Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

ptz

Trainee

  • "ptz" started this thread

Postów: 91

Skąd: Białystok

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Wednesday, 01.10.2008, 21:27

Refleksji kilka

Może to już było, może to nie pierwszy i nie ostatni raz, ale poskładałem trochę rzeczy co się walało w mojej głowie i po forum, co by mogły trochę ulepszyć/usprawnić/uciekawić grę.

zakładanie oblegów na graczy będących w niższych epokach - choćby z możliwością rozwalenia wioski. Trochę bez sensu te ograniczenie, i do tego wykorzystywane przez niektórych kamieniarzy ;p

łączone ataki / łączenie armii - jak na razie jedyną możliwością połączenia armii w ataku jest obleg, którego nie można założyć na graczach z niższych epok. Ciężko jest pokonać jakiegoś nawet wyraźnie słabszego gracza, jeśli zbierze 3 armie w jednej wiosce, a ty możesz jedną wysłać.

rozwinięcie interakcji między graczami w klanie - jak na razie mozliwosc współpacy w klanie jest dość uboga. jedyne co można zrobić razem w klanie to zgadnijcie co - oblegi - które - dobrze wiecie czego nie można z nimi zrobić. Fajnie by było jakby była jakaś możliwość wymiany surowcami w klanie, możliwość wspólnych zwykłych ataków, jakieś klanowe lokacje specjalne na które trzeba się wybierać w kilka osób... itpd.

jakieś bonusowe punkty / mnożnik za zdobywane punkty w wyższych epokach / zmiana w sposobie grabieży surowców z innych er - jak Commander pisał - jeśli chodzi o punkty to nie opłaca się przechodzić do wyższych epok, gdyż na jednym surowcu z ciężko wyżyć, a z innymi szczególnie podczas początków - lekko mówiąc nie jest lekko. Ciężej o dobre farmy, itp itp itp. Owszem, gra jest wtedy bardziej wyzywająca, no ale zostaje jakieś uczucie że skoro męczymy się w trudniejszej (bardziej wyzywającej ;p) epoce to powinniśmy coś z tego mieć ;p

większy drop amuletów i pierścionków - zwoi z czarami się walają miliardy, a raczej mało kto może poszczycić się faktem posiadania czegoś w co można wrzucić ten zwój z czarem ;p

chyba tyle, fajnie by było usłyszeć jakiś odzew moderatorów, adminów ;] pozdro

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Wednesday, 01.10.2008, 22:09

popieram, aby nastapila zmiana w dotychczasowym sposobie przeprowadzania oblezen, a raczej jego braku na epoke nizej, sam zreszta juz poruszylem ten temat ze skutkiem takim, iz pewnym osobom, ktore wioda prym w epoce 1 to by pokrzyzowalo szyki i zdecydowanie niechca takiej zmiany oraz moderom, ktorym przyspozyloby, to wiecej roboty, a wiadomo jest jeszcze sporo bugow do naprawy... :)

laczenie armii w ataku...moze w przyszlosci jako zmiana byc w sumie wprowadzona, ale niema to jak wyslac ataki z pewna doza niepewnosci czy cokolwiek wroci - jest ryzyko jest przyjemnosc :D

odnosnie scislejszej wspolpracy w klanie - jak najbardziej trzeba wprowadzic jakies usprawnienia, bo teraz jest bardzo ubogo. moze wspolna pula spichlerza o ograniczonej pojemnosci naliczanej poprzez ilosc ludzi w klanie z ograniczeniem czasowym np. dniowym na wrzucanie surowki przez jednego gracza liczone niezaleznie dla kazdego...odnosnie mozliwosci wgladu do stanu armii koalicjantow - temat juz byl poruszany na forum, ale sadze, ze centrum dowodzenia by sie znacznie wzbogacilo o te dodatkowa opcje :), wspolne wyprawy koalicyjne - zapewnienia juz sa o wprowadzeniu w przyszlosci

odnosnie nieoplacalnosci przechodzenia do wyzszej epoki i braku dropu bizuterii na obecnym poziomie...no chyba nietrzeba sie rozwodzic nad tym, ze im dalej w przyszlosc tym lepszy drop :D
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Wednesday, 01.10.2008, 22:09

zakładanie oblegów na graczy będących w niższych epokach - choćby z możliwością rozwalenia wioski. Trochę bez sensu te ograniczenie, i do tego wykorzystywane przez niektórych kamieniarzy ;p
zrozumiała jest kwestia, że budynki w obleganej wiosce są z innej epoki, ale można by przejmować "gołą" wiochę bez budynków w takim przypadku
łączone ataki / łączenie armii - jak na razie jedyną możliwością połączenia armii w ataku jest obleg, którego nie można założyć na graczach z niższych epok. Ciężko jest pokonać jakiegoś nawet wyraźnie słabszego gracza, jeśli zbierze 3 armie w jednej wiosce, a ty możesz jedną wysłać.
raczej możliwość przeprowadzenia ataku łącznie kilkoma armiami, ilość armii np taka sama jak ilość możliwych posiadanych wioch (np. jak mamy stolicę i 2 wiochy to możemy wysłać wspólnie 3 armie) co zniweluje przewagę jako obecnie daje system gry obrońcy. który może przywitać atakującego kilkoma armiami
większy drop amuletów i pierścionków - zwoi z czarami się walają miliardy, a raczej mało kto może poszczycić się faktem posiadania czegoś w co można wrzucić ten zwój z czarem ;p
na alfie ktoś się chwalił wisiorem bez slotów, teraz chyba ktoś zdropił wisior i pierścień, bez slotów, więc z tym dropem chyba coś nie tak
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

4

Thursday, 02.10.2008, 06:07

Podzielam opinię kolegów. Szansa na drop biżuterii jest zbyt niska. Jak dotąd znalazłem jeden amulet bez slotów ( obrona bohatera +10 ). Nie wiem czy w wyższych epokach ta szansa jest wyższa, ale zdaje się, że nie bardzo. Jest mnóstwo zwojów do biżuterii, z którymi nie ma co zrobić.
Nie da się niczego zyskać nieuczciwością. Wynika to z pewnego prawa równowagi. Zaciągamy wysoko oprocentowany kredyt jedynie, który przyjdzie nam spłacać cierpieniem. Nie dziw się więc gdy masz pecha lub gdy nie układa ci się w życiu, bo spłacasz tylko swoje długi.

5

Thursday, 02.10.2008, 13:38

no ja juz nie wiem ile rozjehcalem t-rex 5 lvl i kamienny krag 3 lvl a bizu jak nie bylo tak niema :(

6

Friday, 03.10.2008, 08:59

Bo biżu pojawia się BARDZO rzadko, jest to najcenniejszy przedmiot w grze.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

7

Friday, 03.10.2008, 12:05

To uważam że zwoje z czarami do biżu też powinny być żadkie i drogocenne a nie tak jak powiedział PTZ walają się wszędzie. Ja te zwoje sprzedaje za 11 brązu bo nie ma po co ich trzymać
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

8

Friday, 03.10.2008, 14:37

no to chyba dobrze, zawsze masz te 11 brązu a tak nie miałbyś nic :D
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

9

Friday, 03.10.2008, 14:47

point :P

Ale wole bronie bo to minimym 151 brązu albo 51 kamyków :D
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

10

Friday, 03.10.2008, 15:26

Ja sprzedaje po 31 brązu- widocznie mam lepszego kupca :)

11

Friday, 03.10.2008, 15:32

Najwięcej warta jedna runa jaką mam to 80 brazu ale robi się oftop

To ja zadam takie pytano co sądzi administracja o tych pomysłach ?
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

12

Friday, 03.10.2008, 17:39

cerebris przestan sie zalic o te oblegi i tutaj
lacroix, przejecie golej wiochy mija sie z celem, wiesz ze wybudowanie wiochy z powiedzmy 15lvl budynkow kosztuje duzo czasow i zasobow, co to za obleg po ktorym nie mozna odbic wlasnej wiochy, bo zostaje ona zerowana? 18h oblegu niszczace tygodnie budowania? bezsens
a co do tego to jeszcze powinna byc czasowo lub w inny sposob zablokowana opcja niszczenia wioski, nie tak jak niektorzy robia, ze kasuja wioche zaraz po wygraniu oblega, by juz nie bylo co odbijac, w tej grze bardzo wazne sa budynki, wiec klikniece jednego przycisku nie powinno wszystkich odrazu niszczyc, wg mnie powinno niszczyc sie je pojedynczo, lub niszczenie calkowite nastepowaloby po powiedzmykilku dniach, by byla szansa odzyskania wlasnego domq

13

Friday, 03.10.2008, 20:54

Bo biżu pojawia się BARDZO rzadko, jest to najcenniejszy przedmiot w grze.
a jeszcze pytanie jest to uwarunkowane epoka i poziomem trudnosci lokacji?
ze np w III erze mam wiekszy % zeby wydropic bizu ?
czy tak jak z innymi itemami ze sa w wyzszych epokach miejwiecej te same % lecz lepsze itemy(jakosciowo)

14

Monday, 06.10.2008, 08:40

W kolejnych epokach i lokacjach jest ogólnie większy drop oraz często zwiększona ilość dropionych sztuk.

Trudniejsze lokacje mają odblokowane dropienie lepszych prefixów - czym trudniejsza lokacja tym lepszy pref MOŻE wydropić.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

ptz

Trainee

  • "ptz" started this thread

Postów: 91

Skąd: Białystok

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Monday, 06.10.2008, 21:20


Trudniejsze lokacje mają odblokowane dropienie lepszych prefixów - czym trudniejsza lokacja tym lepszy pref MOŻE wydropić.
a to ciekawe :D trudniejsza tj w skali tej do 109 jakos?

16

Friday, 07.11.2008, 18:10

rozwinięcie interakcji między graczami w klanie - jak na razie możliwosc współpacy w klanie jest dość uboga. jedyne co można zrobić razem w klanie to zgadnijcie co - oblegi - które - dobrze wiecie czego nie można z nimi zrobić. Fajnie by było jakby była jakaś możliwość wymiany surowcami w klanie, możliwość wspólnych zwykłych ataków, jakieś klanowe lokacje specjalne na które trzeba się wybierać w kilka osób... itpd.

Zrobiłem tak bo nie wiem jak się cytat robi, ale... Uważam że do klanu powinno płacić się darowizny tak jak w wielu innych grach online ( np. Metaldamage ) i przywódca klanu powinien za to rozbudowywać jakąś siedzibę klanu ( może moderatorzy czy ktoś coś wymyslą ) tak aby można było mieć więcej osób w klanie ( przykład znowu Metaldamege ) . :rotfl:
8o

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Friday, 07.11.2008, 19:30

wg mnie pomysl z lokacja klanowa jest kompletna klapa... nie wiem jakby sie to odnosilo do ilosci tych wypraw tylko zakladajac z gory kazdy bedzie dazyl by zaliczyc ja samemu wiec nie ma sesu nawet robic takich ( z gory zakladajac ze liczba ich nei przekroczy 6 u premium)
pomysl z darowiznami po co komu?? siedziba tez szczegolnie skrytykuje grywal o sie w takie gry gdzie sie placilo i mial osie rozbudowywac i albo ktos brak i kladl lache na to albo o co sie budowalo bylo tyle warte co 1 drewna na 1 farme
Fakt faktem jest malo osob w klanie ale to sie potem zmieni ale narazie nie trzeba wiecej bo w III epoce mozna dopiero ( albo juz) w 7 robi oblegi i penie co oepoke zyskamy jednego ziomala na raz wiecej
po co zmieniac cos co jzu jest poulladane i wprowadzac w to chaos ... ja bym klany zostawil
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

18

Saturday, 08.11.2008, 10:45

GazowanyMajonez
Zawód: podstawówka
i wszystko jasne ;]
EOT

19

Sunday, 16.11.2008, 03:56

(...) wiec klikniece jednego przycisku nie powinno wszystkich odrazu niszczyc, wg mnie powinno niszczyc sie je pojedynczo, lub niszczenie calkowite nastepowaloby po powiedzmykilku dniach, by byla szansa odzyskania wlasnego domq
niszczymy poziom po poziomie kolejno - zniszczenie najwyższego poziomu trwa najdłużej

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Sunday, 16.11.2008, 11:58


(...) wiec klikniece jednego przycisku nie powinno wszystkich odrazu niszczyc, wg mnie powinno niszczyc sie je pojedynczo, lub niszczenie calkowite nastepowaloby po powiedzmykilku dniach, by byla szansa odzyskania wlasnego domq
niszczymy poziom po poziomie kolejno - zniszczenie najwyższego poziomu trwa najdłużej
Jak niszczysz budynek to niszczysz wszystkie jego poziomy - a czas niszczenia to suma wszytskich poziomów. Więc nie niszczysz poziom po poziomie tylko wszystkie na raz.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych