Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

241

Friday, 11.12.2009, 22:01

Znudziło mnie dropienie na lokacjach 4 i 3 epoki postanowiłem wrócić na stare śmieci i spotkała mnie nieoczekiwana nagroda:

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=37739aa5a8

PS: Mogę wystawić na aukcje jeśli dostanę wiadomość na PW


PS 2: Wstyd z tym drop rate .Wstyd jak moherowy beret.

242

Saturday, 12.12.2009, 15:30

Znudziło mnie dropienie na lokacjach 4 i 3 epoki postanowiłem wrócić na stare śmieci i spotkała mnie nieoczekiwana nagroda:

To skacz do 5 epoki tu runek sobie nazbierasz :

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=2c2f91170b

albo dostaniesz niespodziankę :

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=4868c06336
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=4f686f9763

po za tym od kiedy jestem w 5 epoce trafiło się kilka naprawdę cennych przedmiotów ale nie mam raportów

243

Sunday, 13.12.2009, 00:30

@Czarna_Mamba, a ty sie czego spodziewales po tej lokacji? Akurat tam to nic dziwnego. Co poniektorym zdarza sie miec pustaka nawet u Sama! Ja tak mialem juz 3 razy.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

245

Sunday, 13.12.2009, 09:37

"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

246

Sunday, 13.12.2009, 10:37

...a potem Thorga bedzie ludziom kity pociskac, ze jakosc dropu zalezy od trudnosci lokacji hehe... ;)
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

247

Sunday, 13.12.2009, 12:26

może i zależy, ale pewnie mogą też ręcznie podkręcić ;)
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

248

Sunday, 13.12.2009, 13:37

Ale głupoty gadacie - wiecie o tym i robicie to specjalnie? :P
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


249

Sunday, 13.12.2009, 15:02

Tak robimy to specjalnie, żeby zmobilizować team do działań w celu poprawienia gry. Tak drop rate jest nie do przyjęcia.

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

250

Sunday, 13.12.2009, 16:06

a skąd ja niby mam wiedzieć, że głupoty gadam :P
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

251

Sunday, 13.12.2009, 21:23

KC, wybacz, ale skoro na 3-epokowej lokacji wypada cyt. "kolejne" 3-slotowe bizu a na 5-epokowej nie chce wypasc nawet 2-slotowe to cos tu chyba nie pasuje z tym poziomem trudnosci. Zdaje sobie sprawe z tego, ze szczescia do tej gry to ja wybitnie nie mam, ale taka rozpietosc to juz chyba cos wiecej niz tylko szczescie.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

252

Sunday, 13.12.2009, 21:44

4ep lokacja 3ep i 2x wisior(3) i raz pierścień(3). Nawet nie chcę wiedzieć co będę w 5ep znajdował... :D


I z ostatniej chwili: http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=9b2568943d
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

253

Sunday, 13.12.2009, 21:55

ten sygnet chyba podsumowuje wszystko ;)
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

254

Sunday, 13.12.2009, 21:58

Mnie zastanawia tylko jedno czy administracja się w ogóle zastanawia dlaczego nikt niczego ciekawego poza drobnymi wyjątkami nie znajduje w 4 epoce???

255

Sunday, 13.12.2009, 21:59

Lomnas podpadający ten twój drop :) podzielił byś się jak to robisz :P

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

256

Sunday, 13.12.2009, 22:10

Jak wczoraj znalazłem PDM to myślałem, że to kac pomógł;) Ale jak znalazłem dzisiaj wisior(3) to już nie wiem dla czego...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

257

Sunday, 13.12.2009, 22:30

nie wiem czy Ci powiedziec tak dalej czy modlic sie bys na t2 nie mial takiego szczescia bo strace robote :rolleyes:
Lomnas podpowiesz cos ?
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

258

Sunday, 13.12.2009, 22:32

Ja na drop bezslotowej biżuterii nie mogę narzekać, mam kilkanaście sztuk. Ale wreszcie przydałaby się slotowa. Najpilniej 3-slotowa. Bo mam już zwój i nawet HAAL.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

259

Sunday, 13.12.2009, 22:33

Nie mam pojęcia po prostu chodzę na lokacje i tyle... ale ostatnio taką falę fajnego dropu miałem w okolicach września i też kilka super itemów wpadło. Potem źródełko wyschło aż do teraz ;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

260

Sunday, 13.12.2009, 22:36

Królową tak męczysz cały czas? Ja miałem sporo dropa na Attyli bis.