Nie jesteś zalogowany.

1

Saturday, 31.05.2008, 19:15

Premium.

Mam parę pytań odnośnie premium.
1. KASACJA/ciach! [Musze zacząć myśleć logicznie :P ]
2. Czy macie już jakieś pomysły jakie bonusy mogło ono by dawać?

By nie zakładać nowego tematu podam kilka swoich propozycji.
(Zaraz zostanę posądzony o "zgapienie" z innych gier ale po co wymyślać jakieś bzdury skoro gdzieś istnieje już coś co się sprawdza?)
1.Pokazywanie przy budynku czasu potrzebnego na wydobycie odpowiedniej ilości surowców do jego wybudowania/rozbudowania.
2.Większy limit Ataków i wypraw na dobę(Lub taka sama ilość ale szybsze odnawianie pk. wypraw)
3. Bonus do ilości surowców chronionych w spichlerzu.
4.Większa ilość budynków w kolejce do budowy.
5.Krótszy czas darmowego wskrzeszenia bohatera.
6. Krótszy czas odkrywania nowych technologii.
(Oczywiście nie wszystko to się może sprawdzić i są to TYLKO moje propozycje)

7.(To to tylko mój "wymysł") Dostęp do specjalnych lokacji [takie same jak Ekspedycje w BW] gdzie będzie kilka etapów do przejścia i odkrycia, z coraz silniejszymi mobami i lepszym lotem oraz po dojściu do końca dostępie do skrzyni z "skarbem" (jakiś naprawdę dobry przedmiot/surowce/runa?)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Dracon" (31.05.2008, 20:09)


2

Saturday, 31.05.2008, 19:54

Jak byś chciał wiedzieć premium jest cały czas włączone:P

3

Saturday, 31.05.2008, 20:07

Vern:

Cytat

1. Jaki jest termin w którym zamierzacie je wprowadzić?

Mysle, że autor to wie ;P A pytania i propozycja dotyczą przyszłości - wprowadzenia tej opcji.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


4

Saturday, 31.05.2008, 20:08

Aha :P Tak myślałem. No ale w końcu wyłączą i ciekawe co daje to "premium" które teraz jest. :P
Ale post zostawię, może na coś się przyda.