Nie jesteś zalogowany.

1

Saturday, 31.05.2008, 22:42

prosba o podpowiedz /nie wiem czy dobry dział ??

mam pytanie staram sie jak moge ale nic nie rozumiem ani nie moge isc na wyprawy bo zaraz gine w jaskini lvl 1 nawet ;/ doswiadczenie 0 caly czas nie wiem co zrobic zeby uroslo buduje te totemy i inne takie ale nie wiem co z czym zjesc ;/ normalnie masakra totalna kurczaki tam w bw chociasz wytlumaczone jakos a tu zero arimia leci dol co chwile gdzie nie pojde to gine no glupota gram juz 3-4 dni a moje doswiadczenie to 1006/2000 te 6 to chyba za walke remmis bo bochatera mi w jaskini nie zabili ale 5 zolniezy ehh ;/ o co tu caman ?? pomoze ktos jak w ogole zaczac ??

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Saturday, 31.05.2008, 22:53

Na początek radzę przeczytać tutorial i poczytać forum. Zostało tu poruszone wiele problemów i wyjaśniono wiele rzeczy ważnych na początku rozgrywki.
A co się tyczy wypraw to jeżeli bohater nie ma latania to wyjście do każdej lokacji bez obstawy na poziomie co najmniej wilczych jeźdźców jest samobójstwem. A jeśli lata, to ma szansę na przeżycie tylko w jaskini jeżeli nie ma obstawy, z obstawą jak wyżej. Poatakuj trochę słabszych graczy, rozwiń ekonomię i wtedy zacznij chodzić na wyprawy.
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

Hesperox

Początkujący

Postów: 10

Skąd: Kraków :]

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Saturday, 31.05.2008, 22:54

a masz w ogóle jakieś surowce?
po pierwsze podstawą są kopalnie - zbuduj wszystkie możliwe.
po drugie nie łaź do jaskini jeżeli nie posiadasz bohatera z lataniem bo zaraz zdechnie...

wciąż rozbudowywuj kopalnie i totem (totem na ok 5 lvl, strumienie też ok 5, a jaskinie na 3)
potem dopiero się zabierz za wojska

i jeśli czujesz że naprawde ostro zawaliłeś to zacznij od nowa
GRACZ : Ismael
X/Y : 24/86
ID : 1881

4

Saturday, 31.05.2008, 22:56

troche pomogles mysle ze wiekszosc z tego co napisales zrozumialam



a co do tery i forum juz 3 dni szukam tam pomocy co zrobic zeby ... ale nic jedynie jakies smetne gadanie i wygklupy mozna znalesc jak text po co sa dzicy ludzie odp "zeby jedli kamienie" no dla mnie to szczyt ale nie istotne dziekuje panu wyzej jezeli zly dzial przepraszam i jakby co mozna podpowiedziec na gg 2762182 jezeli to nie klopot z checia wyslucham graczy dowiaczonych moze ktos pomoze pozdrawiam i dziekuje



edit1 do kolegi ktory napisal jako 2 ;)

hehe zawalilam ostro napewno bo totem 3 jaskinie i źródla wszystko na 1 lvl ale za to 5 strumykow i 4 jaskinie hehe ;pi a co do latania jak to jet to za 400 expa to jako 1 wykupilam ;P

Hesperox

Początkujący

Postów: 10

Skąd: Kraków :]

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Saturday, 31.05.2008, 23:09

też zależy...

jak masz dużo surowców to zdążysz się jeszcze odrobić...

poszpieguj trochę samym bohaterem (jak będziesz miec już jakąś małą armię) wioski w zasięgu twojej i wtedy spróbuj zczaić coś do farmienia - to zapewni ci jakieś surowce

potem juz powinno pójść z górki :D
GRACZ : Ismael
X/Y : 24/86
ID : 1881

6

Saturday, 31.05.2008, 23:11

mam ale tylko tego krzemienia okolo 800 a kamieni 0 :/

DarkWolf

Początkujący

Postów: 33

Skąd: Poznań

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Saturday, 31.05.2008, 23:36

no to masz na myśliwych i na budowę strumienia, ta gra nie jest prosta :) dla tych którzy życie sobie utrudniają


edit, no chyba ze na myśliwych nie masz wymagań spełnionych, które można od startu w ciągu doby uzyskać