Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 21.10.2008, 19:09

Jaki macie zawód

Tak z ciekawości chciałbym wiedzieć jakie zawody macie lub kim chcecie zostać po szkole

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 21.10.2008, 19:42

bloodsucker ]:->
jeszcze trochę mi zostało żeby szkołę skończyć jakieś 1,5 roku
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

3

Tuesday, 21.10.2008, 20:14

zawsze mi się to podobało Ten Krwiopijca LaCroixa :D Kto nie wie kto to jest to jest biedny.

Jak jest Technik Logistyk ale też mi zostało jeszcze troche do pełnego tytułu
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Mesmer" (22.10.2008, 15:21)


Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Tuesday, 21.10.2008, 20:39

Jeszcze tylko 2 latka i zootechnik się szykuje :)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Rumbler

Początkujący

Postów: 29

Skąd: wroc

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Tuesday, 21.10.2008, 21:42

Mesmer czym zajmuje się legistyk? Układa klocki lego? :P

ja będę inżynierem produkcji spożywczej za 2 lata, a dokładnie chcę się zająć (i już się zajmuję) Systemami Zarządzania ISO, haccp i takie tam :)

6

Tuesday, 21.10.2008, 22:52

w wolnych chwilach w lub po pracy jestem specjalistą od manualnej diagnozy i profilaktyki raka piersi u kobiet.......
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - bo czasami pykam w szachy na kurniku ...........

Vexis

Początkujący

Postów: 27

Skąd: Żyrardów

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Wednesday, 22.10.2008, 06:00

Jeszcze (minimum :P) 2 lata i będę miał napis "Technik Informatyk" przed nazwiskiem :D
Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.
__________________
http://algo-rytmy.blogspot.com <- Zapraszam wszystkich na mojego bloga!

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Wednesday, 22.10.2008, 06:27

W skrócie jestem chemikiem i pracuje w tzw. ciężkiej chemii ;) i po paru miechach pracy stwierdzam, że polscy specjaliści są the best :rotfl:Któż inny da się wysunąć na desce o szerokości 15 cm, na wysokości 15 metrów, żeby pospawać rurę, trzymając się nogą barierki i ufając przeciwwadze w postaci 80kg człowieka xD (a podczas spawania podpalając pod sobą inną rurę xD )
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

9

Wednesday, 22.10.2008, 06:50

Jeszcze (minimum :P) 2 lata i będę miał napis "Technik Informatyk" przed nazwiskiem :D

Też będę mieć, ale już po tej letniej sesji :D do tego ECDL.
a za 5 lat mgr socjologii jak dobrze pójdzie (bo jeszcze sesji na socjo nie miałem, nie wiem czy będzie hardkor czy lajt :P)

Takie podobne dziedziny xDD
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Rumbler

Początkujący

Postów: 29

Skąd: wroc

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Wednesday, 22.10.2008, 13:40

Kruczy mój kuzyn w tym roku skończył socjo. To jedne z najprostszych studiów jakie istnieją :P od 3 roku już właściwie nic się nie robi. Praca po nich też jest dość prosta :P :D

11

Wednesday, 22.10.2008, 15:22

Ja jestem posiadaczem ECDL xD

A co do Legistyka damn literówka xD Miał być Logistyk ale Legistyk też brzmi spoko :D
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

12

Wednesday, 22.10.2008, 16:42

No stworzyłem temat a sam się nie wypowiedziałem. Wiec jak na razie uczę się w Technikum ..... No ale za 1.5 roku zamierzam zostać strażakiem zawodowy (bo ochotnikiem już jestem ok 150 zdarzeń za mną)

13

Wednesday, 22.10.2008, 17:57

jeśli dobrze mi pójdzie to za 3 lata bede technikiem budowlanym ^^

14

Friday, 24.10.2008, 13:36

pracuje w kostnicy ;D ..... bardzo lubię ta prace

15

Friday, 24.10.2008, 13:50

O lol

Znając się to wiem o czym pomyśli większość która to przeczyta xD :P

A tak szczerze też bym mógł pracować w kostnicy
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

toldo

Początkujący

Postów: 6

Skąd: Gdańsk

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Friday, 24.10.2008, 17:33

Szacuneczek VeiN, chemik z doktoratem w drodze ;)

17

Saturday, 25.10.2008, 00:30

widze rosną sami intelektualiści. Ja dla odmiany jestem tępym robolem. Wstaje 5:30 na 6:00 w pracy. Brodze po łokcie w smarach do 14:00 .Obiad, drzemka, kolacja , spać i tak w kółko.
Edit: Wszyscy przedmówcy sprawiają wrażenie osób wybitnie uzdolnionych z IQ min.150 , a gdzie reszta? Pochowała sie bo lipa pisać ,że stoje po 10h przy betoniarce?

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Dantrag" (25.10.2008, 00:42)


VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Saturday, 25.10.2008, 01:22

Doktorantem to raczej nie będe ;) szkoda czasu. A mimo dyplomu doszkalam się częściowo jako "zwykły" robol jak to określił Dantrag i ani się tego nie wstydzę ani nie uważam, że to jakaś haniebna robota -gdzieś trzeba zacząć, czy to, żeby się doszkolić czy to żeby zatrzymać się na dłużej ;).
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

19

Saturday, 25.10.2008, 01:24

ja bym chciał być spawaczem/szlifiarzem czy czymś takim - 8h pracy dziennie przez 5 dni, 4-5k zł na miesiąc. zero stresu, sporo wolnego czasu, kupa kasy. ech, zyc nie umierać.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


toldo

Początkujący

Postów: 6

Skąd: Gdańsk

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Saturday, 25.10.2008, 11:45

VeiN, broń boże nie twierdzę, że to upokarzająca robota i że jest się czego wstydzić. Ten doktorat to w zasadzie takie hobby, bo pracuję w aktualnie sprzedaży telefonicznej... a wcześniej fabryka, budowa, zakładanie internetu i mnóstwo innych zajęć nie wymagających kwalifikacji...
A Kruczy ma całkowitą rację. No, prawie całkowitą. Czy tego typu praca dawałaby Ci satysfakcję? Czy z chęcią byś wstawał rano do pracy?
@Darntag: przy betoniarce ciężko o okazję żeby skorzystać z kompa ;) Nie wierzę jakoś w Twoją tępotę ;) Praca którą wykonujesz nie określa Twoich możliwości intelektualnych.