Nie jesteś zalogowany.

21

Saturday, 25.10.2008, 12:39

No cóz to słabo wyglądam w tak zacnym towarzystwie moje wykształcenie to trzy klasy przykościelnej a na domiar złego w pierwszej klasie miałem pod górkę w drugiej pod wiatr a w trzeciej malowali szkołę. No to i jaki zawód mogę wykonywać z tak poważnym wykształceniem.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

22

Saturday, 25.10.2008, 12:42

Jak dla mnie każdy zawód jest poważny, tylko że nie wszystkim może on odpowiadać. Kim ja mogę być po moich studiach? Inseminatorem! :) Na pewno znajdzie się ktoś, kto będzie nosem kręcił ale dla mnie jest on fajny.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

23

Saturday, 25.10.2008, 12:51

Lomnas to broń boże nie do Ciebie ale zaraz mi się przypomniało jak 30-parę lat temu byłem na wsi , właśnie Laciata miała problem i pamiętam jak dziś ,przychodzi pan inseminator gospodyni prowdzi go do obórki pokazuje co i jak a na koniec taki tekst " a tutaj jest kołek na którym może sobie Pan sobie spodnie powiesić" naszczęście dziśiejsi opiekunowie naszej tzrody rogatej są bardziej uświadomieni.Ale wtedy babuleńka miała dziwne skojarzenia.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

24

Saturday, 25.10.2008, 12:54

Znam to :) Znajomi też się tak śmieją :) Na szczęście teraz kołków już nie proponują :)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

25

Saturday, 25.10.2008, 23:45

Mam bana wiec z nudów przeglądam forum ;)
Inżynier informatyk pracujący w swoim zawodzie ale za to w "dziwnej" i ciekawej placówce :D

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

26

Monday, 27.10.2008, 10:39

a też się wypowiem ;) informatyk - administrator sieci ;) po studiach ekonomia informatyczna + bankowość + bezpieczeństwo sieci teleinformatycznych ;)
taki ogólny misz masz ;)

Vexis

Początkujący

Postów: 27

Skąd: Żyrardów

  • Wyślij prywatną wiadomość

27

Monday, 27.10.2008, 20:44

No to ja do Panów wyżej na korki z informatyki się zgłoszę :P
Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.
__________________
http://algo-rytmy.blogspot.com <- Zapraszam wszystkich na mojego bloga!

28

Monday, 27.10.2008, 20:55

Zapraszam :P
Również jestem adminem sieci więc jakby coś wal śmiało ;)

Vexis

Początkujący

Postów: 27

Skąd: Żyrardów

  • Wyślij prywatną wiadomość

29

Tuesday, 28.10.2008, 05:47

Będę pamiętał :) Moją "pasją" o ile można to tak nazwać jest programowanie i na tym się skupiam w technikum :)
Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.
__________________
http://algo-rytmy.blogspot.com <- Zapraszam wszystkich na mojego bloga!

30

Sunday, 09.11.2008, 08:48

Politechnika ---> Architektura i urbanizacja :)

31

Monday, 17.11.2008, 15:41

Technik Logistyk jak szkołę skoncze xD dopiero zaczynam ;] :rotfl:


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

32

Tuesday, 25.11.2008, 16:57

A ja dopiero 5 klasa w podstawówce :(.
8o

Kalwin

Początkujący

Postów: 22

Skąd: Stare Miasto

  • Wyślij prywatną wiadomość

33

Thursday, 27.11.2008, 09:00

W skrócie jestem chemikiem i pracuje w tzw. ciężkiej chemii ;) i po paru miechach pracy stwierdzam, że polscy specjaliści są the best :rotfl:Któż inny da się wysunąć na desce o szerokości 15 cm, na wysokości 15 metrów, żeby pospawać rurę, trzymając się nogą barierki i ufając przeciwwadze w postaci 80kg człowieka xD (a podczas spawania podpalając pod sobą inną rurę xD )

Oj VeiN,widze ze za malo godzinek zlapales w elitarnym,wysoce wykwalifikowanym towarzystwie ;) Jak czlowieka czas[czyt.szef] goni lub len sie właczy to zeczywiscie tylko produkcje na YouTuba krecic...Dziwne to uczucie:robisz swoje,jak co dzien z resztą.Ogladasz sie za siebie i widzisz przerazenie w oczach ludzi ktorzy patrza na to co robisz.No coz,taka praca :rotfl:


widze rosną sami intelektualiści. Ja dla odmiany jestem tępym robolem. Wstaje 5:30 na 6:00 w pracy. Brodze po łokcie w smarach do 14:00 .Obiad, drzemka, kolacja , spać i tak w kółko.
Edit: Wszyscy przedmówcy sprawiają wrażenie osób wybitnie uzdolnionych z IQ min.150 , a gdzie reszta? Pochowała sie bo lipa pisać ,że stoje po 10h przy betoniarce?

hi,hi.Cieszę się ze nie sama "inteligencja" tu przesiaduje.Tez robolem jestem,o tyle mam ciekawiej ze od czasu do czasu po dachu sobie pobiegam...To jest elegancka robota :D
:D :P ...Warn up my life... :P:D
F..k Op :P

Mannorothu

Początkujący

Postów: 6

Skąd: Śląsk

  • Wyślij prywatną wiadomość

34

Saturday, 06.12.2008, 11:56

Zawód wyuczony - technik handlowiec, a obecnie pracuje jako kierownik magazynu.
Siła i Honor

elan

Początkujący

Postów: 5

Skąd: Śląsk

  • Wyślij prywatną wiadomość

35

Sunday, 21.12.2008, 20:53

Technik usł pocztowo-telekomunikacyjnych, w chwili obecnej pracuje jako magazynier
Sic vi pacem para bellum

xpmx

Początkujący

Postów: 23

Skąd: Śląsk

  • Wyślij prywatną wiadomość

36

Sunday, 28.12.2008, 12:30

A ja się param fizjoterapią. Pomimo krążących legend, da się znaleźć pracę w zawodzie, czego jestem żywym przykładem.
Dokładniej - neurologia dziecięca :thumbsup:
Aaa i studia mam na karku, żeby mi się nie nudziło w weekendy! 8|

37

Sunday, 04.01.2009, 07:17

7 rok student UJ, zaliczone jak na razie 0,5 roku filozofii dziennej(skreślony), 0,5 roku filozofii zaocznej (skreślony), 0,5 roku animacji kultury (skreślony)1,5 roku resocjalizacji :P

Po studiach (planuje tym razem dojść do tego licencjatu) do policji, póki co praca w ochronie. :)
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________