Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 16.10.2008, 21:57

Obleganie

Siema!
Co musze wysłać żeby przejąć wioske?
Tarany? + Osadnik? +bohater???
Jak długo trwa przejmowanie wiochy i od czego zależy ten czas?
Czytałem tutorial i gó...(zresztą jak zwykle :cursing: ) czytałem forum ale nie znalazłem konkretnej odpowiedzi!

2

Thursday, 16.10.2008, 22:33

Byłbym zapomniał na kiego ... jest klan?! Co to za prostactwo?! Panowie/anie Moderatorzy ma cie jakiś wpływ na rozbudowywanie tej gry? Jeśli tak to na początku zajmijcie się opcjami klanu. Jest możliwa pomoc militarna bardzo dobrze ale gdzie pomoc gospodarcza? Ta gra zmusza do oszukiwania, ponieważ wolę opuścić klan ugadać się z kumplem opuszczonego klanu żeby zostawił wioskę z surowcami które mi są potrzebne i muszę iść go grabić własnego kumpla ale to nic bo na 2gi dzień ja wystawie pustą wioskę z surowcami które jestem mu winien! To jakaś paranoja...klan to JEDNOŚĆ moim zdaniem a tu klan jest bezsensowną udręką. Jak macie możliwość skontaktowania się z wytwórcami gry to przedstawcie im tą sprawę. Myślę że każdy gracz będzie za tym by sie to zmieniło o ile to możliwe. A jeśli macie odpowiedzieć że niestety nic nie da się z tym zrobić to po prostu lepiej nie odpowiadajcie bo tylko się zbłaźnicie.
Pozdrawiam.

3

Friday, 17.10.2008, 01:22

11ście osób odwiedziło ten post a żaden z WAS nie potrafił napisać tylko:
POPIERAM!
Kozaczycie w grze bo macie tam po 100 jakiś cieci a w realu...sorry ale na to wychodzi ze jesteście nimi! Nie mówię, że gra jest zła, do czasu(5dni) była najlepsza w jaką grałem(to zdanie się troszeczkę zmieniło po tym jak zobaczyłem na czym polega bycie w klanie).
Zrozumcie GRA zmienia się pod wpływem graczy, gracze grają, gracze żądają...a na czym myślicie oni zarabiają???
Jeszcze nie zrezygnuje, bo dla tej gry warto poczekać! Może odwiedzi mój post jakiś mądry człowiek i zrobi porządną grę:). Dla moderatorów: Mi nie chodzi tylko o ten klan, załóżmy że dojdę do czasów np. 2giej wojny światowej, ustawie sobie czołgi w pierwszej linii a tuż za nimi żołnierzy obojętne czy z karabinami czy z bazookami(tak dla strategii). Co z tego wyniknie...aż mam ochotę użyć wulgarnych słów bo one najlepiej by to opisały. Powstrzymuje się i powiem co to z tego wyniknie. Wynik: prosty tak jak ten prostacki przebieg walki! Chyba po to robie procarzy czy może w następnej epoce łuczników żeby rozwalali lub osłabiali pierwszą linie...nieeee mylisz sie M AQU22 musisz zrobić wędzarnie lub nie pamiętam jak sie nazywa ten budynek w 2giej epoce, potem surka i technologie i rób najsilniejszych w ataku wojów, wtedy rozwalisz wszystkich(tak pewnie podpowiedziałby mi dobry gracz, który pewnie tak jak ja, NIE długo dochodził, że tak na prawde gra zaczyna i kończy się w epoce kamienia łupanego: bij zabij i tyle)...co za głupota zero taktyki. Nazwa gry moim zdaniem to nie czas wojny tylko tak jak już wcześniej wspomniałem:"BIJ ZABIJ". Nie robie żadnej antyreklamy gry, bo jest fajna <cenzura> . Moderatorzy zróbcie to dla Nas Wszystkich którzy złapali zajawkę na tą grę, napiszcie do programatorów żeby dopracowali grę. Są tak blisko celu!

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "VeiN" (17.10.2008, 11:49)


LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Friday, 17.10.2008, 01:51

Siema!
Co musze wysłać żeby przejąć wioske?
Tarany?
http://wiki.czaswojny.interia.pl/index.p…ia#Mury_obronne


Osadnik?

[url]http://wiki.czaswojny.interia.pl/index.php?title=Osadnik

bohater???

[url]http://wiki.czaswojny.interia.pl/index.php?title=Obl%C4%99%C5%BCenia#Zak.C5.82adanie_obl.C4.99.C5.BCe.C5.84


Jak długo trwa przejmowanie wiochy i od czego zależy ten czas?

http://wiki.czaswojny.interia.pl/index.p…C4.99.C5.BCenia
Czytałem tutorial i gó...(zresztą jak zwykle :cursing: ) czytałem forum ale nie znalazłem konkretnej odpowiedzi!
czytałeś tutka ??

Cytat

Jeśli chcesz coś dodać do swoje wypowiedzi, a nikt inny nic nie napisał
po twoim poście- używaj opcji EDYTUJ zamiast tworzyć kolejny.
czytałeś forum ??
Przeczytaj zanim napiszesz! - regulamin Forum.
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

Ten post był edytowany 5 razy, ostatnio edytowany przez "LaCroix" (17.10.2008, 02:01)


5

Friday, 17.10.2008, 09:12

MAQU22 calkowicie NIE POPIERAM , widocznie miales bardzo spokojne "dziecinstwo" w tej grze skoro obywales sie do tej pory bez klanu, bez pomocy klanu nie utrzymasz wiochy na 100%, z klanem jest szansa na obronienie, pomoc surowcowa z klanu to zbytnie ulatwienie, troszke poruszaj glowka i na surowce nie bedziesz narzekal.

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Friday, 17.10.2008, 11:44

Człowieku maksymalnie mylisz się. Po pierwsze moderatorzy nie są od podcierania ci zadu w grze tylko od utrzymania porządku na forum. Pod drugie nie znalazłeś informacji na temat "czym przejąć inne wioski" bo jest to związane ze strategią, a nie mechaniką gry - nawet każdy cieć to wie :) . Sugerujesz różne opcje do skomplikowania strategi a sam z niej nie potrafisz skorzystać. Na sensowne pytania aczkolwiek zadanie z LENISTWA odpowiedział ci LaCroix. CO do "programistów", "twórców" itp. oni odwiedzają to forum.
Co do trybu pracy i TWOJEGO wpływu na grę " Zrozumcie GRA zmienia się pod wpływem graczy, gracze grają, gracze żądają". Gracze mają jakiś wpływ na grę, ale decyzję nie podejmujesz ty tylko twórcy. Jak chcesz mieć całkowity wpływ na grę to zrób sobie własną :).

A teraz zapoznam cię z tym od czego są moderatorzy:
- Warn za multipost
- Warn za przeklinanie + maksymalne lenistwo + pomylenie działów + obraza + nachalność

PS Posypią się kolejne jeżeli dalej będziesz naruszał regulamin forum. Znaj me dobre serce. Najpierw naucz się jak pisać a później wypisuj.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "VeiN" (19.10.2008, 22:21)