Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

41

Thursday, 23.10.2008, 20:14

Zostawić was na chwilę samych, ech :P
Po warnie za spam dla: WnD25, Satan

KazMax - złamałeś regulamin, który zaakceptowałeś. To tak, jakbyś złamał podpisaną umowę. Co można bardziej przekonywującego napisać? :>
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


42

Thursday, 23.10.2008, 20:16

co do tego co robi thorga to bylo pewne ze predzej czy pozniej tak sie posypie to ;).

na BW (r2 bo tam akurat gralem) tez KJ zrobil sobie piekny dzien i prawie pol topki zrobilo sobie przerwe na 2-3 dni ;)

tutaj thorga przejela role banerrki wiec zaczela twarda reka, ale tak trzeba zeby nie bylo przekretow ;)


wiec shin to ze na BW wam sie udalo to tylko niedopatrzenie operatora. nawet jak sie udaje przez miesiac 2 3 to wkoncu admin zapusci jakis skrypt i mu wyjdzie.

43

Thursday, 23.10.2008, 20:27

Krowa ty dwulicowy człowieku!!
Wczorajsze skany Mushiego i Lhose robił Goderian z mojego konta na Twoja prośbe!! Wyraznie napisał Ci wtedy że mnie nie ma a ty mu trułes żeby wszedł na moje konto. Jaks miesz teraz pisać takie rzeczy?? M.in. za to mam tego bana.
Widac wiesz komu sie podlizywać a jak cos potrzebujesz to tez wiesz do kogo pisac co?? Wstyd mi za Ciebie i tyle!

Co do BW...gramy z Goderianem prawie rok już.....any questions??

44

Thursday, 23.10.2008, 21:23

http://img208.imageshack.us/my.php?image=shiniy1.jpg


Dobry chłopak był i mało pił...Shinsengumi stacza się po otrzymaniu bana :P Na szczęście ma swój Zdradziecki Antyczny Marker Podstępu i zrobi porządek :P
Cholerka....nudzi nam się z Goderianem bez gierki :/

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

45

Thursday, 23.10.2008, 22:38

KazMax na BloodWars też są kary za zasiadanie, a przynajmniej na większości serwerów. Zdaje się że tylko r8 Hardore nie podlega temu.
Mało tego r8 ruszyło dopiero dzisiaj :P

Kaz skoro grałeś w BW to naprawdę dziwi mnie to, że ominęły cię takie akcje. Co więcej byli i tacy co dostawali chyba 14 dni przerwy od Ce za zasiadanie xD
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

46

Thursday, 23.10.2008, 22:46

Nie wiem. Gramy z Goderianem identycznie jak tutaj. Może tam operatorzy potrafią własciwie interpretowac niektóre zachowania i nie sa nadgorliwi.
Tak jak napisałem wczesniej tam i tutaj były to bardzo sporadyczne, pojedyncze przypadki. Tam zintrpretowano je własciwie, tutaj niestety nie :/
zresztą na BW nie gralismy ale gramy nadal...dla ułatwienia R4 klan Soesma pod dowództwem kochanej Pamyli ;)

47

Thursday, 23.10.2008, 22:49

To nawet gdzies pisala Thorga ze narazie to taryfa ulogowa jest ;] a pozniej to nie bedzie to tamto tylko zelazny ban Thorgi dosiegnie niewiernych :P

48

Thursday, 23.10.2008, 22:56

To nawet gdzies pisala Thorga ze narazie to taryfa ulogowa jest ;] a pozniej to nie bedzie to tamto tylko zelazny ban Thorgi dosiegnie niewiernych :P
Zgodzę się z Toba. Ale w takim razie niech zostana ustalone jakis granice czasowe a nie niz stad ni z owąd chce sie logować, patrze a tu ban. Najlepsze ze jeszcze podczas oblegu na mnie który nadal leci a ja nie mogę nic zrobic (co ciekawe spokojnie bym się obronił a teraz nie wiem co będzie) i uważam to za podwójna karę wobec mojej osoby - ban + strata wioski spowodowana brakiem możliwości obrony. I gdzie tutaj szukac sprawiedliwości?
Poza tym jesli stosujemy jakieś okresy przejsciowe to uwazam ze za pierwszym razem wystarczył by jakiś warn, a dla tych którzy sie nie dostosowali przydały by sie konkretne kary. ja wiem że na nas by to podziałało. Tak zostaliśmy wszyscy wrzuceni do jednego wora...ot łatwizna

49

Friday, 24.10.2008, 00:18

Regulamin = sprawiedliwosc ot co ;] Cos mi sie zdaje ze zasiadanie to bedzie powazny problem .. bo niby prawda mozna w pracy mozna w kafejce ale jednak nie mozna bo inne ip = zasiadanie = tymczasowy ban z drugiej strony jednak moga osoby miedzy klanem sobie robic zmiany i chowac surki robic fsy koordynowane ataki itp... co by troche czynilo gre bez sensu bo jak tu podskoczyc do gracza skoro moze nadzorowac 8 kont czyli powiedzmy w staro 20+ wojsk xDD [jak sie ma w miare szybki net i troche oleju w glowie to podejrzewam ze jest to fizycznie mozliwe]. Chyba powinien powstac jakis osobny temat bo sie spora czesc topu zali jakie to niesprawiedliwe ze dostali bana na 2 dni ;], jak sie komus obleg zasadzil to coz.. pech :P choc czasem to widac jak jedno ip w ciagu kilku minut loguje sie na kilka kont.. to wtedy do pieca i ban na dluzej niz 2 dni powinien byc jednak coz Thorga ma dzien dobroci dla zasiadaczy :P mysle ze widac kto tak naprawde zasiaduje a kto korzysta z netu poza stalymi miejscami dostepu do netu jak dom/praca/itp wystarczy przesledzic jakie ip i kiedy logowale sie na jakie konto i jesli ktos to robil notorycznie to szydlo z worka wyjdzie, dosc zabawnym znajduje wyjasnienia jak to sie tlumacza ze caly klan spotyka sie u jednego z klanowiczow i ze z jednego kompa korzystaja xDD to jest farmazon jakich malo !

50

Friday, 24.10.2008, 01:47

Panowie trzeba ochlonac, byla mowa ze za pierwszym razem powinny byc jakies warny przed kara, moim zdaniem 2 dni bana to taki warn, bo za zasiadanie powinna byc wieksza kara. Ja tez bardzo lubie ta gre i ostatnio mialem 10 dni przerwy - da sie przezyc, pojutrze wszystko wroci do normy :P

Odnosnie oblegu na Kazmaxa to wydaje mi sie ze cos powinno byc z tym zrobione, kara karą ale juz wczesniej przez bug w tym klanie ktos stracil wioske, teraz przez bana, no mozna sie podlamac troche - nie wiem mozliwosc zalogowania na pare godzin zeby obrno ustawic chociaz?

pozdro

51

Friday, 24.10.2008, 02:11

osobiście uważam że w przypadku bana wszystkie możliwości dotyczące wioski (ataki, oblegi szpiegi) powinny zostać zablokowane.

Karą powinno być to że przez 3 dni nie możesz nic farmić budować itp i jesteś w plecy a przecinik nie śpi a nie to że wracasz a tam armi nie ma bo Cię sfarmili surki nie ma wioski nie ma niczego nie ma
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

52

Friday, 24.10.2008, 06:52

osobiście uważam że w przypadku bana wszystkie możliwości dotyczące wioski (ataki, oblegi szpiegi) powinny zostać zablokowane.

Karą powinno być to że przez 3 dni nie możesz nic farmić budować itp i jesteś w plecy a przecinik nie śpi a nie to że wracasz a tam armi nie ma bo Cię sfarmili surki nie ma wioski nie ma niczego nie ma
Własnie o to mi chodzi. Chcę poddać się karze dobrowolnie ale nie podwójnej!! Przyznałem sie, nie kręciłem...
@xamd- nasze zasiadanie tyczyło się raptem 2 dni. Nie była to czynność notoryczna. Nie spotykał się u mnie cały klan. Siedziałem tylko z Goderianem (wybacz mieszka w bloku obok i widzimy się codziennie) i tylko na zmianę wchodzilismy na SWOJE konta (każdy z osobna na swoje).

53

Friday, 24.10.2008, 13:24

Sushin chce sie poddać biczowaniu ... hahahahhahahaaaa
Sushin i godek sa bardzo bliscy ;D

54

Friday, 24.10.2008, 13:29

czemu dostałem ostrzeżenie ??????????????
tylko dlatego ze shinsen i godek sa sobie bardzo bliscy ?????????????

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

55

Friday, 24.10.2008, 13:37

kto ich odblokowal byl taki spokoj:>
i znowu macie ten problem ze zazdrosc was zjada ze oni dostal isie na zsczyty tej gry a wy nie mozecie i sie tera podniecacie banem na 2 dni ale to tylko 2 dni ... odblokuja ich i sie wam szczerze odwdziecza
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

56

Friday, 24.10.2008, 13:40

ciężko jest wygrać z ludźmi mającymi multikonta :/ .........
dobrze ze ja nie mam blokady ;D

57

Friday, 24.10.2008, 13:56

Cały czas uważasz że mają multikonta

Multikonto = jedna osoba ma więcej niż jedno konto

Zasiedzenie przykłąd 2 osoby mają po jednym koncie ale czasem wchodzą sobie nawzajem na te konta i coś tam robią

Non toper oskarżasz ich o multikonto a sam nie wiesz co to jest. Żallllll

A warna dostałeś za spam i dostałeś go zanim napisałeś posta o bliskości więc to już wogóle porażka
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

58

Friday, 24.10.2008, 14:01

Nadal uważam ze maja multikonta , tylko winni tak bardzo chętnie się tłumacza i błagają o litość ;D
Powinni dostać bana na 5 dni ! ! ! ! !

59

Friday, 24.10.2008, 14:09

Nie to jest właśnie to za co ich szanuje

Że się przyznali otwarcie a nie kręcili. Nigdzie nie błagają o litość. Nie widziałem ani jednego posta w stylu "błagam odbanujcie mnie" bo to są dorośli ludzie i 2 dni to nie tragedia. Wioske się odbije.

Osobiście uważam że Ty powinieneś dostać bana za oszczerstwa. Co to za multikonta gdzie na 1 konto przypada jeden gracz.
Zapraszam do oglądania
Wygląd Itemów ze względu na epoki

60

Friday, 24.10.2008, 14:32

Mesmer szanuje ludzi którzy oszukują, rewelacja ! ! ! !
Może też będziesz szanował morderców, gwałcicieli i innych tego typu ludzi, tylko dlatego że przyznali się do winy ????????????
Widocznie też oszukujesz i jest Tobie to na rękę ;D