Nie jesteś zalogowany.

[rozwiązany] Zaginiony bohater

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 05.10.2008, 08:56

Zaginiony bohater

Miałem założonego oblega na wioske Coranium prime {44:31} de facto już nieistniejącą bo oblegający wygrał i ją spalił ,pare minut przed końcem oblężenia wysłalem bohatera na przeszpiegi tak na wszelki wypadek aby nienałapał ujemnego expa.No i poszedł tylko problem tkwi w tym że niemoże albo niechce wrócić, niewiem może tam gdzie poszedł spotkał jakieś fajne laski? i w nosie ma powrót. A teraz poważnie w zbrojowni go widzi ale niemoge go wskrzesić . Może dało by radę go poszukac bo przydał by mi się .vid=727

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Cora" (05.10.2008, 09:38)


2

Sunday, 05.10.2008, 10:04

bohater

moze ci padl i teraz jesli jestes na premium to musisz 12 h czekac a jesli nie to az uzbierasz surki

3

Sunday, 05.10.2008, 11:52

Pytanie brzmi właśnie czy masz bohatera wogóle w jego zakłądce (tak jak do wsrzeszania lub rozdawania punktów doświadczenia) czy go tam wogóle nie ma
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

4

Sunday, 05.10.2008, 12:24

wnioskuje, ze nie jest to twoj glowny bohater (bo on nie tworzy zadnych problemow), a ktorys z kolei
utrata wioski = utracie bohatera aktywnego dla niej do tej pory
jak bedziesz mial znowu wioske wiecej to bedziesz mogl reanimowac tego bohatera lub stworzyc nowego
do kazdej wioski w danej chwili moze byc przypisany tylko jeden zywy bohater, a dla stolicy jest to tylko i wylacznie nasz glowny bohater, a mozna by przypuszczac (z tak malo szczegolowego opisu), ze tego co zniknal chcesz wlasnie w stolicy ozywic
Każdy powinien coś sądzić - ja sądzę, że wypiję jeszcze jednego drinka.

5

Sunday, 05.10.2008, 15:21

Z tego co ja wiem to nie jest to glowny bohater, natomiast proba wskrzeszenia go w innej wiopsce konczy sie niepowodzeniem, mozna wskrzesic innego ale tego konkretnego (jest widoczny w panelu) sie nie da , brak jakielkolwiek reakcji ani wystapienia komunikatu,- Cora jesli cos nie tak to sprostuj .

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Monday, 06.10.2008, 08:44

Podaj swoje id/login w grze i napisz którego bohatera próbujesz wskrzesić w której wiosce.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

7

Sunday, 12.10.2008, 07:47

Jak narazie niemam drugiej wioski więc rozwiązanie tego problemy trzeba przesunąć w czsie ale chodzi o bohatera Corina - człowiek.ID.133--Marvell.

patryk 10

Nierejestrowany

8

Sunday, 12.10.2008, 09:56

Witam chcialbym sie dopisac do tego że jest to jakis problem
U mnie jest taka sama sytuacja nie mozna powolac herosa tego co sie chce
chce go wskrzesić to koło niego nie ma opcji wskrześ zastanawiam sie dla czego
w zbrojowni ma 4 herosów z tego innych mozna powołac a tego konkretnego nie da się
bede sledził sytuacje w tym dziale bo zaczeło mnie to zastanawiac
DLACZEGO NIE MOZNA GO POWOŁAĆ

patryk 10

Nierejestrowany

9

Sunday, 12.10.2008, 10:14

mogełm to zrobic we wczesniejszym poscie ale nie przyszlo mi na myśl to wiec teraz podaje małego skrenka
zauważcie ze mam surowce na wskrzeszenie a herosa nie wykrywa ze mozna go wskrzesić


10

Sunday, 12.10.2008, 20:05

a masz w tej wiosce (patrykowo2) posag bohatera? :>
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


patryk 10

Nierejestrowany

11

Sunday, 12.10.2008, 21:27

normalnie kruczku jak ja bym miał wskrzesic bez posąga pomyśl przecież sie nie da

a tegowego herosa chciałem wskrzesić w patrykowo 3
nie rozumim tego

rozumiem ze heros do stolicy jest jeden najwazniejszy można powiedzieć główny reszta herosow nie powinno miec
do rzeczy gdzie sie wskrzesza
bo wioske można stracić i nie odzyskać wiec heros raz kupiony oprócz stolicy powinien pojawiać sie z mozliwoscia wskrzeszenia w innych wioskach
dla mnie to jest jakis bład w tej grze

12

Sunday, 12.10.2008, 23:27

wskrzeszenie

jesli masz surki nacisnij typ bohaterta a potem wskrzes u gory i problem z glowy

patryk 10

Nierejestrowany

13

Monday, 13.10.2008, 19:44

witam mam pytanie do administracji
czy zamiezacie cos z tym zrobić
dziś stracilem osade z mocnym herosem i straciłem drógiego herosa znowu na lokacji
zastanawiam sie znów bo nie mogę wskrzesic
znów jest na spisie
ale bez mozliwosci wskrzeszenia go za surowce gram na premium wiec jeszcze poczekam moze mu sie cos odmieni
prosze o jasne wytłumaczenie tego problemu jesli można

a do kolegi lajkonik
prosze Cie jak nie wiesz o co mi chodzi prosze nie wypowiadaj się ja nie potrzebuje nowego herosa tylko tego co kiedyś szkoliłem
obecnie mam dwie osady
prosze o jasne wytłumaczenie tego problemu jesli można

14

Monday, 13.10.2008, 19:59

Zaginiony bohater

tymczasowa poziom 4

Współrzędne [ 98 : 61 ] to jest wioska w której go próbuje wskrzesić ale nie ma go niewidzi go w panelu wskrzeszanie a panelu zbrojowni jest widoczny. dotyczy Bohater Corina -- człowiek.

patryk 10

Nierejestrowany

15

Tuesday, 14.10.2008, 10:35

Witam ponownie

Nie rozumiem tego wczoraj pisalem ze mam surke na zapłacenie herosa
a dzis nawet za darmoche nie mozna nie rozumiem tego
prosze bardzo jaki ladny skren na ktorym widac wszystko jak na dłoni

[/URL]

no ciekawe co administracja zrobi z tym problemem

zaznaczam ze ten heros nie jest głównym zeby administracja nie myslała ze to głowny heros ze stolicy

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Tuesday, 14.10.2008, 11:13

Podajcie swoje id w grze i nazwę bohatera.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

patryk 10

Nierejestrowany

17

Tuesday, 14.10.2008, 11:40

mój problem sie rozwiazał w końcu powołałem swego herosa
udalo sie po zdobyciu nowej osady go powołac w końcu
to został tylko problem kolegi ciekawe jak sie skończy
bede sledził rozwój tej sprawy

18

Friday, 07.11.2008, 20:29

no dobra założyłem nową wiochę i dalej tego boha niema, kordy 46 /30a szukam ,bohater typu człowiek nazwa Corina,133-marvell

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Saturday, 08.11.2008, 19:36

Powinien już się pojawić.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker