Nie jesteś zalogowany.

[prawdopodobnie rozwiązany] Znikneło wiecej jednostek niż powinno

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 15.10.2008, 17:17

Znikneło wiecej jednostek niż powinno

Mam taki problem iż przed atakiem na mnie posiadałem 27 hoplitów z bohaterem lecz zostałem zaatakowany w którym poległo moich 10 hoplitów. A na moje zdziwienie gdy zaraz potem chciałem wysłać armię to okazało się że wszystkie 27 jednostki hoplitów po prostu zniknęło i został sam bohater. Proszę o administracje o sprawdzenie przyczyn

2

Wednesday, 15.10.2008, 17:33

a pokaz raport.

3

Wednesday, 15.10.2008, 17:49

No właśnie w tym problem że skasowałem go no ale myślę że administracja gdzie powinna go miec (chyba)

4

Wednesday, 15.10.2008, 17:52

Napisz do przeciwnika może o będzie miał jeszcze raport.

5

Wednesday, 15.10.2008, 18:12

Tylko ze ja nie pamiętam jak sie nazywał ale cóż w temacie chodzi mi nie by coś odzyskac bo to w końcu 17 hoplitów zniknęło ale by administracja naprawiła to bo jak by mi 50 zgineło to już by strata była

6

Wednesday, 15.10.2008, 18:18

Ale nie ma raportu więc nie ma co naprawiać.

Sprawa jest prosta nie ma podstaw prócz twoich słów że zginęło tylko 10 hopków a nie całość

Przy braku dowodów bug nie istnieje proste.
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

7

Thursday, 16.10.2008, 08:39

No właśnie w tym problem że skasowałem go no ale myślę że administracja gdzie powinna go miec (chyba)
no wlasnie ciezko to stwierdzic bo wydaje mi sie ze jak 2 storny skasuja raport z walki to jest on usuwany z bazy (bynajmniej tak mi sie wydaje)
trza byloby zobaczyc raprot zeby najpierw stwierdzic ze na bank zostalo ci te 17 hopkow.
no nic napisz im twoje id moze jednak gdzies trzymaja przebiegi walki.

8

Thursday, 16.10.2008, 09:14

Jeśli obie strony skasują raport, jest on bezpowrotnie usuwany z bazy.
Nastepnym razem, jesli taka sytuacja się zdarzy, przy zgłaszaniu buga zachowaj raport.


Druga sprawa, może 10 hoplitów miałeś w armii, a 17 hoplitów w garnizonie.
W raporcie na dole, gdzie pokazywane są jednostki stracone przez gracza, jest osobno pokazywane, ile zginelo jednostek z armii, a ile z garnizonu.
Mogłeś popatrzyć na samą armię i nie przewinąć do końca w dół.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

9

Thursday, 16.10.2008, 17:03

No dobrze skoro już nic się nie da zrobić to trudno proszę o zamknięcie tematu oraz życzę udanych łupów (oczywiście nie na mnie)