Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 29.09.2008, 08:14

Zadena a otrzymane obrażenia

http://t1.czaswojny.pl/showmsg.php?mid=1…&key=8c763ac5ed

Pierwsza ciekawa rzecz to utrata 1 punktu hp przez Naje

Druga rzecz to zadane obrażenia przez moją armię i otrzymane przez przeciwnika. Armia zadała 606 dmg a wróg otrzymał 595

Jeżeli jest to związane z uzbrojeniem i rodzajem pancerza jednostek to uważam że w takim razie powinno to zostać uwzględnione w zadanych obrażeniach i oba wskaźniki (zadane i otrzymane) powinny być sobie równe (przynajmniej w takiej rundzie gdzie nikt nie ginie)
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

2

Monday, 29.09.2008, 08:24

ja widze ze stracila 11 a nie 1 (371 => 360)
i suma obrazen w pierwszej rundzie jest po 606 zadanych przez ciebie i otrzymanych przez mobki
Każdy powinien coś sądzić - ja sądzę, że wypiję jeszcze jednego drinka.

3

Monday, 29.09.2008, 08:28

ad1. w której rundzie?

ad. 2 - związane jest to z tym, że np.
twoja jednostka zadaje cios za 100hp (po uwzględnieniu typu broni, pancerza i obrony).
przeciwnik jest już ranny i zostało mu tylko 64hp.
przeciwnik dostaje więc cios za 100hp, który zabiera mu 64hp (bo więcej już nie ma).
działa to tak samo jak w BW zresztą.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

4

Monday, 29.09.2008, 08:29

O cholera rzeczywiście o_O

Nie wiem jak mogłem to pomylić w tej sytuacji temat do zamknięcia/kasacji

Thx BisToR
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki