Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 23.10.2008, 10:56

Marins, Skorpions, masterkyo, Uzar, Ishido, Han, Jendrus, fast

Proszę poniżej wymienione osoby o sprecyzowanie swoich stosunków towarzysko-społecznych i zgłoszenie, kto gra z kim i czyją jest babcią.

=======================================
ID 1370
Login Marins
Postać Marins

ID 6172
Login Skorpions
Postać Twoja Babcia

Multikonta, ban stały;
Możliwość odblokowania jednego konta po 5 dniach.

+ ID 515
Login masterkyo
Postać masterkyo

Zasiadanie, 2 dni.

=======================================

ID 9695
Login Blackmaq
Postać Uzar

+ ID 6076
Login ischido
Postać Ischido

Zasiadanie, po 2 dni;
=======================================

ID 4984
Login Han
Postać Han

ID 9696
Login Jendrus
Postać Jendrus

Multikonta, ban stały;
Możliwość odblokowania jednego konta po 5 dniach.

+ ID 6076
Login ischido
Postać Ischido

Zasiadanie, 2 dni (czyli łącznie 4);

+ ID 515
Login masterkyo
Postać masterkyo

Zasiadanie, 2 dni (czyli łącznie 4).
========================================

+ ID 4
Login fast
Postać fast

Zasiadanie, 1 dzień.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

2

Thursday, 23.10.2008, 11:34

chcialbym kontakt z operatorem, czy moglby do mnie napisac? z tej strony Blackmaq postac Uzar

3

Thursday, 23.10.2008, 13:07

Ja też prosze o kontakt. Wtedy wszystko wyjaśnie.

4

Thursday, 23.10.2008, 13:09

Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

5

Thursday, 23.10.2008, 15:24

nie czaje mieszkamy wiednym mieście i sie znamy to chyba można zrozumieć że jak jestem u kolegi to czasem sie zaloguje tymbardziej że mając jedną sieć lokalną możemy miec to samo ip zewnętrzne więc jeżeli jest jakaś sugestia do rozwiązania tego problemu to bardzo prosze o odpisanie nie chciał bymdostawać bana bo:
1jestem zapalonym graczem co widać ip 4 czwarty na serwie sie zarejstrowałem
2każda kodzina to setki a nawet tysiące punktów straty
3nie mam dużo kasy a bany to zabieranie też tych kilku dni premium
pozdrawiam fast

6

Thursday, 23.10.2008, 15:30

Nie mam możliwości odróżnienia, czy jesteś u kolegi czy dałeś mu hasło.
Wiem tylko, że wchodzenie na konta kolegów żeby im schować surówkę czy puścić budowę jest nie fair wobec pozostałych graczy, którzy nie mają kolegów, którzy za nich to zrobią i przez to są do niżej od ciebie w rankingu.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Thursday, 23.10.2008, 15:32

ranking i punkty to tylko liczby bardziej liczy sie zaangazowanie w gre niz tam 1 miejsce w rankingu a najwazniejsze jest umiejtnosc myslenia wtakich grach...
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

8

Thursday, 23.10.2008, 15:57

wiem wiem ale gdy jestem u kolegi to nie moge sie zalogować zwróccie uwagę też na osoby takie jak ja czasem mam zakaz na kompa no i na przykład musze sobie puścić budowy żeby surki nie stracić a zakładam że każdy kto moze dostac zakaz czyli mniej więcej gimnazjum liceum mają kolegówa ci którzy zakazu na pewno nie będą mieli nie potrzebują do tego kolegów więc teraz to uczniowie są dyskryminowani

9

Thursday, 23.10.2008, 16:42

ale ban za multi konto powinien rownac sie jesli ktos sobie pomaga drugim kontem naprzyklad wykraadajac mu surke czy cos takiego a nie ze sie wbije puszcze kumplowi budowe bo do mnie zadzwonilze nie ma dostepu do neta. trzeba to odroznic , powinniscie zrobic tak jak w plemionach "wspolne lacze" a nie dawac bany za byle co

10

Thursday, 23.10.2008, 18:47

ranking i
punkty to tylko liczby bardziej liczy sie zaangazowanie w gre niz tam 1
miejsce w rankingu a najwazniejsze jest umiejtnosc myslenia wtakich
grach...


Ebo masz racje. To taj jak w życiu nie nie liczy sie wyglad, ale to co
masz wewnatrz. A pozatm joledzy powinni byc wazniejsi niz cokolwiek
innego. Prawo moze Cie nie obronic, dziewczyna moze Cie rzucic,
prawdziwy przyjaciel nigdy.

11

Thursday, 23.10.2008, 19:37

Nie mam możliwości odróżnienia, czy jesteś u kolegi czy dałeś mu hasło.
Wiem tylko, że wchodzenie na konta kolegów żeby im schować surówkę czy puścić budowę jest nie fair wobec pozostałych graczy, którzy nie mają kolegów, którzy za nich to zrobią i przez to są do niżej od ciebie w rankingu.
nierozumiem twojej wypowiedzi? jak to mowisz ze ktos nie ma kolegow takie osoby nie istnieja kazdy ma kogos zaufanego kto udostepni mu internet. dajecie bany za to ze ktos ma przyjaciol moze nastepnym razem dacie za to ze wogole sie logujemy?

12

Thursday, 23.10.2008, 23:59

są gracze którzy sobie naprawde pomagają mają odemnie internet ich jakoś ban nie dopadł i jeszcze jedno pytanie jak zaloguje sie w szkole albo w kafejce to teżmoge dostać bana bo ktoś mógł się wcześniej zalogować dobże że sam gram na r1 aż strach pomyśleć ile miałbym banów przez 1,5roku

13

Friday, 24.10.2008, 00:07

jest jeszcze jedna rzecz nie mam kontaktu z drugim klanem ale może chodzi o to tak jak było na r1 że top 1 przestał grać zbanowano większość klanu aby wygrać obleg a my jesteśmy akademią młodych wilków klanu top1 nie chciał bym żeby tu też tak byłobo to wcale nie umila gry dlatego wolałem czas wojny od bw bo nie dostawało się banów za byle copoza tym czas wojny to najlepsza gra przez neta jaką do tej pory widziałemwięc chciałbym troche pograć

14

Friday, 24.10.2008, 15:35

ale to wogole jest nie sprawiedliwe, przeciez jak przyjdziesz i chcesz sie u mnie wbic to co mam Ci powiedziec ze Cie niepozwole to chore ;/ banuja za takie rzeczy zamiast popatrzec ile czasu wkladamy w TE...

15

Friday, 24.10.2008, 17:57

wielkie dzięki zostałem skoszony do 0 z surki wojska i bohaterów

16

Friday, 24.10.2008, 19:08

To ja widze, ze to bylo specjalnie zrobione po to, aby caly sojusz
wyeliminowac z gry. Nie ma juz chyba dobrych operatorow
servera i nikt sie nie interesuje nawed sprawami graczy. To oburzajace.

17

Friday, 24.10.2008, 19:19

Jeśli ktoś uważa, że powinnam jeszcze raz dokładniej przeanalizować logi, to proszę tutaj napisać - zajmę się tym w wolnym czasie najdokładniej jak potrafię - od samego początku gry każdego z graczy :)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

18

Friday, 24.10.2008, 19:39

Juz sie nie zaslaniaj logowaniami. Widze, ze nie tylko ja mam takie
problemy. Widzialem ze inny gracz mial bana za to, ze wzasadzie mieszka
z osoba ktora gra w ta sama gre. Logowania nie swiadcza o tym, iz jest
multi konto. Np. jak sie jest 2 bracm, dobrymi przyjacielami, znaja te
same osoby i razem z nimi imprezuja to mozna tez siedziec co 10 min.



A i jeszcze jedno tylko nie pisz mi, ze trzeba bylo zglosic, iz gra sie z jednego ip. Bo to dopiero pojawilo sie razem z banami.

19

Friday, 24.10.2008, 19:55

Jeśli ktoś uważa, że powinnam jeszcze raz dokładniej przeanalizować logi, to proszę tutaj napisać - zajmę się tym w wolnym czasie najdokładniej jak potrafię - od samego początku gry każdego z graczy :)
jesli moglas to zrobic odrazu to czemu nie zrobilas? jesli odrazu niemialas czasu na to i wielu graczy przez Ciebie stracilo po 2-5 dni gry to po co wogole jestes administratorka :/

20

Friday, 24.10.2008, 20:06


Jeśli ktoś uważa, że powinnam jeszcze raz dokładniej przeanalizować logi, to proszę tutaj napisać - zajmę się tym w wolnym czasie najdokładniej jak potrafię - od samego początku gry każdego z graczy :)
jesli moglas to zrobic odrazu to czemu nie zrobilas? jesli odrazu niemialas czasu na to i wielu graczy przez Ciebie stracilo po 2-5 dni gry to po co wogole jestes administratorka :/
tu chodzi o to, ze kary do tej pory byly dawane za jakis okres i dlatego sa takie niskie, po sprawdzeniu calosci moze byc tylko gorzej...
Każdy powinien coś sądzić - ja sądzę, że wypiję jeszcze jednego drinka.