Nie jesteś zalogowany.

61

Friday, 24.10.2008, 14:36

Nadal uważam ze maja multikonta , tylko winni tak bardzo chętnie się tłumacza i błagają o litość ;D
Powinni dostać bana na 5 dni ! ! ! ! !
Człowieku uspokój sie!! Nie jesteś w żaden sposób powiązany z tematem a zabierasz głos na dodatek pisząc brednie i rzucając kłamliwe oskarzenia pod naszym adresem. Moderatorów proszę o surowszą karę dla tego użytkownika za notoryczne trolostwo na forum.

62

Friday, 24.10.2008, 14:45

Jak mogę się uspokoić jak oszustów kara się banem tylko na 2 dni ???
Oszust prosi o wyższa kare dla niewinnego, to już jest poniżej wszystkiego ;D
Mam prawo głosu w tej sprawie , ponieważ też jestem poszkodowany ! ! !

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

63

Friday, 24.10.2008, 15:09

A ja na tą chwilę jedynie przypomnę, że:

- piszemy w wątku na temat

- multipost będzie nagradzany warnem

- w wątku w pręgierzu wypowiadają się jedynie osoby, których ten wątek dotyczy




Z złamanie regulaminu po tym poście nie będę taki miły i wyrozumiały :)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

64

Friday, 24.10.2008, 18:55

Update:
===========================================
ID 273
Login KazMax
Postać Shinsengumi

ID 4851
Login barthezz
Postać barthezz

Multikonta, ban stały;
Możliwość odblokowania jednego z kont po 5 dniach (1 dzień bana minął, czyli po 4 dniach).
===========================================
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

65

Friday, 24.10.2008, 23:12

Myślałem że akurat sprawa Shinsengumi i barthezza jest wyjaśniona jako że to bracia i mieszkają razem.

W takim razie Ja I Jabbar będziemy następni bo też mieszkamy razem :/

WnD25 a Ciebie też szanuje więc spokojnie możesz się dodać do listy oszustów, morderców, gwałcicieli i całej reszty którą gardzisz.

Ja nie mam nic do ukrycia a także nie rzucam oszczerstwami na prawo i lewo jak ty tylko dlatego że ktoś jest od Ciebie lepszy. Proponuje przeskanować Twoje Logi
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

66

Saturday, 25.10.2008, 00:29

Cóż myślałem, że wyróżniający się napis wyjaśni wszystkim do czego służy pręgierz - do wyjaśnienia sprawy między operatorem a "oskarżonymi". Mesmer prosiłem wyraźnie o to. Jak chcesz sobie o tym porozmawiać to stwórz wątek w offtopicu.

To nie jest temat do dyskusji dla osób trzecich a do wyjaśnienia sprawy
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

67

Monday, 27.10.2008, 09:46

Oto czego się właśnie dowiedziałem:

Dostałem bana za multikonto ponieważ przyznałem się iż konta bartezz używałem do niszczenia wiosek. Ludzie litości trzymajcie mnie!! Nigdy nie wypowiedziałem takich słów (trudno jesli operator dopowiada sobie swoje hipotezy do moich wypowiedzi).
Powtarzam po raz kolejny - NIE JA JESTEM WŁAŚCICIELEM KONTA barthezz!! Zasiadałem czasami na nim za co dostalem karę która powinna upłynąć w sobotę.
Czy mój brat nie mógł wstąpić do naszego sojuszu? Nie mógł załozyć oblężenia? Nie mógł zniszczyć wioski po wygranym oblężeniu?? W którym puncie regulamin zabrania takich czynności?

68

Tuesday, 28.10.2008, 09:24

Po konsultacji z Administracją.

Nie odpowiada Ci ulgowa kara za multikonto (możliwość odblokowania jednego po 5 dniach) -
w takim razie będzie po prostu regulaminowa kara z tabeli kar - ban stały na oba konta.

Możliwość ponownej dyskusji na ten temat - po 30 dniach.
Przed upływem tego terminu twoje PW do mnie i administracji będą ignorowane, a tematy zamykane.

Grasz łamiąc regulamin i robisz awantury, zamiast cieszyć się, że zostałeś ulgowo potraktowany - dziękujemy za grę.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

69

Tuesday, 28.10.2008, 09:30

Ja robię awantury??
Chciałem tylko rzeczowo dowiedzieć się o co chodzi z multikontem. Nie moja wina że nie mogłem się dowiedzieć.

70

Tuesday, 28.10.2008, 09:33

Zamykam temat.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny