Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 17.10.2008, 22:04

zamiana wioski na oblegana .....

Miała miejsce taka sytuacja-na moją wioske był założony obleg na zamiane wiosek, przegrałem... i z jednego oblegu trafiłem na następny!! Na wioske, którą dostałem pare godzin wcześniej został założony obleg - obstawiam, że na przejęcie. To lekka przesada - w wypadku zakładania oblega na zamiane obie wioski powinny mieć zablokowaną możliwość zakładania na nie oblężeń...

2

Saturday, 18.10.2008, 11:22

Zauwaz ze w ten sposob dawaloby to mozliwosc blokowania zalozenia oblezenia , gdyz gracz non stop zakladalby oblezenie na przejecie i w ten sposob uzyskiwal ochrone. A tak jest co prawda mozliwosc wpadniecia z oblega pod drugi obleg, lecz to sporadycznie.