Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

viceroy

Intermediate

  • "viceroy" started this thread

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Tuesday, 21.10.2008, 17:30

zbrojownia - kłopot

1. nie wiem ile mam miejsca w zbrojowni. 8|

2. mam chyba zapchaną całą i dalej pcham ponieważ skonczyły sie puste pola. :thumbsup:

3. nie moge zdjąc miecza i załozyć łuku ponieważ nie mam pustych pól w zbrojowni :cursing:

4. czy ktoś powie czy kiedyś miejsce z zbrojowni sie konczy definitywnie? ?(

5. uprzedzam ze nie sprzedam tego co w niej jest bo jestem zbieraczem złomu



czy coś się zmieni ze zbrojownia?
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 21.10.2008, 17:39

1. nie wiem ile mam miejsca w zbrojowni. 8|
24 widoczne miejsca, ale pojemność zapewne nieograniczona
to chyba odpowiada na pytanie 2 i 4 też

3. nie moge zdjąc miecza i załozyć łuku ponieważ nie mam pustych pól w zbrojowni :cursing:
a skąd wiesz, że nie możesz, próbowałeś ?? ja przy pełniej zbrojowni swobodnie przerzucam sprzęt między herosami
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

3

Thursday, 11.12.2008, 18:12

prawdopodobnie jest sposob - ale nie mam przepełnionej zbrojowni wiec nie moge sprawdzic :P

-----------Raportownik TE - 1.5-----------


4

Thursday, 11.12.2008, 18:53

jak masz przepelniona zbrojownie to mozesz spokojnie operowac pierwszymi 23 itemkami ktore widzisz, z zbrojce sa one poukladane wedlug kolejnosci w jakies zostaly wydropione ( w/g daty wydropienia), poprostu zaznaczasz co chcesz zdjac i klikasz na ktorykolwiek item w zbrojowni, to co chcesz zdjac wskoczy na ostatnie miejsce zbrojce zakrywajac przedmiot numer 24, potem jeden z 23 poprzednich mozesz bez problemu zalozyc na hero.

prosciej nei umiem tego wytlumaczyc ;]


zbrojka jest nieograniczona i dobrze zeby tak zostalo, przydalby sie tylko jakis licznik, zeby wiedziec ile tego mamy. ;)

5

Thursday, 11.12.2008, 19:06

wiem tylko ze mozna zdalnie wymanipulowac HTTP request i pojdzie ale nie wiem czy ID itemu powyzej 24 jest zapisywane w zrodle ... jesli tak to nie ma problemu

-----------Raportownik TE - 1.5-----------


Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Thursday, 11.12.2008, 20:06

Nie można zrobić przesuwajki jak w zwojach?
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

7

Thursday, 11.12.2008, 20:14

Mozna by ale najpewniej zalozeniem BW TEAM bylo to ze zbrojownia ma 24 sloty po to by "było ciężej" ... reszta itemow nie znika ale mozna je wydobyc tylko poprzez sprzedanie / zalozenie nadwyzki ... troszke jak w BW ... zreszta niektore kody sa stamtad faktycznie skopiowane (niektore ale skoro cos jest dobre to po co zmieniac :P )

-----------Raportownik TE - 1.5-----------


8

Friday, 12.12.2008, 09:25

Nie można zrobić przesuwajki jak w zwojach?


Przy pobieraniu zwojów pobierany jest tylko jego numer i jego ilość.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny