemi! Dogadałem się więc z graczem xxx, który automatycznie stał się właścicielem mojej wioski nr2, żeby zrobił kontrę z wioski nr2 na wioskę nr3 (jakbyśmy się nie dogadali to i tak zrobiłbym jeszcze raz obleg na moją wioskę nr2 ale chcę być szczegółowy...). Ja zlikwidowałem wojsko, które zostało mi po oblegu, a on stworzył chyba 4 wilczki i 2 mamuty, żeby mieć czym atakować. Obleg zakończył się i odzyskałem moją wioskę nr2. No i wszystko byłoby ok, gdyby nie wyżej wspomniany problem!!!

Ok, pomyślałem trochę i stwierdziłem, że muszę wybić armię, którą xxx stworzył w wiosce nr2, a która przebywa w wiosce nr3 żeby pozbyć się tych niesłusznych kosztów utrzymania ale to nie zadziałało! Wyciąłem jego armię w pień (tę samą, którą stworzył w wiosce nr2), a koszta nadal są naliczane! ;/

Może mi ktoś wyjaśnić, o co kurde biega?!
Co godzinę tracę 45/75 surki!!!

EDIT: spacje mi nie powskakiwały na miejca ;)

xpmx

Początkujący

  • "xpmx" started this thread

Postów: 23

Skąd: Śląsk

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 29.09.2008, 06:08

czary-mary? Upkeep wrócił do normy...

3

Monday, 29.09.2008, 06:58

Prawdopodobnie wszystko wróciło do normy o 1 w nocy bo wtedy jest jakby to nazwać restart servera.
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki