Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 31.05.2008, 23:58

Symulator

Czemu w symulatorze nie można ustawić umiejętności bohatera, przedmiotów, a jedynie latanie ? ;o Taka opcja bardzo by się przydała.

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Sunday, 01.06.2008, 00:04

Temat poruszany po raz kolejny...

Żeby w grze był tzw. czynnik x, który uczyni grę ciekawszą, żeby nie można było wykalkulować wszystkiego, i żeby gracze nastawiali się raczej na walkę jednostkami a bohaterowie pełnili rolę wspomagaczy a nie głównej siły uderzeniowej. Tak przynajmniej ja to rozumiem (i takie wnioski wyciągam ze wcześniejszych odpowiedzi na to pytanie...).
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

Hesperox

Początkujący

Postów: 10

Skąd: Kraków :]

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Sunday, 01.06.2008, 00:05

Taki temat już był.

Chodzi o to, że jest to dość trudne od strony zaprogramowania algorytmu - to raz, a dwa - przez to możnaby zbyt dokładnie wyliczać sobie walki z innymi -nieprawdaż? :D
GRACZ : Ismael
X/Y : 24/86
ID : 1881

4

Sunday, 01.06.2008, 00:25

płace wymagam ;)

szukałem, ale tematu o symulatorze nie znalazłem, wybaczcie.. ;p

5

Sunday, 01.06.2008, 01:01

Póki co nikt nie płaci.
A zdanie "płace-wymagam" już nie raz było ripostowane przez BWTeam na forum BW ;)

PS - Więcej statystyk w symulacji
Zamykam.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0